Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Hakkımızda

Özyurt Tesisat

Özyurt Tesisat 1973’den günümüz yıllarına kadar dayanan tecrübesi ile tüm tesisat problemlerine çözüm ortağı olan Özyurt Tesisat.Bir çok referansa sahip İstanbul’un bütün ilçelerine ve tüm Türkiyede mobil tesisat hizmetini 7/24 en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Her zaman kaliteyi ve iş yapmayı hedef vazife edinmiş Özyurt Tesisat kullandığı, birinci sınıf kaliteli malezeme dikkat çekiyor. Özyurt Tesisat genç ve profesyonel kadrosuyla bağlılık ve güvence kaynağınız devam ediyor.Genç ve profesyonel kadrosuyla ile bağlantılı tesisat işleriyle her zaman ilk tercih edilen tesisat firması olduk.

Tesisat sektöründe onlarca yılın deneyimine sahip olan bir ekibin bütünleşmesiyle 1973 yılında Özyurt Tesisat adıyla kurulduk. Teknolojinin tesisat sektörüne sunduğu en kaliteli ürünler ile yıllardır sektör içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tesisat problemleri yaşanınca ilk akla gelen firma olan Özyurt Tesisat, onlarca kurum ve kuruluşla yıllardır sürekli çalışma ortaklığına devam etmektedir. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmaların tesisat alanındaki bakım ve onarım çalışmalarını yürüten firmamız, şahsi hane ve işyerlerinde de binlerce tadilat ve tamirat işlemi yaptık

 

Özyurt  Tesisat olarak sizlere hangi alanlarda hizmet veriyoruz?

  • Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
  • Tıkanıklık tespiti ve tamiri
  • Kanalizasyon açma ve temizleme
  • Kalorifer temizliği ve tamiri
  • Pimaş açma ve tamiri
  • Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
  • Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri
  • Musluk Tamir Değişim
  • Klozet İç Takım tamir Değişim
  • Tüm Sıhhi Tesisat İşleriniz Yapılmaktadır

Sektördeki en eğitimli ve deneyimli tesisat ekibine sahiptir. Oldukça değerli ve zaman olan klasik yöntemlerin yerine Avrupa’dan ithal edilen tesisat cihazlarıyla problemlerinize kesin çözümler üreten firmamız, sizlere en uygun fiyatlı hizmet garantisini de vermektedir.

GEÇMİŞİMİZ

Özyurt Tesisat, sektörün en eğitimli ve deneyimli tesisatçıları tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar binlerle ifade edilebilecek rakamlarda iş ve işlemler yapan firmamız, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen saygın kurum ve kuruluşlarıyla yıllardır çalışma ortaklığını sürdürmektedir. Kurum ve kuruluşların yanında şahsi hanelere ve iş yerlerine de sayısız hizmet vermiştir.

MİSYONUMUZ

Özyurt Tesisat olarak kişilerin ve kurumların yaşadıkları bütün tesisatçı problemlerinin kesin olarak çözümünü kendimize misyon olarak belirledik. Su kaçağı, sızıntısı; petek tamiri, temizliği; gider tıkanıklığının açılması, giderlerin onarılması; tuvaletlerdeki her türlü onarım ve tamir işleri…vs tesisatla alakalı bütün işlemlerde sizlere kalıcı çözümler sunma bilinciyle çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki en gelişmiş tesisatçı cihazlarına ve en uzman ekibe sahip olan firmamız, tesisat sektöründeki lider konumunu daima korumayı hedeflemektedir. Dünya’daki tesisat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’deki tesisatçılığa yön vermek, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketlerine daimi olarak tesisat alanında çözüm ortaklığı sunmak.

× Whatsapp Tıkla Destek Al