Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Su Kaçağı Tespiti & Tamir

Türkiye’nin Tesisatçısı 7/24 Hizmet

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti profesyonel olarak geçmişten günümüze yaşadığımız, yüzde yüz firma garantili işlemleri sizlere sunabilmemizi sağlayan en önemli unsur ise bu sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmamızdır.Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için gerekli tüm cihazlara sahip olan firmamıza, irtibat numaralarından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 0545 641 1018 NUMARAMIZDAN BİZE ULAŞABİLİR VE SERVİS TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Su kaçağı belki de aylarca belirti vermeden kendini saklayabilir. Damlama, ıslaklık, nem, yüksek su faturaları gibi belirtilerle kendini belli eden tesisat kaçağı bunun aksine hiç belirti vermeden sıva altında birikme yapabilir, komşu dairelere kadar uzanan sıkıntılara yol açmaktadır. bu konuda çektiğiniz sıkıntı ve dertlerin kısa sürelerde giderilmesi adına, firmamızın kullandığı cihazların, tamamen bu işlere yönelik olması ve yerin metrelerce altındaki tesisatları dahi dinleyip, analiz etmemizi sağlaması gibi sebepler sayesinde kısa sürelerde  su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız.

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma hizmetimizi 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte 2 adet cihazımız ile birlikte dinleme ve termal kameralar ile hiç riske atmadan hiçbir yeri kırmadan tespit edip isteğinize göre tamirini yapmaktayız.0545 641 1018 telefon numaralarımızdan size en yakın servis araçlarımızın gelmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunlarını Tüm İstanbul Genelinde Çözüyoruz.

Bursa Konya Kocaeli Diyarbakır Ankara ,Çankırı, Çorum illerin’de de hizmet vermekteyiz.

İstanbul’ un bütün ilçelerine ve semtlerine servisimizin olması sayesinde randevu sistemi ile çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte içerisinde tesisat problemlerinize karşı çözüm sağlanmaktadır. Firma olarak su sızıntısı sorunları ile ilgili tüm gelişmeleri uygulamakta olup bu konuda uzman personellerimiz kırma, dökme yapmadan su kaçağı nokta atış tespit işlemini gerçekleştirmektedir. Geçmiş yılların aksine faydalı girişimlerin yapılmaya başlanması günümüz şartlarında artık tesisat kaçağı gibi sorunlarda sizlere son derece faydalı ve direkt çözümler sunulmaktadır. Geleceğe dair yaşam alanlarınızı kontrol altına almak odaklı girişimlerimizle birlikte artık problem yaşamanıza izin vermeden kırmadan su kaçağı tespiti ile ilgili önerilerimizi sizlere sunabilmekteyiz. Çünkü buralarda çıkabilecek olan en ufak sorun karşısında sizlerle birlikte komşu daireleri de etkileneceği bilinen bir gerçektir.