Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Antakya Akevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 25TL

Son Güncelleme 28 Haziran 2021 by Özyurt Tesisat

Antakya Akevler Tesisatçı Su Tesisatçısı

Antakya Akevler Tesisatçı Su Tesisatçısı

Antakya Akevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 0539 736 24 25

Antakya Akevler Tesisatçı , Antakya Akevler su tesisatçısı, Hatay Antakya Akevler Tesisatçı, Antakya Akevler petek temizleme, Antakya Akevler yakın tesisatçı , Antakya Akevler Su Tesisatçısı

#Antakya Akevler Tesisatçı #Antakya Akevler Su Tesisatçısı #Antakya Akevler Su Kaçağı #Antakya Akevler Mahallesi Tesisatçı #Antakya Akevler Tıkanıklık Açma #Antakya Akevler Mahallesi Su Tesisatçısı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0539 736 24 25 Özyurt Tesisat firması olarak Antakya Akevler da hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0539 736 24 25

Antakya Akevler Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Antakya Akevler ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0539 736 24 25 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır.Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Antakya Akevler Tesisatçı

Antakya Akevler Tesisatçı ve Antakya Akevler Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Antakya Akevler de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz.Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Antakya Akevler de ki mobil tesisat ekibimiz ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 30 – 60 dk içerisinde hizmet vermektedir.

Antakya Akevler su kaçağı.Antakya Akevler deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat.Antakya Akevler Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır.Antakya Akevler Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0539 736 24 25  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat Antakya Akevler Tesisatçı Antakya Akevler Su Tesisatçısı Antakya Serinyol Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Antakya Akevler Su Tesisatçısı

Antakya Akevler Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti.Antakya Akevler Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Antakya Akevler Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Antakya Akevler su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak,banyo,tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması,musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı,peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Antakya Akevler su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işcilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Antakya Akevler Tesisatçı Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işcilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir.Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi ünvanına sahiptir.Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Antakya Akevler Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Antakya Akevler Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir.Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Antakya Akevler tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır .

Antakya Akevler Mahallesi Tesisatçı

Antakya Akevler Mahallesi Tesisatçı Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Antakya Akevler Klozet Açma

Antakya Akevler Klozet açma hizmetini 10 yıldırım Antakya Akevler de sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorun çözelim.

Özyurt Tesisat’ın tıkalı klozetinizi açtıktan sonra temiz bir şekilde temizleyin.Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz sebebi klozetleriniz.

Antakya Akevler Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Evinizde / Veya işyeriniz de bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde OLUŞAN problemlerden Dolayi (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir Ettik Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir.Özyurt tesisat Ettik tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü saglayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla ve aparatlarda yaklaşık 30 dk gibi kısa bir yerde kapatılması isteniyorsa kırmadan tıkanıklığın% 99 açılmasını istiyor.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

-Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları

-Suda erimeyen tuvalet kağıdının tuvalete atılması

 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması

-Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi

-Çay posası lavabo giderine atılması

 • Atık yağların lavaboya
Antakya Akevler Su Tesisatçısı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Antakya Akevler Tesisatçı

Antakya Akevler Musluk Tamiri

Antakya Akevler Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir.Tamir yapılabilicek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir.Antakya Akevler musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olara tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir.Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzma ekibimizden destek alabilirsiniz.Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir.Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar.Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur.Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0539 736 24 25 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

 • Antakya Akevler Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Antakya Akevler Tesisatçı
 • Antakya Akevler Petek Temizleme
 • Antakya Akevler Petek Temizliği
 • Antakya Akevler Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Antakya Akevler Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Antakya Akevler Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme Hizmetleri
 • Antakya Akevler Pimaş açma, temizleme
 • Antakya Akevler Kombi Montajı
 • Antakya Akevler Kombi
 • Antakya Akevler Musluk Batarya klozet tamiri
 • Antakya Akevler Klozet musluğu tamir
 • Antakya Akevler Duşa kabin Tamiri
 • Antakya Akevler Su kaçağı Tespit
 • Antakya Akevler Klozet sifonu tamir
 • Antakya Akevler Petek Yıkanması
 • Antakya Akevler Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Antakya Akevler Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Antakya Akevler Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Antakya Akevler Tadilat
 • Antakya Akevler Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Antakya Akevler Gömme Rezervuar Tamir
 • Antakya Akevler Tıkanıklık Açma
 • Antakya Akevler Tesisatçı
 • Antakya Akevler Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • Antakya Akevler Klozet Musluğu
 • Antakya Akevler Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • Antakya Akevler Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Antakya Akevler Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
 • Antakya Akevler Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • Antakya Akevler Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Antakya Akevler Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Antakya Akevler Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
 • Antakya Akevler Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • Antakya Akevler Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
 • Antakya Akevler Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
Puan Verin