Türkiyenin Tesisatçısı
+0545 641 1018

Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma – 89TL %75 İndirim

Türkiye’nin Tesisatçısı 7/24 Hizmet

[Total: 417 Ortalama: 5]

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma – 0545641 1018

Su Kaçağı Tespiti , Su Kaçağı Bulma , Su Kaçağı , Kırmadan Su Kaçağı , Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur , İstanbul Su Kaçağı , İstanbul Su Kaçağı Tespit Etme  #Su Kaçağı Bulma , #Su Kaçağı , #Kırmadan Su Kaçağı , #Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur , #İstanbul Su Kaçağı , #İstanbul Su Kaçağı Tespit Etme

Su Kaçağı Tespiti , Su Kaçağı Bulma , Su Kaçağı , Kırmadan Su Kaçağı , Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur , İstanbul Su Kaçağı , İstanbul Su Kaçağı Tespit Etme  #Su Kaçağı Bulma , #Su Kaçağı , #Kırmadan Su Kaçağı , #Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur , #İstanbul Su Kaçağı , #İstanbul Su Kaçağı Tespit Etme

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Su Kaçağı Tespiti ile  hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545641 1018

7 gün Su Kaçağı Tespiti Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü İstanbul ve Çevresinde Su Kaçağı hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Su Kaçağı Tespiti nasıl yapılır?

Su Kaçağı Tespiti bulmak için yapılan iki ana temel prensip vardır. Eski ustaların ilkel yöntemlerle yapılan  su kaçağı bulma seçtiğiniz ve yeni ustaların kameralı cihazlarla çalışmaya çalışırlardı. Eski tip su kaçağı bulma yöntemleri su tesisatı tavanı belirleyerek veya tesisat borularının nereden geçtiğini tahmin ederek yapılırdı. Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Su kaçağını bulmak için temel esas su borusunun içerisine basınç verip patlak olan bölgeden sızıntı neden ses çıkarmaktır. Akustik cihazla dinleyerek yeri seçin. Pis su kaçağını bulmak için gider borularının içerisini görüntüleyen kameralar kullanılır. Görüntülü tesisat teknolojisi sadece giderimde meydana gelen kırık veya çatlak olan bölgeleri içindede uygunluk gösterir.Özel 2 tür makine ile hiçbir yeri kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz ilk makinemiz ile önce dinliyor sonra ise termal kameramız ile canlı bir şekilde su kaçağını tespit ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=xib1-LHSF0I

Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Yazımızın devamında evinde karşılaşılabilecek su kaçağı problemine erkenden müdahale olabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. bunlar:

 • Su sayacında, musluklar açıkken halde sürekli dönüyorsa,
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hala devam diyorsa,
 • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında,

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Temizle atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için kullanılır gözle görmek mümkün değildir, oluşan su kaçaklarının yerini haliyle zordur. Teknolojinin menüsünde kullanılır göz önünde bulundurursak su kaçaklarının tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım taktiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla yapılmıştır.

Su Kaçağı Tespiti 

Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı bulma servisi Su tesisatçısı , Su Kaçağı tespit etme ‘genel eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat.

0545 641 1018  numaradan bizlere göre. İstanbul Su Kaçağı bulma servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat   Kırmadan Su Kaçağı hizmeti vermekteyiz.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağının tespit edilmesi için gerekli teknik cihazlar. Mevcut kaçağı bir ekran kullanarak incelemek. Fakat genel bir kanının aksine, betonun olduğu su kaçaklarının merkezini tespit edebilen cihazlara sahip değiliz.

Bütün tesisat şirketlerinin kaçak bulmak için 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre;

Dinleme Cihazı:  Su kaçaklarını bulmak için en çok kullandığımız cihaz, Dinleme Cihazıdır. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özellik olarak, en hassas özellik veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Dinleme Cihazı, kaçağın yerini alacağınız yer ile birlikte sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera:  algılama sıcaklığını incelemek için kullanılır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidemiyorum. Cihaz sayesinde sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha fazla Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekir.

Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespit

İstanbul Su Kaçağı tespiti Özyurt Tesisat adıyla İstanbulun tüm hizmetlerinde Hiz Tesisat olarak da hizmet vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce yapılıp makineli kontrol ile teslim edilmektedir.

Özel tesis Yapıları sektörde tesis Yapıları bulunmaktadır.Yaptığımız işler Su Kaçağı Tespiti kameralı cihazlar ile su sızıntısının bulunduğu bölgeyi kırmadan Tespit etmekteyiz.

Su Kaçağı Kırmadan Bulma

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Kırmadan Su Kaçağı bulma, Klozet açma hizmetini 10 yıldır İstanbul da sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorunu çözelim.

Su Kaçağı Tespiti Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Evinizde veya iş yeriniz de bulunan atık su tesislerinde kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan sorunlardan oluşur (çökme, tıkanma ve benzeri) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri kullanılır.Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Robot cihazıyla  ve gerekli nedenlerle yaklaşık 30 dk süren çalışma çözümü çözümüne kavuşturmaktadır.

 • Su Kaçağı Bulma
 • Su Kaçağı Nasıl Bulunur
 • Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir
 • Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemleri
 • Maliyetsiz Su Kaçağı bulma
 • Üst kattan su damlıyor nasıl çözebilirim