Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Keçiören Tesisatçı & Su Tesisatçısı -100TL

Son Güncelleme 11 Temmuz 2024 by Özyurt Tesisat

Keçiören Tesisatçı , Keçiören bölgesinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, Özyurt Tesisat olarak sizlere güvenilir ve garantili su tesisat hizmetleri sunmaktayız. 30 yıllık deneyimimizle sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimle, profesyonel ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Tesisatınızda oluşabilecek her türlü arıza ve sorunu çözmek için en uygun ve kalıcı çözümleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve verimli bir şekilde çalışıyoruz ve her işimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Keçiören şubemiz ile sizlere en uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Su tesisatı konusunda dikkat edilmesi gereken birçok detayı, uzman ekiplerimizle profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Özyurt Tesisat olarak, Keçiören tesisatçı olarak yaygın hizmet ağımızla her zaman yanınızdayız. Su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ,klozet tamiri , petek temizliği , musluk arızalarından tesisat döşemeye kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Kırmadan, dökmeden tesisat problemlerini çözmek için en yeni teknolojilerden faydalanarak, sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Siz de profesyonel ve güvenilir tesisat hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keçiören Tesisatçı

Keçiören tesisatçı olarak, en uygun fiyatlarla kaliteli ve kurumsal tesisat hizmetlerini sunmaktayız. Profesyonel kadromuzla birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte ve garantili hizmet sunmaktayız. Tesisat konusunda uzman kadromuzla, Keçiören bölgesinde en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Tesisat sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturarak, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Acil durumlarda da müşterilerimize 7/24 hizmet vermekte ve sorunların hızlıca çözülmesini sağlıyoruz. Keçiören tesisatçı olarak, uzun yılların tecrübesiyle tesisat sorunlarına çözüm üretiyoruz. Eğitimli kadromuzla sadece onarımlar değil, aynı zamanda montaj ve bakım hizmetleri de sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, tesisat problemlerine kalıcı çözümler üretiyoruz. Keçiören tesisatçı olarak, en uygun fiyatlarla tesisat konusunda kaliteli çözümler sunmaktayız. Profesyonel kadromuzla birlikte gelişen teknolojiyi takip ederek, en son yenilikleri ve en etkili çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Tesisat sorunlarınıza en hızlı ve güvenilir şekilde çözüm üretmek için buradayız.

Keçiören Tesisatçı

Keçiören Tesisatçı

Özyurt Tesisat olarak Keçiören bölgesinde su tesisatı ile ilgili her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kombi montajı gibi işlemlerde uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli malzemeler kullanarak ve işçiliğimizle öne çıkarak Keçiören’deki tesisat sorunlarınızı güvenilir bir şekilde çözüyoruz. Tesisat konusunda her türlü sorununuzda bize ulaşabilirsiniz.

İletişim : 0545 641 10 18

Keçiören Su Tesisatçısı

Keçiören Su Tesisatçısı olarak su tesisatı alanında garantili olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su tesisatı sorunlarıyla ilgili profesyonel çözümlerimizle yanınızdayız. Uzman ekiplerimiz, su kaçağı tespiti, tesisat temizliği, batarya montajı gibi birçok alanda kaliteli hizmet sunmaktadır. Su sızıntıları, tıkanıklıklar, arızalı musluklar gibi sorunlarla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilir, garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Keçiören Su Tesisatçısı

Keçiören Su Tesisatçısı

Tesisat sistemlerinizde oluşan sorunlar, günlük yaşantınızı olumsuz etkileyebilir ve maddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle Keçiören Su Tesisatçısı olarak sunduğumuz hizmetlerle, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözüyoruz. Su tesisatı montajı, termal kamera ile su kaçağı bulma, petek temizliği gibi işlemlerde uzman ekiplerimizle size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Aynı zamanda acil su tesisatı sorunlarıyla da ilgileniyor ve 7/24 hizmet veriyoruz. Sizlere huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak için çözüm odaklı çalışıyoruz.

Keçiören Su Kaçağı Tespiti

Keçiören Su Kaçağı Tespiti konusunda kırma dökme işlemi yapmadan, son teknoloji termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarıyla su sızıntısı tespiti ve tamiri hizmeti sunmaktayız. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçağı sorunlarını en hızlı ve en etkili şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Akustik ses dinleme cihazları sayesinde suyun sızıntı yaptığı noktaları hassas bir şekilde belirleyerek, gereksiz kırma işlemlerinden kaçınıyoruz. Aynı zamanda termal kameralarımız ile su kaçağının neden kaynaklandığını da detaylı bir şekilde analiz ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti konusunda kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde, geleneksel yöntemlere göre çok daha kısa sürede ve ekonomik bir şekilde çözüm üretiyoruz. Mekanik ekipmanlara ihtiyaç duymadan, su tesisatınızda oluşan sorunları bulup onarıyoruz. Su kaçağı tespiti esnasında çevreye hiçbir zarar vermeden, temiz ve düzenli bir çalışma prensibi ile hareket ediyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, Keçiören Su Kaçağı Tespiti kırma dökme olmadan hizmetimizden yararlanarak, su sızıntısı problemlerinizi garantili bir şekilde çözebilirsiniz.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için kullanılan modern yöntemlerden biri termal kamera ile yapılan tespit işlemidir. Termal kameralar, sızıntı yapan boruların bulunduğu alanlarda sıcaklık farklarını tespit ederek su kaçağının yerini belirler. Bu sayede kırma dökme işlemine gerek kalmadan nokta atışı bir şekilde su kaçağı tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Su kaçağı tespiti, suyun gereksiz yere israf edilmesini önler ve su faturasının yüksek gelmesini engeller. Ayrıca, su kaçağı oluşan alanlarda oluşabilecek suyun neden olduğu rutubet, küf ve suyun yapılara verdiği zararların önlenmesi için de oldukça önemlidir.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı genellikle su tesisatından gelen sesler, rutubet kokuları, nemli lekeler, ıslaklık gibi belirtilerle anlaşılabilir. Eğer su kaçağı şüphesi yaşıyorsanız, profesyonel yardım alarak detaylı bir tespit yaptırmanız önemlidir.

İletişim : 0545 641 10 18

Keçiören Tıkanıklık Açma

Keçiören’de firmamız, tıkanmış lavabo, tuvalet, banyo veya mutfak giderlerinizde profesyonel hizmet sunmaktadır. Robot makine kullanarak kırıp dökmeye gerek kalmadan, tıkanıklıkları hızlı ve etkili bir şekilde açmaktayız. Tesisatınızda meydana gelen sorunları en kısa sürede çözerek, yaşam alanlarınızı tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Ekipmanlarımızın gücü ve uzman personelimizin deneyimi sayesinde, tıkanıklıklarınızla ilgili endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

tıkalı gider açma

Tesisat tıkanıklıkları genellikle beklenmedik bir anda ortaya çıkar ve hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Özyurt Tesisat olarak, bu konuda hızlı servis ve kaliteli hizmet sunarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmetimiz, ev veya iş yerlerinizdeki yaşam konforunuzu kesintiye uğratmadan sorunları çözmeyi amaçlar. Deneyimli ekiplerimiz, robot makinelerle tesisatınızı detaylı bir şekilde inceleyerek en uygun yöntemi belirler ve tıkanıklığı açar. Bu sayede hijyenik ve pratik bir çözüm sunarız.

Keçiören Tesisatçı Acil

Keçiören Acil Tesisatçı olarak tüm tesisat problemlerinizde en yakın tesisat firması olarak 10 – 60 dakika içerisinde hizmet sunmaktayız. Su tesisatı, kombi arızaları, pis su giderleri ve sıhhi tesisat gibi konularda profesyonel ekiplerimizle hızlı çözümler sunmaktayız. Acil durumlarda 7/24 ulaşabileceğiniz bir telefon hattımız bulunmaktadır. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede adresinize gelerek sorununuzu çözmek için gerekli çalışmaları yapacaklardır.

Tesisat problemleri ev sahiplerinin veya işyeri sahiplerinin başına beklenmedik şekilde gelebilen sorunlardır. Bu tür acil durumlar, günün her saatinde, mevsim fark etmeksizin karşınıza çıkabilir. Su kaçağı, tıkanıklık, petek temizliği gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda, profesyonel destek almak önemlidir. Keçiören Acil Tesisatçı olarak 10 – 60 dakika içerisinde adresinizde olup, sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmaktayız. Güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Eğitimli ve deneyimli kadromuzla tesisat problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Keçiören Su Tesisatçısı Ustası

Keçiören Su Tesisatçısı Ustası olarak tesisat problemlerinizde güvenilir ve hızlı çözümler sunmak için buradayız. Su kaçağı, tıkanıklık, petek temizliği gibi sorunlarla karşılaştığınızda profesyonel ekibimizle yanınızdayız. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek, yaşam alanlarınızda konforu sağlamak bizim önceliğimizdir. Deneyimli ustalarımızla sorunlarınıza kalıcı ve etkili çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.

Su tesisatında meydana gelen arızalar hem zaman hem maddi kayıplara neden olabilir. Bu sebeple kısa sürede profesyonel destek almak önem taşır. Keçiören Su Tesisatçısı Ustası olarak 7/24 hizmetinizdeyiz ve sorunlarınıza anında çözüm sunmak için ekiplerimiz hazır beklemektedir. Kaliteli malzemeler kullanarak, uzun ömürlü çözümler üreten uzman ekiplerimizle güvenilir hizmet sunuyoruz. Firmamız, teknolojik ekipmanları kullanarak, sorunların kaynağını hızla tespit edip çözüm üretmektedir. Bu sayede hem zamanınızdan tasarruf eder, hem de ekstra masraflardan kaçınmış olursunuz. Su tesisatı konusunda ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

İletişim : 0545 641 10 18

Keçiören Tesisatçı Fiyatları

Keçiören tesisatçı fiyatları, hizmet alınacak alana, malzeme kalitesine, işçilik süresine ve tesisat sorununun karmaşıklığına bağlı olarak değişmektedir. Özyurt Tesisat olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, uygun fiyatlarla garantili hizmet sunmaktayız ve her yeni müşterimize 100TL indirim uygulamaktayız.

Tesisat sorunlarının aciliyeti de fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Ayrıca tesisatın eski olup olmaması, kullanılan malzemenin kalitesi, işçilik maliyetleri gibi detaylar da fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Keçiören tesisatçı fiyatları konusunda diğer firmalarla karşılaştırma yaparak en uygun teklifi alabilirsiniz. Özyurt Tesisat olarak profesyonel ve deneyimli ekibimizle kesintisiz hizmet sunmaktayız. Her türlü tesisat sorununda bize ulaşarak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Keçiören Tesisatçı Servisi

Keçiören Tesisatçı Servisi olarak siz değerli müşterilerimize, tesisat sorunlarınızda profesyonel çözümler sunmak için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Su kaçağı, tıkanıklık, petek temizliği gibi her türlü tesisat probleminizde anında müdahale ederek sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ile teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tesisat problemleri can sıkıcı olabilir, ancak Keçiören Tesisatçı Servisi olarak her türlü zorluğun üstesinden gelmek için buradayız. Gelişmiş ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz sayesinde su sızıntıları, musluk arızaları, banyo tıkanıklıkları gibi sık karşılaşılan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Acil durumlarda da her zaman hizmetinizdeyiz. Pratik çözümlerimiz ve uygun fiyatlarımızla Keçiören Tesisatçı Servisi olarak her zaman yanınızdayız. Su tesisatı montajı, tuvalet bakımı, gider temizliği gibi ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde karşılaştığınız tüm tesisat problemlerinde güvenilir bir çözüm sunmak için buradayız. Keçiören Tesisatçı Servisi olarak, uzman ekip ve ekipmanlarımızla her marka ve modelde tesisat sorunlarına çözüm sunmaktayız. Aradığınızda hızlı bir şekilde adresinize gelerek sorununuzu tespit ediyor ve en kısa sürede onarıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Tesisat problemleri hayatı olumsuz etkileyebilir, ancak Keçiören Tesisatçı Servisi olarak bu sorunları gidermek için buradayız. Eğitimli personelimiz ve güncel ekipmanlarımızla su kaçağı tespiti, kombi arızaları, radyatör temizliği gibi konularda size profesyonel destek sunuyoruz. Kaliteli hizmetimizle tüm tesisat sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

Keçiören Klozet Tamiri

Keçiören Klozet Tamiri, uzman teknik ekibiyle birlikte tüm klozet problemlerinizde hızlı ve garantili çözümler sunmaktadır. Klozet tamiri hizmetimizde kullanılan parçalar da garantili olup, kaliteli ve dayanıklı malzemelerle değişim ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Keçiören Klozet Tamiri olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, kısa sürede sorunlarınızı tamir edip güvenilir bir kullanım imkanı sunmaktayız.

Keçiören Tesisat

Klozet arızalarının en sık karşılaşılan sorunlarından biri olan su sızıntısı, Keçiören Klozet Tamiri ekibi tarafından titizlikle incelenmekte ve güvenilir bir şekilde tamir edilmektedir. Klozetlerde oluşan tıkanıklıklar, kokular ve çatlaklar gibi problemler de profesyonel ekiplerimiz tarafından etkili çözümlerle giderilmektedir. Ayrıca, Klozetinizde oluşan sık sık su kaçağı problemi, Keçiören Klozet Tamiri tarafından kısa sürede ve garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere sorunsuz ve konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Keçiören Klozet Tamiri Ne Zaman Aranmalı?

Klozetinizde su sızıntısı, sürekli dolan rezervuar, tuvaletin normalden daha fazla su çekmesi, tıkanıklık sorunları veya supap arızaları gibi problemlerle karşılaştığınızda Keçiören Klozet Tamiri’ni aramalısınız.

Ayrıca klozetinizde beklenmedik bir ses, kokuya veya görünür bir hasara da dikkat etmelisiniz. Bu belirtiler, klozetinizde potansiyel bir sorun olduğunu gösterebilir ve uzman bir tamirat hizmetine ihtiyaç duyulabilir.

İletişim : 0545 641 10 18

Keçiören Tesisatçı Garantili Mi?

Keçiören Tesisatçı olarak, deneyimli ve profesyonel ustalarımız ile birlikte 1 yıl boyunca garanti kapsamında hizmet sunmaktayız. Tesisat sorunlarıyla karşılaşıldığında hızlı ve güvenilir çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kombi bakımı gibi konularda uzman ekibimizle hizmet veriyor ve kaliteli malzeme kullanarak uzun vadeli çözümler sunuyoruz. Ayrıca acil durumlarda 7/24 hizmetimizle müşterilerimizin yanındayız. Bir diğer hizmet bölgemiz olan Çankaya Tesisatçı olarak da hizmet sunmaktayız.

Keçiören Tesisatçı

Su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunlar, ev veya iş yerlerinde sıkça karşılaşılan durumlar arasındadır. Bu tür durumlarla karşılaşıldığında, Keçiören Tesisatçı ekibi olarak anında müdahale ediyor ve sorunun kök sebebini tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz. Ayrıca petek temizliği, kombi montajı gibi hizmetlerimizle de konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat politikamızla hizmetlerimizi her kesime sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Keçiören Tesisatçı Hizmetleri

 • Keçiören Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Keçiören Tesisatçı
 • Keçiören Su Tesisatçısı
 • Keçiören Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Keçiören Su Tesisatçısı
 • Keçiören Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Keçiören Petek Temizleme
 • Keçiören Pimaş açma, temizleme
 • Keçiören Kombi Montajı
 • Keçiören Kombi Bakımı
 • Keçiören Musluk Batarya klozet tamiri
 • Keçiören Klozet musluğu tamir
 • Keçiören Duşa kabin Tamiri
 • Keçiören Su kaçağı Tespit
 • Keçiören Klozet sifonu tamir
 • Keçiören Petek Yıkanması
 • Keçiören Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Keçiören Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Keçiören Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Keçiören Tadilat
 • Keçiören Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Keçiören Gömme Rezervuar Tamir
 • Keçiören Tıkanıklık Açma
 • Keçiören Musluk Tamiri
 • Keçiören Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Keçiören Klozet Musluğu
 • Keçiören Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Keçiören Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Keçiören Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Keçiören Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Keçiören Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Keçiören Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Keçiören Klozet Sifonu Tamir
 • Keçiören Klozet Musluğu Tamir
 • Keçiören Kombi Montajı ve Tamiri
 • Keçiören Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
5/5 - (23 Oy)