Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Barbaros Tesisatçı & Su Tesisatçısı -100TL

Son Güncelleme 6 Haziran 2024 by Özyurt Tesisat

Barbaros Tesisatçı olarak uzman ekibimizle su tesisatı konusunda hizmetinizdeyiz. Barbaros Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat olarak sizleri her zaman önemsiyoruz. Barbaros de bulunan şubemiz sayesinde sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli tesisat hizmetini 7 servis aracımız ile sunmaktayız. Deneyimli ve profesyonel personelimizle, su tesisatı montajı, tamiri ve bakımı konularında garantili çözümler sunmaktayız. Kaliteli malzemeler ve modern teknikler kullanarak, sorunsuz ve güvenilir tesisat hizmeti sağlıyoruz.

Su tesisatı alanında hizmet veren firmamız, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma , klozet , musluk tamiri , tesisat temizliği, petek temizliği gibi geniş bir yelpazedeki hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Ayrıca, acil tesisat arızalarında da anında müdahale ederek sorunun çözülmesini sağlarız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Kaliteli su tesisatı hizmeti için bize ulaşabilir, uzman ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Barbaros Tesisatçı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip etmekteyiz. Siz de profesyonel ve garantili tesisat hizmeti almak istiyorsanız, bizimle 0545 641 1018 telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Barbaros Tesisatçı

Barbaros Tesisatçı olarak 7/24 hizmet anlayışıyla tüm tesisat problemlerinize profesyonel çözümler sunmaktayız. Su tesisatı, kombi arızaları, sıhhi tesisat sorunları gibi konularda uzman ekiplerimiz ile kısa sürede müdahale ederek sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmekteyiz. Aynı gün içinde servisimizle iletişime geçerek, sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Tesisat problemleri aniden ortaya çıkabilir ve ciddi sorunlara yol açabilir. Barbaros Tesisatçı ekibimiz, deneyimli ustalarımızla donanımlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Su sızıntıları, tıkalı borular, petek temizliği gibi pek çok konuda size en etkili çözümleri sunarak konforunuzu arttırmayı hedeflemekteyiz. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız ile acil durumlarda bile hızlıca yanınızdayız.

Barbaros Tesisatçı

Barbaros Tesisatçı

Tesisat problemleri evinizde veya iş yerinizde ciddi sıkıntılara neden olabilir. Barbaros Tesisatçı profesyonel ekiplerimizle sorunlarınıza anında müdahale ederek, yaşam alanlarınızı güvenli hale getirmekteyiz. Kısa sürede maksimum verimlilikle hizmet sunan firmamız, güvenilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Hızlı, pratik ve ekonomik hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Barbaros Su Tesisatçısı

Barbaros Su Tesisatçısı aradığınızda doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Özyurt Tesisat olarak deneyimli ve uzman ekibimiz ile su tesisatıyla ilgili yaşadığınız her türlü sorunu 10 – 60 dakika içerisinde çözmekteyiz. Acil durumlarda 7/24 hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Eğitimli personelimizle su tesisatı onarımları, tamir ve montaj işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Barbaros Su Tesisatçısı

Barbaros Su Tesisatçısı

Tesisat sorunlarınızla ilgili detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat montajı, petek temizliği gibi konularda da destek vermekteyiz. Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen tesisat problemlerine anında müdahale ederek kalıcı çözümler sunmaktayız. Zamanında ve garantili hizmetimizle sizlere huzurlu bir yaşam ortamı sağlamak için buradayız. Profesyonel ekibimizle su tesisatı konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

İletişim : 0545 641 10 18

Barbaros Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Barbaros Su Kaçağı Tespiti Tamiri kırma dökme olmadan özel cihazlar ile su sızıntısı tespiti ve tamiri yapmaktayız. Su kaçağı problemleri, ev veya iş yerlerinde sıkça karşılaşılan ve ciddi sorunlara yol açabilen durumlardır. Ancak teknolojinin gelişmesiyle artık su kaçağı tespiti ve tamiri kırma dökme işlemi olmadan yapılabilmektedir. Biz de Barbaros bölgesinde bu hizmeti özel cihazlarımızla sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Su kaçağı tespiti için kullandığımız özel cihazlar, noktasal olarak sorunu belirleyip gereksiz yere kırma işlemine gerek kalmadan doğru müdahalede bulunmamızı sağlar. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasarruf edilirken, çevreye de zarar verilmeden sorunun köküne inilebilmektedir. Barbaros Su Kaçağı Tespiti Tamiri hizmetimizde en son teknoloji ürünü cihazlarımızı kullanarak sorunlara anında müdahale ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su sızıntısı problemleri, rutubet sorunlarına yol açabilir ve yapıların sağlamlığını tehdit edebilir. Biz Barbaros Su Kaçağı Tespiti Tamiri olarak, bu tür problemleri önlemek ve çözmek adına profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimizle su kaçağı tespiti yaparak, sızıntının kaynağını belirleyip en etkili tamiri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin güvenliğini ve konforunu sağlayarak, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Su kaçağı, ev veya iş yerinizde ciddi hasarlara yol açabilen bir sorundur. Barbaros tesisatçı olarak, su kaçağı tespiti konusunda uzman ekiplerimizle modern cihazlar kullanarak, su kaçağının kaynağını hızlı bir şekilde buluyoruz.

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra, gerekli onarımları titizlikle gerçekleştirerek, su kaçağının tekrar oluşmasını engelliyoruz. Su kaçağı konusunda erken müdahale önemli olduğu için hızlı ve etkili çözümler sunarak, oluşabilecek zararları en aza indiriyoruz. Özyurt Tesisat olarak, su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Barbaros Tıkanıklık Açma

Barbaros Tıkanıklık Açma olarak, lavabo, tuvalet, banyo, mutfak, klozet gibi giderlerinizde herhangi bir kırma veya dökme işlemine ihtiyaç duymadan tıkanıklık açma hizmeti sağlamaktayız. Acil durumlarda bize ulaşmak için 0545 641 1018 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarıyla karşılaştığınızda hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, deneyimli ekipleriyle tıkanıklıkları açmak için güvenilir bir servis sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonel ekipmanlarla hizmet veren Barbaros Tıkanıklık Açma, acil durumlarda bile hızlı bir şekilde yardıma hazırdır.

tıkalı gider açma

Gider tıkanıklıklarında sıklıkla karşılaşılan sorunlar, kötü koku, suyun yavaş akması, geriye dönüş gibi durumlar olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden bizi arayarak uzman ekiplerimizin sorununuzu çözmesini sağlayabilirsiniz. Barbaros Tıkanıklık Açma olarak, tesisat sorunlarınızı uygun fiyatlarla ve garantili bir şekilde çözüme kavuşturmak için hizmetinizdeyiz.

Tesisat sistemlerindeki tıkanıklıklar sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Barbaros tesisatçı  kameralı tesisat inceleme cihazlarıyla tıkanıklık tespiti yaparak, sorunun kaynağını tespit ediyor ve etkili çözümler sunuyoruz.

Kameralı tesisat incelemesi sayesinde, tesisatınızın içindeki sorunları detaylı bir şekilde görüntüleyerek, doğru ve hızlı bir müdahale yapabiliyoruz. Tıkanıklık giderme konusunda uzman ekiplerimizle, tesisatınızın sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Kameralı tesisat incelemesi ve tıkanıklık giderme hizmeti ile tesisatınızı uzun vadeli olarak sağlıklı tutuyoruz.

İletişim : 0545 641 10 18

Barbaros Tesisatçı Acil

Aniden oluşan tesisat arızaları yaşanılan ortamda ciddi sorunlara neden olabilir. Barbaros tesisatçı acil olarak, acil durumlarda 7/24 hizmet vererek, gerekli müdahaleleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Su sızıntıları, tıkanıklıklar, patlamış borular gibi acil durumlarda profesyonel ekibimizle en kısa sürede yerinize gelerek sorununuza çözüm sunuyoruz. Barbaros Acil Tesisatçı olarak 10 – 60 dakika içerisinde kapınızdayız.

Acil tesisat onarımlarında zamanın önemi büyük olduğu için hızlı ve etkili müdahalelerle sorunu çözüme kavuşturarak, oluşabilecek daha büyük hasarların önüne geçiyoruz. Profesyonel ekibimizle acil durumlarda yanınızdayız.

Barbaros Klozet Tamiri

Barbaros Klozet Tamiri hizmetimiz, tüm gömme ve normal klozetlerinizde meydana gelen çeşitli arızaların tamirini yapmaktadır. Klozet su sızıntısı, klozet kapağının değiştirilmesi, iç takımın yenilenmesi, taharet musluğunun değiştirilmesi gibi konularda uzman ekibimiz hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Klozetlerinizde meydana gelen su sızıntısı veya diğer arızalar, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple, profesyonel bir destek alarak sorunları hızlıca çözmeniz önemlidir. Barbaros Klozet Tamiri hizmetimiz, kaliteli malzemeler kullanarak klozetlerinizin verimli bir şekilde tamirini gerçekleştirmektedir. Uzman ekibimiz, kısa sürede arızaları tespit ederek kalıcı çözümler sunmaktadır. Klozetlerinizin bakımı ve onarımı için bize ulaşabilirsiniz.

Klozet arızaları, giderilmedikçe daha büyük sorunlara yol açabilir. Evinizde veya iş yerinizde klozetlerinizde yaşadığınız sıkıntıları en kısa sürede çözmek için Barbaros Klozet Tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimiz, tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla size en iyi çözümü sunacaktır. Klozetlerinizin tamiri konusunda bize güvenebilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Klozet Tamiri Neden Gereklidir?

Klozetinizi düzgün bir şekilde kullanamadığınızı düşünüyorsanız veya klozette su sızıntısı, taşma, akma gibi sorunlar yaşıyorsanız klozet tamiri gereklidir. Bu gibi durumlarda klozet tamiri yaptırmak, hem su israfını önler hem de hijyenik koşulların sağlanmasına yardımcı olur.

Ayrıca klozet tamiri, klozetin daha verimli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar. Arızalı bir klozet, hem kullanıcıya rahatsızlık verebilir hem de gereksiz su tüketimine neden olabilir.

İletişim : 0545 641 10 18

Barbaros Su Tesisatçısı Ustası

Eskiyen veya hasar gören tesisat sistemleri, zamanla verimliliğini kaybedebilir ve ciddi sorunlara yol açabilir. Barbaros su tesisatçısı olarak, tesisat değişimi ve yenileme hizmetleri sunarak, mevcut tesisatınızı güncel ve sağlıklı bir şekilde yeniliyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımızla tesisat değişim işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek, tesisatınızın daha verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Tesisat yenileme hizmetlerimizle sorunsuz bir tesisata sahip olmanızı sağlıyoruz. Tesisatınızın değişim ve yenileme ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

Barbaros Tesisat

Barbaros Tesisat

Mutfak ve banyo gibi yaşamsal alanlarda tesisat montajı önemlidir. Barbaros su tesisat olarak, mutfak ve banyo tesisatı montajı konusunda uzman ekiplerimizle kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Banyo armatürleri, mutfak eviyesi gibi tesisat montajlarını profesyonel ve sağlam bir şekilde yaparak, tesisatınızın sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Tesisat montajları konusunda deneyimli ekiplerimizle, işinizi en iyi şekilde yaparak, uzun vadede sorunsuz bir tesisata sahip olmanızı sağlıyoruz. Barbaros su tesisatçısı ustası olarak, mutfak ve banyo tesisatı montajı konusunda güvenilir çözümler sunuyoruz.

Barbaros Tesisatçı Hizmetleri

Barbaros tesisatçı sizlere 7/24 hizmet veren profesyonel bir ekip olarak hizmet sunmaktayız. Tesisat problemlerinizde güvenilir ve kaliteli çözümler sunarak, sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyor ve uzun vadeli çözümler sunuyoruz. Bir diğer hizmet bölgemiz olan Rıhtım Tesisatçı olarak da 7 servis aracımız ile çevre bölgelere de servis sağlamaktayız.

Ekipmanlarımızla donanımlı ve deneyimli personelimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tesisat problemlerinizde size en uygun çözümleri sunmak için buradayız. Her türlü tesisat sorunlarınıza profesyonel yaklaşımımızla çözüm sunuyoruz. Bazı sunduğumuz hizmetlerimiz:

 • Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme
 • Pimaş açma, temizleme
 • Kombi Montajı
 • Kombi Bakımı
 • Musluk Batarya klozet tamiri
 • Klozet musluğu tamir
 • Duşa kabin Tamiri
 • Su kaçağı Tespit
 • Klozet sifonu tamir
 • Petek Yıkanması
 • Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Tadilat
 • Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Gömme Rezervuar Tamir
 • Tıkanıklık Açma
 • Musluk Tamiri
 • Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Klozet Musluğu
 • Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Su Kaçağı Tespit ve Tamiri
 • Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı
 • Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Klozet Sifonu Tamir
 • Klozet Musluğu Tamir
 • Kombi Montajı ve Tamiri
 • Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı

İletişim : 0545 641 10 18

Barbaros Tesisatçı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Özyurt Tesisat olarak profesyonel kadromuz ile birlikte sizleri her zaman önemseyerek 1 yıl garantili hizmet sunmaktayız. Tüm tesisat problemlerinizde sizleri garantili ve kaliteli malzemeler ile hizmet sunmaktayız. Tüm tesisat problemlerinizde bizlere 0545 641 1018 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kurumsal firma olarak hizmet verdiğimiz için uzun yıllardır piyasada aktif olarak rol oynamaktayız.

Puan Verin