Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Sincan Klozet Tamiri & Klozet Sorunları -25TL

Son Güncelleme 2 Nisan 2022 by Özyurt Tesisat

Sincan Klozet Tamiri & Montaj Değişim

Sincan Klozet Tamiri

Sincan Klozet Tamiri & Tamiri Montaj Değişimi

0545 641 1018 – HEMEN ARA

Özyurt Tesisat, Su Tesisatçısı, Tesisatçı, Su Kaçağı Tespiti, Sincan Klozet Tamiri , Sincan Klozet Tamircisi , Sincan Şamandıra Tamiri , Sincan İç Takım Tamiri

#Su Tesisatçısı #Tesisatçı #Klozet Su Kaçağı Tespiti #Sincan Klozet Tamiri #Sincan Klozet Tamircisi #Sincan Şamandıra Tamiri #Sincan İç Takım Tamiri

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Sincan da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün boyunca Sincan Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Sincan ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !! Kurumsal firmaları tercih ediniz.

Sincan Klozet Tamiri

Sincan Klozet Tamiri olarak profesyonel ustalarımız ile birlikte her marka klozetin tamir, onarım , değişim , bakımı gibi birçok görevi yerine getirmekteyiz. Klozet sorunları genellikle birçok sebepten oluşabilmektedir. Şamandıra doldurma yapmadığı zaman veya taharet musluğunuz görevini yerine getirmediğinde , iç takımınızda sorunlar meydana geldiğinde aklınıza ilk olarak bir su tesisatçısı çağırmak gelebilir. Klozet Tamircisi çağırmak için doğru bir karar alarak oluşan sorunları daha fazla büyütmemek için ve fazla maliyetlere yol açmamak adına direkt olarak kendiniz uğraşmadan bir tesisatçı çağırmanız işi profesyonel ustasına bırakmanız daha doğru olmaktadır. Sincan Klozet Tamiri olarak uzun yıllardır hizmet veren Özyurt Tesisat firmamız birçok marka ve modellerde uzman teknik servis kadrosu ile klozet iç takım değişimi , klozet tamiri , klozet musluğu değişimi , vana değişimi ,taharet çubuğu değişimi gibi daha birçok alanda hizmet vermektedir. Klozetlerin tamir işlemleri genellikle klozet markasına ve modeline göre fiyatları değişebilmektedir. Gömme ve eski tarz klozetler arasında fiyat farkları genellikle olmaktadır. Sincan Gömme Klozet Tamiri olarak gömme klozet montajı işlemleri için profesyonel bir ustaya ihtiyacınız olmaktadır. Uzman ustalarımızdan destek talebinde bulunmak için iletişim numaramız olan 0545 641 1018 numaramızdan bizleri arayarak acil klozet tamircisi servis talebinde iletişim kısmından konum şubelerimiz ve çalışma saatlerimiz hakkında bilgi alabilir ve usta talebinde bulunabilirsiniz. Keçiören Klozet Tamiri olarak da 7/24 acil tesisatçı olarak hızlı tamir onarım hizmeti vermekteyiz.

Sincan Klozet Tamircisi , Sincan klozet tamiri , Sincan klozet değişimi , Sincan klozet montajı ,Sincan klozet iç takım değiştirme , Sincan gömme klozet tamiri , Sincan gömme klozet montajı , Sincan Şamandıra Tamiri

klozet tamiri , klozet değişimi , klozet montajı , klozet iç takım değiştirme , gömme klozet tamiri , gömme klozet montajı

Sincan Gömme Rezervuar Montajı

Gömme rezervuar montajı işlemlerinde gömme rezervuarların marka ve modellerine göre montaj işlemleri değişiklik gösterebilmektedir. Gömme rezervuarın satın aldığınız veya bizlerden usta talebinde bulunduğunuz zaman bizler gömme rezervuar montajını sizlere tüm incelik ve profesyonellikle yaparak sizleri bu büyük dertten kurtarmış oluyoruz. Biz sizlere bu konu hakkında basit bir ön bilgi vererek hangi işlemler yapılacağını anlatalım. Boyu ayarlanan rezervuar yerleştirileceği duvara veya çerçevenin içine oturtulur. Rezervuarın vidalarının takılacağı yerler duvarda veya çerçevede kurşun bir kalem aracılığıyla işaretlenir. Matkap yardımıyla işaretlenen yerler delinir ve gerekiyorsa dübel takılır Dübel takılmasının asıl sebebi açtığımız yerlerde koruma sağlamak ve sağlamlık uygulamaktır. Daha sonra rezervuar tekrardan yerine yerleştirilir. Vidalar somun sıkma anahtarı yardımıyla sıkılır fakat sıkma işlemlerini yaparken su terazisi yardımıyla rezervuarın düz durduğundan emin olmak gerekir. Tüm bu işlemleri yaparken Sincan Gömme Rezervuar Montajı hizmeti veren firmamız incelik ve titizlikle yapar tüm işlemleri yoksa saplamalar da yamuk olur ve bu da asma klozetin yamuk olmasına yol açar ve daha sonrasında birçok sorunla karşılaşmanıza olanak sağlar.

Çankaya gömme rezervuar montajı , İstanbul Çankaya gömme rezervuar tamiri , Çankaya gömme klozet tamiri , Çankaya gömme rezervuar

gömme rezervuar montajı , gömme rezervuar tamiri , gömme klozet tamiri , gömme rezervuar

Sincan Klozet Tamiri

Klozet tamiri gereken durumlarda klozetin karşılaştığı sorunlar ile çözüm üretebilen tesisatçı profesyonel ustalarımız klozetin hangi alanda sorun çıkarmasına göre çözüm bulmaktadır. Klozet tamiri yapılabilmesi için öncelikle klozetinize ait markanın parçalarının bulunması gerekmektedir. Eca , Kale , Vitra Klozetler ,Bocchi , Norm , Xiaomi , Creavit , Bien , Adell , Duravit, Cisa, Bulve , Ece , Ege, Wilco , Visam , Viega Valsir gibi daha birçok markanın servisi olarak hızlı acil hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir, bakım ve onarım konusunda servis hizmeti vermekteyiz. Banyolarda ve tuvaletlerde bulunan gömme rezervuar sistemlerinizin fayans, duvar ve kalebodurlarınıza zarar vermeden firmamızdan gelen klozet tamiri yapan ustamız orijinal parça kullanarak sorunsuz bir şekilde gömme klozetlerinizin tamirini yapmaktadır, restoran, hastane, okul, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri gibi gömme klozetlerin sık kullanıma bağlı arızalarını, Sincan Klozet Tamiri olarak her türlü markanın tamir onarım ve değişim işlemlerini uygulamaktadır.

Sincan klozet iç takım tamiri , Sincan klozet iç takım değişimi

klozet iç takım tamiri , klozet iç takım değişimi , gömme klozet tamiri , klozet değişimi

Sincan Rezervuar İç Takım Değişimi Tamiri

Rezervuar iç takım değişimi birçok markanın modeline göre yapılış ve değişim işlemleri modeline göre değişmektedir. Değişim yapılabilmesi için kaliteli ve orijinal ürün olması gerekir. Bizler birçok marka ve modelin iç takım değişimi , iç takım tamiri işlemini yapmaktayız. Sizlerde güvenilir ve kaliteli orijinal ürün kullanan firmaları tercih ederek kendinizi güvene almanız gerekmektedir. Sincan Rezervuar İç Takım Değişimi İç takım değişimlerinde genellikle daha sonradan su sızdırması veya başka sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu tür sorunların en çok rastlananı ise sifona bastığınız andan itibaren su dolumu yaptığında halen suyu kesmeyerek depoya su alması ve bu suyun fazla olduğundan dolayı klozet içerisinden sürekli olarak su sızdırmasıdır. İkinci problemlerden birisi ise tuşa basmanıza rağmen su gelmemesi ve klozet sifon düğmesinin çalışmaması başta en çok rastlanan temel sorunlardan biri haline gelmiştir. Yaptığımız tüm klozet tamiri , onarımı , değişimi , iç takım tamiri , taharet musluğu tamiri , taharet musluğu değişimi , taharet çubuğu değişimi , işlerde işçilik ve malzeme garantisi sunarak herhangi bir sorunda bizlerden dolayı kaynaklı durumlarda ücretsiz servis sunarak sorunlarımız olur ise kaliteli ve kurumsal firma olarak sizlere tekrardan hizmet veriyoruz ve memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Klozet Su Kaçırıyor , Klozet Su akıtıyor

klozet montajı , klozet tamiri , klozet değişimi , klozet taharet musluğu değişimi ,klozet iç takım tamiri

Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım?

Eğer klozetiniz su kaçırıyor ve bunu durduramıyorsanız bunu çok önemsemeyebilirsiniz belki ama ülkemizin kuraklığa her geçen gün kuraklık tehlikesi artıkça bizlerde sularımızı boşa harcamamalıyız. Klozet su kaçırdığını fark ettiğimiz zaman hemen bir su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Bizleri arayarak klozetinizin gömme veya normal taşlı klozet olup olmadığını klozetinizin marka modelini söyleyerek bu durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Klozetlerin su kaçırmasının temel nedenleri doldurma ve boşaltma gruplarında bulunan şamandıralarda problem oluşması veya başka bir parçanın kırılması arızalanmasından kaynaklı olarak klozetiniz su kaçağına maruz kalabilmektedir. Sizlerde klozetiniz su kaçırmasına karşı engel olmak istiyorsanız su faturalarında %20 ye varan ekstra harcanan sudan dolayı fatura ödemektense klozetinizi tamir ettirerek tek seferde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Hemen bizleri arayın ve klozet su kaçırıyor sorununuzu çözerek teknik servis ustalarımız ile garantili ve kaliteli hizmet sunalım sizlere.

 

Klozet Şamandıra Tamiri

Klozetlerin su kaçırmasının genel temellerinden biri olan klozet şamandırası arızalı demektir. Klozet çalışma mantığını bilerek bu sorunun şamandıradan kaynaklandığını çok kısa bir şekilde öğrenebiliriz. Klozet sifonunu kullandıktan sonra klozet içerisinden ses ve su akıntısı sürekli olarak devam ediyorsa ve suyu kesmiyorsa genellikle su akıntısı meydana gelerek klozet şamandıra arızaları ortaya çıkmaktadır. Klozetlerde kullanılan iç takımın ve şamandırasının marka modeline göre sorunlar farklılık gösterebilir ama eski tip taşlı olan klozetlerde su sızdırmasının asıl sebebi şamandıranın patlaması ve ya şamandıra içerisine su dolmasından kaynaklı olarak görevini yerine getirememesidir. Klozet üst kapağını açıldığında şamandıra eğer su üstünde duramıyorsa ilk olarak şamandıra içi kontrol edip su var ise çıkartılmalıdır veya gözle kontrol edilerek herhangi basit bir parçanın temas etmemesinden kaynaklı ufak bir sorunda olabilir. Başka problemlerden dolayı şamandıranızda sorun var ise eskimişlik , patlaması gibi sorunlar var ise Özyurt Tesisat firmamızdan usta talebinde bulunarak uzman ustalar ile kaliteli garantili ürün talebinde bulunarak profesyonel işçilik ile 10 – 40 DK içerisinde acil su tesisatçısı olarak klozet şamandıra tamiri yapan ustalarımız tarafından servis hizmetini alabilirsiniz.

Özyurt Tesisat Su Tesisatçısı Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti, Klozet su akıtıyor, klozet arızaları

klozet şamandıra tamiri , klozet şamandıra değişimi

 

Sincan Klozet Tamiri Hangi Markalarda Servis Veriyor?

 • Eca
 • Kale
 • Vitra
 • Bocchi
 • Norm
 • xiaomi
 • oluşturuldu
 • İyi
 • Adel
 • Duravit
 • Cisa
 • Bulve
 • Ece
 • Ege
 • Wilco
 • vizem
 • Viega
 • Valsir

ve daha birçok marka modelde klozet tamir onarım satış ve değişim işlemlerinde garantili teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Sincan Klozet Tamiri Klozetlerde Su Kaçakları Nasıl Tamir Edilir?

Genellikle su kaçakları iç takımdan dolayı kaynaklanmaktadır. İç takımı değiştirilmezse, yüksek su faturaları ile karşılaşmanız çok büyük olasılıkla mümkündür. Klozet Tamircisi servisimizle iletişime geçerek rezervuar iç takımı tamir eden ustalarımızı çağırabilir veya fikir alabilirsiniz. Arızalı klozetinizi tamir yaptırmak için çağırabilirsiniz veya diğer konularda; klozet iç takım değiştirme, asma klozet tamiri, yer tipi klozet tamiri bakımı, klozet musluk değiştirmek, klozet musluk tamiri, klozet kapak tamiri, klozet kapak montajı, gibi alanlarda servis talebinde bulunabilirsiniz.

klozet şamandıra tamiri , klozet su kaçırıyor , klozet su kaçağı

klozet şamandıra tamiri , klozet su kaçırıyor , klozet su kaçağı

Sık Karşılaşılan Klozet Sorunları & Arızaları

 1. Sifon su kaçırıyor
 2. Taharet musluğu çalışmıyor
 3. İç Takım Değişimi
 4. Şamandıra dolum yapmıyor
 5. Klozet sifonu çalışmıyor
 6. Klozet kapağı montajı
 7. Klozet su kaçırıyor
 8. Taharet Musluğu Kapanmıyor
 9. Taharet Çubuğu çalışmıyor

 

Puan Verin