Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Gider açma

Gider açma hizmetimizi 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte Birbirinden özellikle 2 adet akıllı makinemiz ile tıkalı olan bölgeyi önce kamera ile görüntülüyor sonrasında tıkanıklık bulunan bölgeyi kırmadan tıkanıklık açma işlemini uyguluyoruz.0545 641 1018 telefon numaralarımızdan size en yakın servis araçlarımızın gelmesi için talepte bulunabilirsiniz.

İstanbul’ un bütün ilçelerine ve semtlerine servisimizin olması sayesinde randevu sistemi ile çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte içerisinde tesisat problemlerinize karşı çözüm sağlanmaktadır. Özyurt Tesisat Firması olarak sizlere profesyonel hizmet vermek adına tıkanıklık işlemlerinde neler yapabileceğinizi listeledik.

Tıkanıklık Açma profesyonel olarak geçmişten günümüze yaşadığımız,Kırmadan Tıkanıklık Açma yüzde yüz firma garantili işlemleri sizlere sunabilmemizi sağlayan en önemli unsur ise bu sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmamızdır.Kırmadan gider açma hizmeti için gerekli tüm cihazlara sahip olan firmamıza, gider açma irtibat numaralarından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 0545 641 1018 NUMARAMIZDAN BİZE ULAŞABİLİR VE SERVİS TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Özyurt Tesisat,Su Tesisatçısı,Tesisatçı,Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma

Su kaçağı belki de aylarca belirti vermeden kendini saklayabilir. Damlama, ıslaklık, nem, yüksek su faturaları gibi belirtilerle kendini belli eden tesisat kaçağı bunun aksine hiç belirti vermeden sıva altında birikme yapabilir, komşu dairelere kadar uzanan sıkıntılara yol açmaktadır. bu konuda çektiğiniz sıkıntı ve dertlerin kısa sürelerde giderilmesi adına, firmamızın kullandığı cihazların, tamamen bu işlere yönelik olması ve yerin metrelerce altındaki tesisatları dahi dinleyip, analiz etmemizi sağlaması gibi sebepler sayesinde kısa sürelerde  gider açma hizmeti sunmaktayız.

Kanal Açma Makinesi

Kanal Açma Makinesi bir çok çeşidi olan kanal açma cihazı yüksek maliyetli ve birçok özelliği bulunmaktadır.Tıkalı olan lavabo,tuvalet,banyo gibi yerlerinizi hiçbir yeri kırmadan tıkanıklığa sebep olan şeyi özel mekanizması ile ya kırarak dilerseniz kanca yardımı ile çekerek sizleri tıkanıklık sorunlarından kurtarmaya yaramaktadır.

tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma Gider Açma nasıl yapılır?

Gider Açma Sirke ve karbonatla gider açmak oldukça basit bir yöntemdir. Lavabo Tıkanıklığı Açma Öncelikle tıkanmış olan giderinize yarım sirke ve yarım bardak karbonat dökün. Ardından 20 dakika bekleyin. Daha önceden hazırlamış olduğunuz kaynar suyu gidere dökün gideriniz yağ yemek atıkları gibi sorunlardan tıkanıklık oluşmuş ise 1 2 günlüğüne açılacaktır ama kesin bir çözüm olmayacaktır bu yüzden makine ile giderinizi temizlemek gerekmektedir. Bu işin sektörde tek güvenilir firma ise Özyurt Tesisat ‘dır.Diğer bir hizmetimiz olan Osmangazi Su Kaçağı Tespiti işlemlerini 7/24 profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Gider Açma Klozet Tıkanıklık belirtileri nelerdir?

Yazımızın devamında evinde karşılaşılabilecek tıkanıklık problemine erkenden müdahale olabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. bunlar:

  • Klozetinizden su hiçbir şekilde gitmiyorsa 
  • Su giderken baloncuk çıkartıyor ise
  • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
  • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
  • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
  • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında

Tıkanıklık Sorunlarını Tüm Türkiye Genelinde Çözüyoruz.

İstanbul,Bursa Konya Kocaeli Diyarbakır Ankara ,Çankırı, Çorum illerin’de de hizmet vermekteyiz.

Tıkalı Olan Hangi Bölgelerde Yapılmaktadır?
  • Lavabo Gideri
  • Tuvalet Gideri
  • Banyo Gideri
× Whatsapp Tıkla Destek Al