Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Taharet Musluğu Tamiri

Son Güncelleme 8 Nisan 2024 by Özyurt Tesisat

Sincan Tesisatçı 

Sincan tesisatçı olarak iş yeri, ofis ve evinizdeki su tesisatı ile ilgili tüm arıza ve bakım işlerini profesyonel olarak çözüme ulaştırmaktayız. Sincan su tesisatçısı olarak, son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile tesisatta meydana gelen tüm arızaları gidermekteyiz. Kombi montajı, lavabo tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve klozet tamirleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  

Özyurt Tesisat olarak profesyonel ekibimiz ve alanında uzman olan tesisat ustalarımızla birlikte nöbetçi tesisatçı olarak, her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet veren tesisatçı firmamıza dilediğiniz zaman iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitemize rağmen en uygun fiyatlar ile 1 yıl garantili işçilik ile hizmet sunmaktayız. Yerimiz Sincan da bulunmaktadır. İSO-9001 belgelerine sahip olan ilk nadir tesisat firmalarından biriyiz. Her şey sizler için kalite ve güven ile sektöre yön veriyoruz.

Sincan su tesisatçısı olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde, herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan arıza giderilmektedir. Mutfak gider açma, tuvalet gider açma ve tıkanıklık açma hizmetlerimizde pimaşa zarar vermeden arızalar giderilmektedir. Bizlere 7/24 0545 641 1018 telefon numaramızdan ulaşarak hızlıca destek alabilirsiniz.

Sincan Tesisatçı

#Sincan Tesisatçı

Sincan Su Tesisatçısı Olarak Verdiğimiz Hizmetler 

Sincan tesisatçı olarak, siz değerli müşterilerimize tesisat ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara yönelik profesyonel hizmet vermekteyiz. Başta su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma hizmetlerimiz olmak üzere, kalorifer tesisatı ve pimaş açma gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Sincan tesisatçı olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz: 

 • Petek temizleme 
 • Su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma 
 • Tıkanıklık açma 
 • Gider ve tuvalet tıkanıklığı açma 
 • Kırmadan su kaçağı tespiti 
 • Doğalgaz tesisatı ve kombi petek temizliği 
 • Klozet tıkanıklığı açma 
 • Lavabo ve tuvalet montajı 

Yukarıda sıralamış olduğumuz hizmetlerimiz Sincan tesisatçı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Su tesisatı ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara kurumsal çözüm bulmak için, dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. 

Sincan Su Tesisatçısı

#Sincan Su Tesisatçısı

Sincan Tıkanıklık Açma 

Ev, ofis, iş yeri ve diğer tüm su tesisatının kullanıldığı yaşam alanlarında, arızalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Tıkanıklıklar, tesisat içindeki arızalar, kombi veya petek temizliği gibi tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel olarak hizmet vermekte olan Sincan tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz.  

Sincan su tesisatçısı olarak, tüm hizmetlerimiz sırasında sadece tıkanıklık açma ve tesisat temizliği için geliştirilmiş olan cihazları kullanmaktayız. Herhangi bir eski yöntem tercih etmemekteyiz. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetimiz sayesinde, evinizde herhangi bir inşaat masrafı oluşturmadan, sorunu çözüme ulaştırmaktayız. Hızlı servis ve garantili hizmetlerimiz ile tüm Sincan geneline hizmet veriyoruz.  

Tıkanıklık Açma

Sincan Su Kaçağı Tespiti 

Kullanıma bağlı olarak veya tesisat içerisindeki malzemelere göre zaman içerisinde su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Borulardaki çürümeler ve çatlamalardan dolayı yaşadığınız su kaçağı problemi, en kısa zamanda onarılmalıdır. Özellikle gizli su kaçaklarının binanın sağlığını da yakından tehdit ettiğini belirtmek gerekir.  

Su sızıntıları ve gizli kaçakları tespit etmek için son teknoloji robot ve cihazları kullanmaktayız. Sincan su tesisatçısı olarak kullandığımız cihazlar sayesinde, herhangi bir kırma işlemi yapmadan sızıntıyı kısa sürede tespit edebilmekteyiz. Su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.  

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Sincan Petek Temizleme 

Sincan genelinde petek temizleme hizmeti almak için, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sincan su tesisatçısı olarak kalorifer peteklerinin temizlenmesi ve tesisatınızın genel temizliği ile ilgili profesyonel olarak hizmet sunmaktayız.  

Kalorifer ve kombi temizliğini yaptırarak, tesisatınızı daha uzun süre güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Petek temizleme hizmetimiz sayesinde enerji tasarrufu yapabilirsiniz. 

Sincan Tesisat

Sincan Tesisat olarak aradığınız zaman her an yanınızdayız. Sincan tesisatçı ekibimiz güvenle sizlere hızlı hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz sayesinde tesisat alanında birçok hizmeti sizler için sunuyoruz. Tamir değişim hizmetleri montaj hizmetlerimiz ile en son teknolojik aletler ile evinize en yakın su tesisatçısı olarak yanınızdayız.

Sincan Doğalgaz Tesisatçısı 

Doğalgaz tesisatı ve kombi bakımı gibi diğer hizmetlerimizden de dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Can ve mal güvenliğiniz için kombi ve doğalgaz tesisatınızın bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. 

Firmamız, güvenli kurulum ve onarım hizmetleri ile sizlere hizmet vermektedir.  Sincan su tesisatçısı olarak, doğalgaz ve kombi bakımında sadece yetki belgeli ve alanında uzman olan ekibimiz ile birlikte çalışabilirsiniz.

Sincan Acil Tesisatçı

Sincan Acil Tesisatçı olarak 6 servis aracımız ile Sincan ve tüm mahallelerine hızlı bir şekilde acil tesisatçı hizmeti sunmaktayız. Su tesisatı problemlerinize acil müdahale gerekmektedir. Damlayan musluğunuz veya su akıtan bir klozetiniz var ise daha fazla ortalığa zarar vermeden ve su faturasına etki etmeden sorunu çözmek gerekir. Profesyonel ustalarımız sayesinde 15-60DK içerisinde tesisat ekibimiz kapınızda. Tıkalı olan giderlerinizin acil olarak açılması gerekir veya dairenizde bulunan su kaçağı problemini hızlıca tespit ve tamiri , bunun için acil bir Sincan acil tesisatçı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sincan Acil Tesisatçı

Sincan Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Sincan tesisatçı olarak servis fiyatlarımız yapacağımız işlemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Sincan’ın tüm mahallelerine kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz. Artan yakıt masrafları ve personel giderlerinden dolayı maalesef ki her yıl servis fiyatlarımız artış gösteriyor. Ama en uygun fiyatlar ile Sincan su tesisatçısı olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. -25TL -55TL -99TL olarak servis fiyatlarımızda indirim uyguluyoruz. Sincan da hizmet veren firmamız ortalama olarak servis fiyatları 300TL ile 1000TL arasında servis fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Sincan Sıhhi Tesisatçı

Sincan Sıhhi Tesisatçı olarak mobil servis ekiplerimiz hızlı bir şekilde sorununuzun bulunduğu konuma ulaşmaktadır. Profesyonel ekibimiz 6 servis aracı 14 personel sayesinde hızlı ve profesyonel olarak tesisat hizmeti sunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numaramızdan bizlere 7/24 ulaşarak hızlıca tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Sincan Tesisatçı Hizmetleri

 • Tıkanıklık Açma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme
 • Tamir Onarım
 • Montaj Hizmetleri

gibi birçok sıhhi tesisat alanında hizmetler sunmaktayız.

5/5 - (10 Oy)