Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Van Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Son Güncelleme 3 Şubat 2024 by Özyurt Tesisat

Van Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

Van Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

Van Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

0545 641 1018

Van Su Kaçağı Tespiti, Van Su Kaçağı Tespiti Fiyatları, Van Su Kaçak, Su Kaçağı, Van Su Kaçağı Tamiri, Van Kameralı Su Kaçağı , Van Su Kaçak Bulma, Van Cihazla Su Kaçağı Tespiti

#Su Kaçağı Tespiti, #Su Kaçağı Tespiti Fiyatları, #Su Kaçak, #Su Kaçağı, #Su Kaçağı Tamiri, #Kameralı Su Kaçağı , #Su Kaçak Bulma #Cihazla Su Kaçağı Tespiti

7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Van Su Kaçağı Tespiti ile hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Van Su Kaçağı Tespiti Tesisatçı firması tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Van ve Çevresinde Su Kaçağı hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Van Su Kaçağı Tespiti

Van Su Kaçağı Tespiti hizmetlerini Van Su Kaçağı Bulma Su sızıntılarını bulmak için yapılan iki ana temel prensip vardır. Eski Ustaların ilkel yöntemlerle Yapılan  su kaçağı bulma  gözle su kaçağını tespit etmek için uğraşırlar. Bizler profesyonel ustalarımız ile 2 adet cihaz kullanırız Termal kamera ve Dinleme cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan nokta olarak tespit ederiz. Eski tip su kaçağı bulma yöntemleri su tesisatı tavanı belirleme veya tesisat borularının nereden geçtiğini tahmin ederek yapılırdı. Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Su kaçağını bulmak için temel esas su borusunun içerisine basınç verip patlak olan bölgeden sızıntı olan kısımdan ses çıkarmaktır. Akustik cihazla dinleyerek su kaçağı olan noktayı tespit ediyoruz. Van Su Kaçağı Tespiti Pis su kaçağını bulmak için gider borularının içerisini görüntüleyen kameralar kullanılır. Görüntülü su kaçağı tespit için kamera kullanılarak pis suda bulunan su kaçağının olduğu bölgeyi teknolojiden destek alarak tesisat alanında giderlerden meydana gelen kırık veya çatlak olan bölgeleri tespit ve tamirini yapmak için gereken yüksek miktarda pahalı akıllı makine cihazlarıdır. Su Kaçak Tespiti işlemleri profesyonel ustalarımız tarafından cihazlar ile yapılarak kırma dökme olmadan hızlı ve profesyonellikle tespit işlemi yapmaktadırlar. Sizlerde kurumsal ve kaliteli ustalar ile hizmet almak isterseniz bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

alt kata su akıyor

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Van Su Kaçağı Tespiti kameralı ve makineli tesisatçı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde üst kattan su damlıyor şikayetiniz var ise teknolojik aletler ile sizlere hizmet sunan Özyurt Tesisat sayesinde su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak su kaçağının olduğu noktayı tespit etmekteyiz. Temiz atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için su kaçağının oldu bölgeyi gözle görmek mümkün değildir. Bunları tespit etmek makine olmadan oldukça zordur. Bizler kameralı ve özel ses dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu kısmı noktasal olarak teknolojiden yardım alarak özel cihazlar ile tespit etmekteyiz. Teknolojinin kullanılacağı göz önünde bulundurursak su kaçaklarının tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım taktiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla ve güvenle bizlere tespit ve tamiratını yaptırabilirsiniz. Su Kaçak Tespitlerinde su kaçağı bulunan dairede su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanız gerekir;

 • Su sayacında, musluklar açıkken halde sürekli dönüyorsa,
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hala devam diyorsa,
 • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Tamiri 2024

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları birçok kişinin merak ettiği altın sorulardan biridir. Daha akılda kalması ve yapılan işlemleri kısaca anlatarak sizlerin aklındaki soruları yanıtlamaya çalıştık.

Su Kaçağı tespiti eski ilkel yöntemleri geride bırakarak Özyurt Tesisat sayesine akıllı cihazlar ve makineler aracılığıyla kırmadan noktasal olarak makineler ile tespit edilmektedir. Rutubet olan yer veya üst kattan gelen su kaçağının tespit edilmesi ve damlayan suyun nerden olduğunu anlayabilmek için makineler ile tespit etmek gerekmektedir. Makineler ile tespit edilme işlemi gerçekleşir. Net Fiyat İçin Lütfen Arayınız !

Tespit Bölgesiİşlem SüresiFiyat & Ücret
Normal Ev30 DK250 – 500 TL
Dubleks Ev60DK400 – 600 TL
Villa Ev60 DK450 – 600 TL
Fabrika60 DK550 – 1000 TL

 

su kaçağı tespiti ,kırmadan su kaçağı bulma,su sızıntısı tespiti,su kaçak bulma,su kaçak tespiti,su kaçağı

su kaçağı tespiti ,kırmadan su kaçağı bulma,su sızıntısı tespiti,su kaçak bulma,su kaçak tespiti,su kaçağı

Van Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

Su Kaçağı tespiti fiyatları 2024 Ocak ayı olarak genellikle 300 TL – 500 TL arasında değişmektedir. Su Kaçağının bulunan bölgesi veya yerin zorluğuna göre fiyat aralığı oynamaktadır.250 TL altına tespit yaptığını iddia  eden firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Cihazsız olarak kırarak tespit ederler yada yalan bir şekilde beyan ederek sizleri dolandırma ihtimalleri bulunmaktadır. Lütfen kaliteli firmaları tercih ederek kendinizi ve evinizi güvene garantiye alınınız. Özyurt Tesisat olarak profesyonel ustalar ve kaliteli makineler kullanmaktayız.1 yıl garanti işçilik sunmaktadır. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları konumuzda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Kameralı Mı?Evet
Su Kaçak Tespit Kırmadan Olabilir Mi?Evet
Su Kaçağı Bulma Ses Dinleme Cihaz ile Bakılır mı?Evet
Su Kaçağı Noktasal olarak tespit edilebilir mi?Evet

Van Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur Kullanılan Makineler Nelerdir?

Su Kaçağının tespit edilebilmesi için gerekli cihazlar aynı kalite ve özelliklerde birçok firmada bulunmaz. Genellikle kurumsal ve bu işi uzun yıllardır yapan özel firmalarda bulunmaktadır. Su kaçağının tespit edilmesi için gerekli teknik cihazlar. Mevcut kaçağı bir ekran kullanarak incelemek gözle görebilmek için oldukça önemlidir. Kameralı ve dinleme cihazları ile su kaçaklarının nasıl bulunduğuna dair bilgiye sahip olabiliriz. Su kaçaklarında tespit edebilmek için 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Her su kaçaklarında aynı makine ve teknikler kullanılmaz.

Su Kaçağında Kullanılan Makineler:

Dinleme Cihazı:  Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan cihaz olarak niteleyebiliriz. Dinleme cihazları sıklıkla kullanılan ve %70 olarak su kaçaklarında en çok tercih edilen makinedir. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özellik olarak en hassas ince sesleri bile duymamıza olanak veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Su Kaçağı Tespiti Dinleme Cihazı, kaçağın yerini alacağınız yer ile birlikte sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera:  Sıcak noktaları algılamak için sıcak su kaçaklarında en çok tercih edilen ve kaliteli termal kameralarda basit bir şekilde kaçak olan yeri %99 tespit edebilmeye yarayan kameralı bir alettir. Su kaçaklarını incelemek için kullanılır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gitmek %1 olarak da olsa yanılma payları bulunmaktadır. Cihaz sayesinde sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha fazla Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekir.

Nem Ölçme Cihazı: Su kaçağı problemi olan odanın veya ortamın genel anlamda rutubet oranı yüksek olacağı için nem de doğal olarak yükselecektir. Bu sebeple nem ölçme cihazı ile ortamda bulunan nemi ölçerek soruna odaklanmamız gereken alanı daraltma işlemi yaparak bizlere yön göstermektedir. Bazı durumlarda hiç gerekmeden açıkça su kaçağı belli olmaktadır.

Van Su Kaçağı Tespiti Rutubet Neden Oluşur?

Ev veya iş yerlerinde genellikle banyo veya tuvaletlerde oluşan Rutubet su buharının olduğu her yerde gözlemlenmektedir. Banyolarda, mutfakta ya da evin herhangi bir bölgesinde. Ama rutubetin oluşmasının asıl nedeni iyi bir şekilde yapılmamış yalıtımdır. Eğer eski tarz binalarda oturuyorsanız kış aylarında evin içerisi sıcak dışarısı soğuk olduğu için rutubet sıklıkla gözlemlenmektedir. Sağlam bir şekilde yapılmamış yalıtımsız ev hava koşullarına karşı soğuk ve yağmurlu zamanlarda yağmuru çeker ve içerideki sıcak hava ile nem ve su buharı oluşur, duvarlar terler bu durumda bir süre sonra rutubeti oluşturur. Ama bazı durumlarda bina tesisatında bulunan plastik borularda bulunan kaçaklardan da rutubet meydana gelebilmektedir. Fayans veya duvar altlarında bulunan plastik borular belirsiz bir zamanda aniden sorun çıkarabilir. Gözle görülemeyecek kadar ince bir çizgiden bile çıkabilen su eski zamanlarda sıklıkla kullanılan atasözünü akıllara getirmektedir: “Su akar yolunu bulur” sözü doğru olduğu gibi çok ince kısımlardan bile akan su zamanla duvarlarda rutubet oluşturabilmektedir. Alt katınıza su akması durumlarında genel hukuk anlamında alt katınızın banyo veya tuvalet tavanına oluşturduğunuz maddi hasardan kaynaklı herhangi bir hukuki sorunlar kapsayan süreç yaşamamak için acil olarak tespit ve tamiratını yaptırmanız gerekmektedir. Veya üst katınızdan gelen sular yüzünden banyonuzun tavanında oluşan rutubeti düzeltebilmek için üst kat komşunuz ile iletişime geçerek acil olarak kameralı su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı bulma servisi olarak hizmet veren firmamız Su tesisatçısı hizmeti ile uzun yıllardır Van ve çevre bölgelerde Su Kaçağı tespit etme olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu tarz problemler yaşıyorsanız 0545 641 1018  numaradan bizlere ulaşabilir acil olarak tesisat ustalarımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Su Kaçağı bulma servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat Kırmadan Su Kaçağı hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti olarak da 7/24 hızlı hizmet vermekteyiz.

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet su kaçağı tespiti

Van Su Kaçağı Bulma Tamiri

Su Kaçaklarının tespit edilebilmesi için ayrı olarak fiyat verilmektedir. Makineli su kaçağı bulma işlemleri için su kaçağının bulunduğu ev ve konumlara göre fiyat aralıkları değişebilmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti isteyenler için dünya genelinde imkanlar varken tamir işlemleri için Van ilaçlı su kaçağı tamiri gibi yöntemler bulunmaktadır. Her zaman işe yaramasa da belirli su kaçaklarında kullanılan bu ilaçlı su kaçağı tamiri genel tamirlere göre daha masraflı ve pahalı olmaktadır. Su Kaçağı Bulma işlemleri makine ile yapıldıktan sonra su kaçağının bulunduğu noktaya göre profesyonel ustalarımız sizlere sorunun bulunduğu bölgeye göre malzeme işçilik ve garantili olarak hizmet fiyatı vermektedir. Garanti kapsamında olabilmesi ve herhangi bir sorunda ücretsiz yardım sunabilmemiz için tespit ve tamiratını bizlere yaptırmanız gerekmektedir.

Van Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Van kameralı su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız sizlerde 10 yıldan fazladır Van de hizmet veren firmamız ile tanışın. Birçok şubemiz ile birlikte sizlere profesyonel ustalarımız ve kaliteli hizmet kadromuz ile birlikte 10 – 60 dk içerisinde acil tesisatçı hizmetini de sunmaktayız. Kamera yardımı ile Van de bulunan nadir firmalardan biri olarak uzun süredir devam etmekteyiz. Kalite ve uygun fiyatlı güler yüzlü ustalarımız sayesinde profesyonel anlamda kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işler dilerseniz anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile garanti kapsamına alınarak güvenli bir şekilde tespit ve tamir işlemlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kameralı kaçak tespiti genellikle sıcak sularda oluşan temiz su kaçaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel ustalar ile kullanılan ve tespit edilen su kaçakları belirli teknikler ve özel ayarlamalar sayesinde yüksek ihtimalle nokta atışı olarak kesin olarak tespit etmekteyiz. Bulamazsak kesinlikle hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmuyoruz ücret almıyoruz.

kameralı tesisatçı, su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Van Su Kaçağı Tespiti Neden Yapılmalıdır?

Su Kaçağı Tespiti dairede bulunuyor ise alt kata sızıntısı başlamış ise kesinlikle acil müdahale gereken işlemlerden biridir. Özel cihazlar ile kaçak tespiti kırma dökme olmadan tespit edilmesi gerekir ve acil olarak tamir işlemleri yapılması lazımdır. Alt kat komşunuza maddi ve manevi zarar daha fazla vermeden aranızdaki komşuluk itibarınıza zedelemeden tamir ettirmeniz hukuken de gerekmektedir. Alt komşunuz aksi taktirde haklarını kullanarak sizleri dava etme hakkına sahiptirler. Özyurt Tesisat olarak sizleri bu durumdan acil olarak çözmek için özel cihazlarımız ile kaçak tespiti yaparak ve ardından tamir işlemlerini de yaparak sizleri bu sorunlardan hızlıca kurtarmaktayız. Hemen bizleri arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli kurumsal olarak Van Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapmaktayız.

 • Van Üst Kattan Su Damlıyor
 • Van Su Kaçağı Tespit Tamiri
 • Van Su Kaçağı Su Kaçağı Noktasal Su Kaçağı bulma
 • Van Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Van Makineli Su Kaçağı Tespiti
 • Van Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Van Alt Kata su damlıyor
Puan Verin