Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Kepez Petek Temizleme & Petek Temizliği -25TL

Son Güncelleme 24 Eylül 2022 by Özyurt Tesisat

Kepez Petek Temizleme & Petek Temizliği

Kepez Petek Temizleme & Petek Temizliği

Kepez Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Kepez Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız. Kepez Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Kepez petek temizliği nasıl yapılır, Kepez petek temizleme, Kepez petek temizliği, Kepez kombi bakımı, Kepez petek bakımı, Kepez makineli petek temizleme

#Kepez Petek Temizleme #Kepez Petek Temizliği #Kepez Kombi Bakımı #Kepez Makineli Petek Temizleme

Petek Temizliği Makineli mi Yapılıyor?EVET
Petek Temizleme Yapılırken İlaç Kullanılıyor Mu?BİZLER TAVSİYE ETMİYORUZ AMA DİLERSENİZ KULLANMAKTAYIZ.
Petek Temizleme Yapılırken ücretsiz kombi bakımı yapıyor musunuz?EVET TÜM PETEK TEMİZLEME İŞLEMLERİNDE KOMBİ AYAR VE BAKIMLARINI ÜCRETSİZ YAPMAKTAYIZ.
Petekler Temizlendikten Sonra verim tasarruf sağlıyor muEVET BELİRLİ ARALIKLARLA PETEKLERİNİZİN TEMİZLENMESİ VE BAKIM YAPILMASI DOĞALGAZ FATURALARINDA GÖZLE GÖRÜLÜR FİYAT DÜŞÜŞÜ SAĞLAMAKTADIR.

 

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018 Özyurt Tesisat firması olarak Kepez da hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0545 641 1018

Kepez İlçesi Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Kepez ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Hizmetlerimiz 2 yıl boyunca garantilidir. Belirli fiyat aralıkları ile yıl süresi değişmektedir. En uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız dikkat ediniz !!

 

Kepez Makineli Petek Temizleme Nasıl Yapılmaktadır?

 

Kepez Petek Temizleme Fiyatları 2022

Petek temizleme fiyatları 2021 ilaçlı ve ilaçsız olarak petek sayısına göre değişmektedir. Peteklerin sayısına göre değişen petek temizliği fiyatları garantili ve profesyonel ekip ile yaptırmak istiyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan arayarak size en yakın ustamızı yönlendirmemiz için talepte bulununuz. ÖZYURT TESİSAT GARANTİSİ VE GÜVENCESİ İLE FİYATLARIMIZ EN UYGUN KALİTEDE EN YÜKSEK HİZMETİ ALMANIZ İÇİN %25 İNDİRİMLİ OLARAK UYGULANMIŞTIR.! HER ZAMAN HER SORUNUNUZ İÇİN TEKRARDAN ARADIĞINIZDA ULAŞABİLİCEĞİNİZ KURUMSAL FİRMA TÜRKİYE’NİN EN İYİ TESİSAT FİRMASI GENİŞ VE HIZLI MOBİL AĞIMIZ İLE TÜRKİYE’NİN BİRÇOK İLİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

HEMEN ARA – 0545 641 1018 –

 Fiyatlar Tahminidir Duruma Göre Değişiklik Gösterebilmektedir. Net Fiyat Almak İçin Lütfen Arayınız !

1-3 PETEK300TL
1-5 PETEK350 TL
1-6 PETEK400 TL
1-10 PETEK500 TL

Kepez Petek Temizleme Faydaları

Kepez Petek Temizleme faydaları saymakla bitmemektedir. En çok faturalarda düşüş gözlemlenmektedir.

  • Faturalarda %45 ‘e varan tasarruf
  • Peteklerin verimli ısınması eşit olarak alt ve üstün ısınması
  • Kombinin uzun ömürlü olması
  • Peteklerin uzun ömürlü olması
  • Kombinin bakımları yapılarak daha konforlu sessiz ve verimli çalışması
  • Peteklerin havası alınarak daha ısıyı yayma özelliğinin açılması

kombi bakımı, kombi tamiri, kombi temizliği , petek temizleme

su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat, tesisatçı, su tesisatçısı

Kepez Kombi Bakımı

Kepez Kombi Bakımı kaliteli ve hızlı ekibimiz ile garantili olarak Kepez Kombici hizmetini sunmaktayız.Sizlerde evinizdeki veya iş yerlerinizdeki kombi bakımı petek temizleme peteklerin bakımını hava alınmasını yaptırarak doğalgaz faturalarında %45 e varan tasarruflardan yararlanın. Kepez Kombi Bakımı ile sizlerde bizleri arayarak kış ve sonbahar kampanyalarımızdan yararlanın %25 indirim fırsatını kaçırmayınız.

Kepez kombi bakımı, Kepez kombi tamiri, Kepez kombi temizliği

#Kepez Kombi Bakımı #Kepez Kombi Tamiri #Kepez Kombi Servis

Kepez Peteklerim Isınmıyor Ne Yapmalıyım?

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Kepez Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Muratpaşa Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Özyurt Tesisat,Su Tesisatçısı,Tesisatçı,Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma, su tesisatçısı, tesisat , tesisat ustası

Özyurt Tesisat,Su Tesisatçısı,Tesisatçı,Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma, su tesisatçısı, tesisat , tesisat ustası

Kepez Petek Temizliği

Kış aylarında evlerimiz ve iş yerlerimizde kış geldiğinde veya havaların sonbaharda soğumaya başlamasıyla birlikte petek ve kombilerimizi çalıştırmaya başlamaktayız. Genelde uzun süredir kullanılmasına rağmen bakımsız ve özensiz kullanılmaktadır. Kombilerin çok önemli bir unsur olduğunu bakımsızlık sonrasında bozularak büyük maliyetlere yol açmasının yanı sıra bomba gibi patlayarak yangın çıkmasına sebep olabilir. Böyle durumlardan uzak kalmak için her sene petek temizliği ve kombi bakımınızı yaptırmanızı kesinlikle önermekteyiz. Kepez Petek Temizliği olarak sizlere güvenilir bir şekilde ev veya iş yerinizi bize emanet ederek güvenle peteklerinizi ve kombinizi kışa hazırlamaktayız. Petek Temizliği yapılırken en önemli unsurlardan biri peteklerin içlerini basınçlı su ile temizleyebilmektedir. İçinde oluşan kirli su ve tortular peteklere yapışarak zarar vererek zamanla petekleri çürümeye delinmeye terk etmektedir. Bu sebepten dolayı petekleri basınçlı su ile yıkanması gerekmektedir fazla basınç da tekrardan zarar verebilir. Bu durumları en iyisi uzman tesisatçılarıma bırakarak tüm sorunlardan uzak durmanızı sağlayın. Özel makinelerimi ile peteklerinizi tek tek temizliyor basınçlı makinemiz ile yıkıyoruz ve dilerseniz kombi bakım işlemlerinizi de yapmaktayız. Kombi Bakımı oldukça önemlidir tam verim alınması için kombi bakımı yapılması gerekmektedir.

 

Kepez Petek Temizliği, Kepez Petek Bakımı, Kepez Petek Temizleme , Kepez Petekler Isınmıyor

#Kepez Petek Temizliği #Kepez Petek Temizleme #Kepez Tesisat

Puan Verin