Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Su Kaçağı Tespiti & Tamir

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti ev veya iş yerlerinizde yüksek su faturası gelmesi , alt komşunuzun su damlaması ile sizlere şikayete gelmesi , duvarlarınızda kabarma rutubetlenme veya parkelerde kabarma şişme bulunması gibi sorunlarda akılla su kaçağı sorunu gelmektedir. Su kaçağı tespiti yapılarak kırmadan su kaçağının problem yarattığı kısım tespit edilmesi gerekmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için gerekli tüm cihazlara sahip olan firmamıza, irtibat numaralarından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 0545 641 1018 Numaramızdan bizlere ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Su Kaçağı Tespiti kırmadan ve cihazlar ile yapılması gerekmektedir. Özyurt Tesisat olarak kırmadan cihaz ile dinleme cihazları ve termal kamera sayesinde su kaçağını tespit ediyoruz.

Özyurt Tesisat,Su Tesisatçısı,Tesisatçı,Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma

Su kaçağı belki de aylarca belirti vermeden kendini saklayabilir. Damlama, ıslaklık, nem, yüksek su faturaları gibi belirtilerle kendini belli eden tesisat kaçağı bunun aksine hiç belirti vermeden sıva altında birikme yapabilir, komşu dairelere kadar uzanan sıkıntılara yol açmaktadır. bu konuda çektiğiniz sıkıntı ve dertlerin kısa sürelerde giderilmesi adına, firmamızın kullandığı cihazların, tamamen bu işlere yönelik olması ve yerin metrelerce altındaki tesisatları dahi dinleyip, analiz etmemizi sağlaması gibi sebepler sayesinde kısa sürelerde  su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız.

su kaçağı tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Evinizde oluşan su kaçakları gözle görülmeyerek duvarların içerisinde bulunmaktadır. Gözle görülmedikleri için su kaçaklarını bulmak için termal kameralar ile ısı sayesinde su kaçağının bulunduğu noktayı kırma yapmadan hiçbir yere zarar vermeyerek su kaçağını noktasal olarak termal kamera sayesinde su sızıntısı olan bölgeyi göstermektedir. Kameralı su kaçağı tespit etme işlemleri kesin ve net çözümler sunar. Termal kamera sayesinde evinizin duvarlarına veya fayanslarına zarar gelmemektedir. Su kaçakları hızlı ve pratik şekilde bulunur. Su Kaçağı Tespit Dedektörü 100 bin tl üzerinde bir akıllı cihazdır ve yüksek maliyetlerde satılmaktadır bu cihazlar ile tespit etmekteyiz.

su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat, tesisatçı, su tesisatçısı

Evde Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

Su Kaçağı Belirtileri

  1. Fayans derz boşluklarında sararma.
  2. Duvarlarda kabarma.
  3. Musluklar kapalı iken su saatinin dönmesi.
  4. Eve yüksek gelen fatura.
  5. Kombi ateşleme yaparak suyu ısıtması
  6. Kombi su bar göstergesinin sürekli düşmesi.

Gece uyumadan önce bütün banyo tuvalet ev içerisinde bulunan muslukları kapatarak su sayaç üzerinde bulunan numarayı not etmeniz gerekmektedir. Sabah kalktığınız zaman su sayacındaki numara endeksinde değişiklik gözlemliyor iseniz , su kaçağının olduğunu göstermektedir. Eğer alt katta oturan komşunuzun tuvalet ya da banyo duvarında ,tavanında damlacıklar, nemlenme ya da rutubet oluşuyorsa su kaçağının olduğunu göstermektedir.

üst kattan su kaçağı, üst kattan su damlaması

üst kattan su kaçağı, üst kattan su damlaması

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanız gerekir;

  • Su sayacında, musluklar açıkken halde sürekli dönüyorsa,
  • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
  • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hala devam diyorsa,
  • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
  • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
  • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
  • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapılabilmesi için öncelikle cihaz kullanılması gerekmektedir. Uzman ve kurumsal firmaların kullandığı profesyonel akıllı cihazlar ile ev veya iş yerinizdeki su kaçağını noktasal olarak tespit etmek için su kaçak tespit cihazlarını kullanarak yerini tespit etmekteyiz. Kırmadan Su Kaçağı Bulma işlemlerini tamamladıktan sonra kaçağın bulunduğu yeri işaretleyerek tamir işlemleri için sadece noktasal kaçak yerini kırarak tamir işlemini yaparız.

Su Kaçağı Tespiti Kameralı (Cihazlı)✅Temiz Su Kaçağı Tespiti
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Cihazla Kaçak Tespiti Hizmeti✅Makineli Su Kaçağı Tespiti
%100 Kırmadan Noktasal Tespit✅Kameralı Su Kaçağı Bulma & Tamiri
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Pis Su Kaçağı Tespiti
banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur Kullanılan Makineler Nelerdir?

Su Kaçağı Tespiti kameralı ve makineli tesisatçı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde üst kattan su damlıyor şikayetiniz var ise teknolojik aletler ile sizlere hizmet sunan Özyurt Tesisat sayesinde su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak su kaçağının olduğu noktayı tespit etmekteyiz. Temiz atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için su kaçağının oldu bölgeyi gözle görmek mümkün değildir. Bunları tespit etmek makine olmadan oldukça zordur. Bizler kameralı ve özel ses dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu kısmı noktasal olarak teknolojiden yardım alarak özel cihazlar ile tespit etmekteyiz. Teknolojinin kullanılacağı göz önünde bulundurursak su kaçaklarının tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım taktiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla ve güvenle bizlere tespit ve tamiratını yaptırabilirsiniz. Su Kaçak Tespitlerinde su kaçağı bulunan dairede su kaçağı olan dairede su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

Su Kaçağının tespit edilebilmesi için gerekli cihazlar aynı kalite ve özelliklerde birçok firmada bulunmaz. Genellikle kurumsal ve bu işi uzun yıllardır yapan özel firmalarda bulunmaktadır. Su kaçağının tespit edilmesi için gerekli teknik cihazlar. Mevcut kaçağı bir ekran kullanarak incelemek gözle görebilmek için oldukça önemlidir. Kameralı ve dinleme cihazları ile su kaçaklarının nasıl bulunduğuna dair bilgiye sahip olabiliriz. Su kaçaklarında tespit edebilmek için 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Her su kaçaklarında aynı makine ve teknikler kullanılmaz.

Su Kaçağında Kullanılan Makineler:

Dinleme Cihazı:  Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan cihaz olarak niteleyebiliriz. Dinleme cihazları sıklıkla kullanılan ve %70 olarak su kaçaklarında en çok tercih edilen makinedir. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özellik olarak en hassas ince sesleri bile duymamıza olanak veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Su Kaçağı Tespiti Dinleme Cihazı, kaçağın yerini alacağınız yer ile birlikte sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera:  Sıcak noktaları algılamak için sıcak su kaçaklarında en çok tercih edilen ve kaliteli termal kameralarda basit bir şekilde kaçak olan yeri %99 tespit edebilmeye yarayan kameralı bir alettir. Su kaçaklarını incelemek için kullanılır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gitmek %1 olarak da olsa yanılma payları bulunmaktadır. Cihaz sayesinde sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha fazla Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekir.

Nem Ölçme Cihazı: Su kaçağı problemi olan odanın veya ortamın genel anlamda rutubet oranı yüksek olacağı için nem de doğal olarak yükselecektir. Bu sebeple nem ölçme cihazı ile ortamda bulunan nemi ölçerek soruna odaklanmamız gereken alanı daraltma işlemi yaparak bizlere yön göstermektedir. Bazı durumlarda hiç gerekmeden açıkça su kaçağı belli olmaktadır.

Rutubet Neden Oluşur?

Ev veya iş yerlerinde genellikle banyo veya tuvaletlerde oluşan Rutubet su buharının olduğu her yerde gözlemlenmektedir. Banyolarda, mutfakta ya da evin herhangi bir bölgesinde. Ama rutubetin oluşmasının asıl nedeni iyi bir şekilde yapılmamış yalıtımdır. Eğer eski tarz binalarda oturuyorsanız kış aylarında evin içerisi sıcak dışarısı soğuk olduğu için rutubet sıklıkla gözlemlenmektedir. Sağlam bir şekilde yapılmamış yalıtımsız ev hava koşullarına karşı soğuk ve yağmurlu zamanlarda yağmuru çeker ve içerideki sıcak hava ile nem ve su buharı oluşur, duvarlar terler bu durumda bir süre sonra rutubeti oluşturur. Ama bazı durumlarda bina tesisatında bulunan plastik borularda bulunan kaçaklardan da rutubet meydana gelebilmektedir. Fayans veya duvar altlarında bulunan plastik borular belirsiz bir zamanda aniden sorun çıkarabilir. Gözle görülemeyecek kadar ince bir çizgiden bile çıkabilen su eski zamanlarda sıklıkla kullanılan atasözünü akıllara getirmektedir: “Su akar yolunu bulur” sözü doğru olduğu gibi çok ince kısımlardan bile akan su zamanla duvarlarda rutubet oluşturabilmektedir. Alt katınıza su akması durumlarında genel hukuk anlamında alt katınızın banyo veya tuvalet tavanına oluşturduğunuz maddi hasardan kaynaklı herhangi bir hukuki sorunlar kapsayan süreç yaşamamak için acil olarak tespit ve tamiratını yaptırmanız gerekmektedir. Veya üst katınızdan gelen sular yüzünden banyonuzun tavanında oluşan rutubeti düzeltebilmek için üst kat komşunuz ile iletişime geçerek acil olarak kameralı su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı bulma servisi olarak hizmet veren firmamız Su tesisatçısı hizmeti ile uzun yıllardır Gaziosmanpaşa ve çevre bölgelerde Su Kaçağı tespit etme olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu tarz problemler yaşıyorsanız 0545 641 1018  numaradan bizlere ulaşabilir acil olarak tesisat ustalarımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Su Kaçağı bulma servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat Kırmadan Su Kaçağı hizmeti vermekteyiz.

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tamiri 2024

Su Kaçaklarının tespit edilebilmesi için ayrı olarak fiyat verilmektedir. Makineli su kaçağı bulma işlemleri için su kaçağının bulunduğu ev ve konumlara göre fiyat aralıkları değişebilmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti isteyenler için dünya genelinde imkanlar varken tamir işlemleri için ilaçlı su kaçağı tamiri gibi yöntemler bulunmaktadır. Her zaman işe yaramasa da belirli su kaçaklarında kullanılan bu ilaçlı su kaçağı tamiri genel tamirlere göre daha masraflı ve pahalı olmaktadır. Su Kaçağı Bulma işlemleri makine ile yapıldıktan sonra su kaçağının bulunduğu noktaya göre profesyonel ustalarımız sizlere sorunun bulunduğu bölgeye göre malzeme işçilik ve garantili olarak hizmet fiyatı vermektedir. Garanti kapsamında olabilmesi ve herhangi bir sorunda ücretsiz yardım sunabilmemiz için tespit ve tamiratını bizlere yaptırmanız gerekmektedir.

Üst Kattan Su Akıyor, Üst kattan su damlaması, Üst kattan su akıyor, su kaçağı tespit, alt kata su kaçağı, üst kattan su damlıyor

Üst Kattan Su Akıyor, Üst Kattan Su Damlaması

Evde Su Kaçağı Neden Oluşmaktadır?

Evde su kaçakları pis su borularında oluşan hasar veya çatlaklardan dolayı su kaçakları oluşabilmektedir. Pis sudan kaynaklı su kaçakları olduğu zaman eğer alt dairenize su sızdırıyor ise alt kat komşunuz sizlere gelerek şikayetini dile getirebilir. Banyosunun tavanında sarı lekelenme ve sararmalar ile karşılaştığında su kaçağı’nın pis sudan kaynaklı olduğunu tahmin edebiliriz.

alt kata su akıntısı, üst kattan su akıyor, üst kattan su damlıyor, banyo tavanından su akıyor

alt kata su akıntısı, üst kattan su akıyor, üst kattan su damlıyor, banyo tavanından su akıyor

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti yaptırmak istiyorsanız sizlerde 10 yıldan fazladır Türkiye de hizmet veren firmamız ile tanışın. Birçok şubemiz ile birlikte sizlere profesyonel ustalarımız ve kaliteli hizmet kadromuz ile birlikte 10 – 60 dk içerisinde acil tesisatçı hizmetini de sunmaktayız. Kamera yardımı ile Türkiye’de bulunan nadir firmalardan biri olarak uzun süredir devam etmekteyiz. Kalite ve uygun fiyatlı güler yüzlü ustalarımız sayesinde profesyonel anlamda kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işler dilerseniz anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile garanti kapsamına alınarak güvenli bir şekilde tespit ve tamir işlemlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kameralı kaçak tespiti genellikle sıcak sularda oluşan temiz su kaçaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel ustalar ile kullanılan ve tespit edilen su kaçakları belirli teknikler ve özel ayarlamalar sayesinde yüksek ihtimalle nokta atışı olarak kesin olarak tespit etmekteyiz. Bulamazsak ücret talebinde bulunmuyoruz.

kameralı tesisatçı, su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su Kaçağı Tespiti işlemlerini noktasal tespit etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri ise kesinlikle işinin ehli profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemenin kalitesidir ucuz fiyatlara ve kurumsal olmayan kalitesiz firmalar tarafından hizmet alırken 2 kez düşünmenizi isteriz. Piyasa malı olarak isim verilen ucuz malzemeler ile yapılan su kaçağı tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyarak daha büyük tadilat işlemlerine gerek duymadan güvence altına alıyoruz. Kurumsal firma garantisi ile binlerce mutlu müşteri referanslarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

su kaçağı tamiri , kırmadan su kaçağı bulma , su kaçak tamiri

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapılırken  kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit etmekteyiz. Merak edilen konu ise bu işlemleri nasıl yapıyoruz? Öncelikle Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz dairede su kaçağı olduğunu düşünülen veya şüphelenen bölgeyi ses dinleme akustik cihazlar veya termal kameralar ile inceliyor, ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test pompası ile test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit işlemlerini gerçekleştiriyor. %100 Başarı ile yapılan bu tespit sayesinde ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını kırmaya gerek duymadan noktasal olarak tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede gereksiz tespit için kırımlara gerek duymadan tadilatlara son veriyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Avantajları

Cihazla su kaçağı tespiti yapmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle, sızıntının kaynağı hızlı ve doğru bir şekilde bulunabilir. Bu da onarım süresinin kısaltılmasına ve maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca, sızıntıların bulunması ve onarımı için duvarların, zeminlerin veya tavanların kırılması gerekmez. Bu da ev veya iş yerinde daha az hasar anlamına gelir.

Sonuç olarak, cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı sorunlarının doğru bir şekilde tespit edilmesine ve onarılmasına yardımcı olan son teknoloji bir yöntemdir. Bu yöntem, onarım süresinin kısaltılmasına ve maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur. Eğer su kaçağı sorunu yaşıyorsanız, profesyonel bir su tesisatçısından yardım alarak cihazla su kaçağı tespiti yapılmasını talep edebilirsiniz.

su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma , kameralı su kaçağı tespiti , cihazla su kaçağı tespiti

Üst Kattan Su Damlıyor Ne Yapılmalıdır?

Üst kattan su damlıyor ne yapılmalıdır? En çok şikayetçi olunan konulardan birisidir. Üst katınızdan su damlama şikayetiniz var ise öncelikle üst komşunuz ile görüşme sağlayarak profesyonel bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Cihazlı olmasını önemle dikkat etmenizi isterim çünkü kırmadan noktasal tespit yapılabilmesi için cihazlara ihtiyaç duymaktayız. Cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçağın çıktığı yerinde tamir yapılması gerekmektedir. Su Kaçağı Tamiri işlemleri de yapıldıktan sonra artık su kaçağı problemleriniz kalmayarak üst katınızdan su kaçağı oluşmayacaktır. Bu tür sorunlarda daire sahipleri ücret karşılaması gerekmektedir. Su Kaçağı Tespiti ile ilgili tüm sorunlarınızın çözüm merkezi olarak 7/24 acil hizmet sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yapılması Gerekir?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler ev veya iş yerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Kurumsal firmamız Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit etmektedir. Bu yöntem ile kırmadan  tespit ederek birçok tadilat işlemlerinden daha ucuz fiyatlara yaptırabilmektesiniz. Aksi halde daha fazla kırım işlemleri yapılırsa daha fazla masraflar çıkabilmektedir. Lütfen profesyonel ve kurumsal işinin arkasında duran reklam değil uzun yıllardır deneyim sahibi olan firmalara evinizi veya iş yerinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Su kaçağı tespiti, zamanında yapılmazsa hasarın büyümesine neden olabilir. Sızıntılar duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde hasara neden olabilir. Bu da onarımların maliyetinin artmasına yol açar. Su kaçağı tespiti zamanında yapıldığında ise hasarın azaltılmasına yardımcı olur ve onarımlar daha az maliyetli olur.

Profesyonel Yardım Neden Gereklidir?

Su kaçağı tespiti çoğu zaman profesyonel yardım gerektirir çünkü sızıntıların kaynağı bulunması zor olabilir. Profesyonel su tesisatçıları son teknoloji ekipmanlar kullanarak su kaçağı tespiti yapabilirler. Örneğin, termal kameralar kullanarak duvarlardaki ve zemindeki sızıntıları tespit edebilirler. Evlerde ya da iş yerlerinde su kaçağı sorunu ciddi problemlere yol açabilir. Sızıntı, sıvının etrafa yayılması ve yapısal hasar gibi ciddi sonuçlara neden olabilir. Su kaçağı tespit etmek zor bir iş olabilir ve çoğu zaman profesyonel yardım gerektirir. Profesyonel su tesisatçıları ayrıca su kaçağının onarımını da yapabilirler. Onarım işlemi sırasında, sızıntının büyüklüğüne ve kaynağına göre farklı teknikler kullanılabilir. Bu nedenle profesyonel su tesisatçıları, onarımların doğru bir şekilde yapılmasını sağlar. Sonuç olarak, su kaçağı tespiti ciddi bir sorundur ve zamanında çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Profesyonel su tesisatçıları, sızıntının kaynağını bulmak ve onarımını yapmak için en iyi kaynaktır. Bu nedenle, su kaçağı sorunu yaşarsanız, profesyonel yardım almanızı öneririz.

Fiyatları 1 Yıl Garanti İşçilik

Su Kaçağı Tespit işlemlerinde su kaçağının olduğu bölgeyi tespiti ve tamirini Özyurt Tesisat olarak bizler yaptığımızda 1 yıl olmak üzere sizlere garanti belgesi ile teslim etmekteyiz. Evinizi her zaman güvene almak için hızlı pratik profesyonel ustalarımız dan hizmet almak için Özyurt Tesisatı tercih ediniz. İletişim kısmından ofislerimizi ve dükkanlarımızı görerek acil telefon whatsapp ve iletişim numaramızı arayarak randevu oluşturabilir usta taleplerinde bulunabilirsiniz. Evlerinizi profesyonel ustalara teslim ediniz.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma hizmetimizi 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte 2 adet cihazımız ile birlikte dinleme ve termal kameralar ile hiç riske atmadan hiçbir yeri kırmadan tespit edip isteğinize göre tamirini yapmaktayız.0545 641 1018 telefon numaralarımızdan size en yakın servis araçlarımızın gelmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Su Sızıntısı Sorunlarınızı Tüm İstanbul Genelinde Çözüyoruz.

Bursa , Eskişehir , Konya,  Kocaeli Diyarbakır,  Ankara ,Çankırı, Çorum illerin’de de hizmet vermekteyiz.

İstanbul’ un bütün ilçelerine ve semtlerine servisimizin olması sayesinde randevu sistemi ile çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte içerisinde tesisat problemlerinize karşı çözüm sağlanmaktadır. Firma olarak su sızıntısı sorunları ile ilgili tüm gelişmeleri uygulamakta olup bu konuda uzman personellerimiz kırma, dökme yapmadan su kaçağı nokta atış tespit işlemini gerçekleştirmektedir. Geçmiş yılların aksine faydalı girişimlerin yapılmaya başlanması günümüz şartlarında artık tesisat kaçağı gibi sorunlarda sizlere son derece faydalı ve direkt çözümler sunulmaktadır. Geleceğe dair yaşam alanlarınızı kontrol altına almak odaklı girişimlerimizle birlikte artık problem yaşamanıza izin vermeden kırmadan su kaçağı tespiti ile ilgili önerilerimizi sizlere sunabilmekteyiz. Çünkü buralarda çıkabilecek olan en ufak sorun karşısında sizlerle birlikte komşu daireleri de etkileneceği bilinen bir gerçektir.