Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Petek Temizleme & Kombi Bakımı 99 TL %75 İndirim

Son Güncelleme 26 Mayıs 2021 by Özyurt Tesisat

Petek Temizleme Kombi Bakımı

DEV KAMPANYA %75 İNDİRİM !

Petek Temizliği ve Kombi Bakımı 99 TL BU FIRSATI SAKIN KAÇIRMA HEMEN ARA KAMPANYADAN YARARLAN

Petek Temizleme  Kombi ve Petek Tesisatı Temizliği Bu günlerde Çok ödüyoruz fakat ısınamıyoruz.Peki Neden? Hemen Ücretsiz Ara bilgi edin

Petek Temizleme , Petek Temizliği , Gaziosmanpaşa Petek Temizleme , Fatih Petek Temizleme , Sultangazi Petek Temizleme , Eyüp Petek Temizleme , Kombi Bakımı , Kombi Tamiri

#Petek Temizleme #Petek Temizliği #Kombi Bakımı

? 0545 641 1018

Petek Temizliği Şok Fiyat DEV KAMPANYA Hemen Ara!

KOMBİ BAKIMI ve PETEK TEMİZLİĞİ

BÜYÜK KAMPANYA 

Peteklerinizin altını ve üstünü iyi bir şekilde ısıtamazsak para talep etmiyoruz !!

Peteklerinizi temizletin daha verimli daha sıcak petekleriniz olsun.Doğalgaz faturalarında  50 tl daha az ödeyin.Bu fırsatı sakın kaçırma 5 yıl garantili petekleriniz detaylı şekilde makine ile temizlenmektedir.

 

petek temizleme, petek temizliği, kombi bakımı,petek temizlet,petek temizleme nasıl yapılır

Petek Temizleme


Petek Temizleme ve Kombi Bakımı petekler
tam olarak temizlenmediği halde peteklerden tam olarak verim alınamaz.Petek Temizliği Zamanında peteklerde ve kalorifer tesisatında farklı alanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlardan birsi de; peteklerin kirlenmesidir. İç kısımlarda yer alan bu kirler ısının dışarıya çıkmasını engellemekte olduğu için petekler ilk önce vermiş halde kaliteli ısıyı şimdi vermemeye başlar. Ancak bu şeyi peteklerin koleksiyonuyla beraber peteklerden elde edilen verim yine de üst seviyeye çıkar ve peteklerinizi rahat bir şekilde kullanmaya devam edin. Verilen ısı ise sizi memnun ediyoruz.

Petek Temizliği Yaptırmadan Kış Mevsimine Girmeyin

Petek-Temizleme-BayrampaşaÇamurlaşma, kireçlenme ve balçık da orada, eskisi gibi ısınmamaya ve daha çok fatura ödeyip daha az ısınma gibi sorunlara neden olabilir. Kalite düzeyi düşük peteklerle birlikte periyodik bakımda yaptırılmayan petekler, içeriden çürümelere de neden olarak sorunumuzla olduğu için esas alıyor. Genel olarak bu problemi anlayabileceğiniz iki yöntem vardır. İlk günündeki gibi ısınmama ve peteklerin üst tarafı sıcakken alt tarafının soğuk kalması veya bunun tam tersi şeklinde. Kışlık daha çok çıkan bu sorun, onu yıl olmasa safra safra tesislerinin kalitesine göre en az iki senede bir periyodik bakım yaptırıyoruz sizlerin faydalanması olacak.Peteklerin havasını alarak, daha iyi ısıttığını düşünerek çözüm üretebilirler.Ancak bu kısa vadeli çözüm olmakla birlikte temizlik yararına pek çok faydası olacak.

 

 

Petek Temizliği Neden Yapmalı?

Petek temizleme ve kalorifer tesisatının temizliği mutlaka onu yıl düzenli bir şekilde yapılmadan şart. Tesisatın bu şekilde gerçekleştirilebilir boyutta peteklerinizi daha uzun süre kullanabilme Petek temizliği yaptırmak ilerleyen süreçte peteklerinizde ve tesisatınızdaki büyük sorunların başında ilerlemiş.Çekte doğalgaz faturalarınız normale oranla daha düşük çiziyor. Doğal firmamız petek temizlemeyi sizden düşük ücretler talep etmekte ve doğalgaz faturanızın normale göre daha düşük gelmesi avantaj elde edebilmeniz için noktadır.

Petek’in temizliği düzenli bir şekilde yönetilebilir evinizin önceki yıllara göre daha rahat bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Normalde peteklerin içerisinde biriken kirler ısının dışa aktarılması, temizleme işlemlerinin yapılmasından sonra işlemden sonra bu kirler kuruluyor kalkıyor veya daha açık olan bir açık havada gitmeli ve eviniz normaldi. Kısacası düzenli bir şekilde petek temizliği, maliyetten tasarruf etmenizi, sıcaklık kalitenizin daha yüksek düzeylerde ve peteklerinizi uzun süre kullanabilme gibi avantajlar elde edilebilirde sizlere yardımcı olacaktır.

Petek Temizleme Nasıl Yapılabilir?

Petek Temizleme Öncelikle onu çalıştıran cihaz olan firmalara güvenmemeli, bu işin ehli ve bu alanda detaylı referanslar gösterebiliyor çalışmayı çalışmaktadır, ileride hüsran yaşamamanız için alaka ufak yönlerden birisidir. Özyurt Tesisat olarak kulaktan duyma bilgisiyle değil, bu konuda tecrübeli ustalarımızla birlikte bu konuda gerçekleştiriyoruz. Masraftan kaçınmayarak en kaliteli kimyasal madde ve petek temizleme cihazılarımızla sorunlarınızdaki. Peteklerin daha sağlıklı ve ekonomik çalışması, periyodik bakımlarını yaptırmalı, sorun çıkarmasını beklememelisiniz. Tüm bu petek ve kombi tesisat temizliği gerçekleştirilirken herhangi bir zarar vermeden dikkat edildikten sonra faydalanılabilir.

Petek Temizleme

Tesisat içerisi temiz su ile yıkanmakla birlikte, tahmini olarak bu fiyata 60-75 dakika arası sürebilmektedir. Petek temizliği ve kombi işletmesi Ölüşan tortu ve çamurlaşmanın uzak kalkması sırada özel cihazlarla kimyasal maddeler Petek temizliği ve kombi işletmesi Siz sizden soğuk sicak kışlarınız bu mağduriyetinizi ikiye katlamamalı ve cebinde hava şartlarında hem de kalitesiz tesisatçılara boş yere bağlanabilmek için.

Kombi arıtma yakıt tasarrufu ve sürekli petek ısınma, sıcak su gibi can sıkıcı arızalardan cihazlarımızı korumak için önemli bir uygulama ve bu neden ile çok amaçlı.

İnsanın sıcak yaz günlerinin hiç bitmeyeceği düşünse de soğuk bir kış mevsiminin kapıda beklediğini unutmamalı ve tedbirini almalıdır. Kombi bu zamana kadar hazır çalışmış olsa bile safra saf aylardır kullanılmadığı için bunu gerçekleştirerek çeşitli yerlerdelar meydana gelebilir. Dışarıdan kombinizi temizlemeniz kombi filtre ve parçaların tozlanmasına, kir ve pas tutmasına, çalıştırmadan da bu parçaların çalışmaması yahut kırılması gibi sorunların önünde geçemez. Bulamadan önce kış Başlamadan önce kombi için yaptırmadan önce önemlidir. 

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi temizleme bir kombinin çalışması için gerekli tüm parçaların kontrol edilmesi ve temizlendiğidir. İsterseniz devam edemezsiniz ya da kombinin düşürülebilir niteliktedir var var bunlar bunlar da tamir edilmeli ya da değiştirilir. Kombi temizleme kombi servisi temsilcileri kombide kış ayarında peteklerin yanma odaları da kontrol ederler ve petek temizliği yapılır. Bakım işlemlerinde kontrol edilen kombi arızaların oluşumuna neden olan en önemli parçalardır. Bu parçalara göre bir ürün. 

• Tesisat filtresi çıkarılarak kirden arındırılır
• Kombi Bacalı baca çekişini Kontrol eden sınır sensörü Kontrol edilir
• Yoğuşmalı Bir kombi bakımı yapılıyor yoğuşma su haznesi elden geçirilir
• Kaloriferlere su gitmesini sağlayan şapka yolunda Bulunan Ettik çamur ayrıştıran filtre temizlenir
• Yanma Odasındaki kombi brülörü temizlenir
• Genleşme tankının sağlamlığı Kontrol edilir çubuğu Basıncı Olması Gereken seviyeye ayarlanir Ettik
• Radyatörlerden kombiye Dönüş yolunda Bulunan pislik Tutucular Kontrol edilerek temizlenir
• Kombinin su sızdırmazlığı Kontrol edilir Ettik buna neden Olabilecek Parçalar elden geçirilir
• Elektrik ile elektronik bağlantılarının KONTROLÜ sağlanır
• Petekdeki oksitlenme oluşumu kontrol edilir. Oksitlenen tutarak temizlenir ya da değiştirilir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Kombi temizleyen bir şeyler arızanın giderilmesi yahut bir parçanın temizliği için kombine servisi ekiplerince mutlaka mutlaka verilir. Kullanıcı çıkışı verilen bilgilerinizi kombinin tamirini ya da parçaların değişimi kabul eder. Kombi arızaları ekiplerince yapılan bakım telefonları bir yıl garantilidir.

 • Petek Temizleme

 • Petek Temizliği

 • Petek Nasıl Temizlenir?

 • Petek temizliği yapma zararlımı?

 • Petek Temizliği yapıyor
 • Petek Temizliği 99 tl
 • Petek temizliği ucuz
 • Kalorifer Temizliği
 • petek temizliği
 • petek temizliği
 • Kalorifer Temizliği
 • Kombi Bakımı
 • kombi bakımı
 • kombi bakımı nasıl yapılır
 • Kombi Bakımı Neden Yapılmalı
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al