Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı & Tesisatçı -100TL

Son Güncelleme 11 Temmuz 2024 by Özyurt Tesisat

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak, uzman kadromuzla birlikte su tesisatı sorunlarına çözüm sunmaktayız. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, klozet musluk tamiri değişimi ve montaj hizmetlerimizle Yenimahalle bölgesinde hizmet vermekteyiz. Şubemiz Yenimahalle de bulunmaktadır. Bu sayede sizlere en uygun fiyatlar ile hızlı ve garantili bir şekilde Yenimahalle’nin tüm mahallelerine hizmet sunmaktayız. Özyurt Tesisat olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde tesisat problemlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Yenimahalle’de bulunan şubemiz sayesinde sizlere 10 – 60 dakika içerisinde acil tesisat hizmetleri sunuyoruz. Gelişmiş kadromuz ile 1 yıl garantili işçilik ve kurumsal firma garantisi vermekteyiz.

Eğer su tesisatıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz. Sadece su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma değil, aynı zamanda petek temizleme, klozet musluk tamiri değişimi ve montaj hizmetlerimizle de sizlere yardımcı olmaktayız. Uzman kadromuz ve tecrübemiz sayesinde tesisat problemlerinizle başa çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Tesisat problemleri her ev ya da işyeri sahibinin karşılaşabileceği sorunlardan biridir. Bu gibi durumlarda Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak yanınızdayız. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, klozet musluk tamiri değişimi ve montaj hizmetlerimizle sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için buradayız.

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı 30 yıllık deneyim ile sizlere en yakın tesisatçı servisi olarak en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Firmamız, su tesisatıyla ilgili her türlü ihtiyacınızda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Uzman kadromuz ve tecrübemizle, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kombi montajı gibi pek çok hizmeti en kısa sürede ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile her zaman yanınızdayız. Acil durumlarda da hızlı ve etkili çözümler sunarak sizleri mağdur etmiyoruz. Su tesisatı sorunlarınız için bize güvenebilir ve en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı

Ankara Yenimahalle Tesisatçı

Ankara Yenimahalle tesisatçı olarak, deneyimli ekiplerimiz ve 5 servis aracımızla, tesisat işlemlerinizde güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Su tesisatı sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ev yada iş yerinizin en iyi tesisatçısı olmaya devam ediyoruz.

Ankara Yenimahalle Tesisatçı

Ankara Yenimahalle Tesisatçı

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri, tesisat sorunlarının ne kadar sürede çözüleceğidir. Biz, Ankara Yenimahalle’de tesisatçı hizmeti veren ekipler olarak, acil durumlarınızda hızlı müdahale ederek sorunları en kısa sürede gidermekteyiz. Su kaçağı tespiti, petek temizliği ve kombi bakımı gibi konularda da profesyonel destek sunmaktayız. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İletişim : 0545 641 10 18

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmetimizde, gelişmiş ve özel teknolojik cihazlar kullanarak kırma dökme işlemi olmaksızın su sızıntısı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Ekiplerimiz, su kaçağının kaynağını hassas bir şekilde belirleyerek müdahalede bulunmaktadır. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanmaktadır. Su sızıntılarının nedeni ne olursa olsun, profesyonel ekiplerimiz sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçağı tespiti , makineli su kaçak tespiti

Su kaçağı tespiti konusunda, Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmetimizle birlikte kırma dökme işlemine gerek kalmadan sorunun üstesinden gelinmektedir. Kullandığımız özel cihazlar sayesinde, su kaçağının olduğu nokta nokta tespit edilerek müdahale edilmektedir. Ekiplerimiz, uzmanlık ve tecrübeleriyle su kaçağı sorununu en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bu teknolojik yöntemler sayesinde, müşterilerimiz zamandan tasarruf ederken aynı zamanda da maliyetlerini minimum seviyeye düşürmektedir. Su kaçağı tespiti konusunda, Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmetimizle birlikte kırma dökme işlemine gerek kalmadan sorunun üstesinden gelinmektedir. Kullandığımız özel cihazlar sayesinde, su kaçağının olduğu nokta nokta tespit edilerek müdahale edilmektedir. Ekiplerimiz, uzmanlık ve tecrübeleriyle su kaçağı sorununu en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bu teknolojik yöntemler sayesinde, müşterilerimiz zamandan tasarruf ederken aynı zamanda da maliyetlerini minimum seviyeye düşürmektedir.

Özyurt Tesisat olarak, su kaçağı tespiti konusunda uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Su kaçağının nereden kaynaklandığını tespit etmek için son teknoloji cihazlar kullanarak, hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. Su kaçağına sebep olan boru patlamaları, sızıntılar veya tesisatın yaşlanması gibi durumlar, uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle incelenmekte ve gerekli onarımlar yapılması sağlanmaktadır.

İletişim : 0545 641 10 18

Yenimahalle Tıkanıklık Açma

Yenimahalle bölgesinde tıkanan giderleriniz için robot makine kullanarak kırmadan açma hizmeti sunuyoruz. Lavabo, tuvalet, banyo, mutfak gibi farklı tıkalı giderlerinizi temiz ve pratik bir şekilde açmak için Özyurt Tesisat olarak yanınızdayız. Firmamızla iletişime geçerek hızlı ve etkili bir şekilde destek alabilirsiniz.

Tıkanıklıklar her ev sahibinin karşılaştığı bir sorundur. Ancak Yenimahalle Tıkanıklık Açma hizmetimiz sayesinde bu sorunu hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde kullanılan robot makineler sayesinde giderlerinizde oluşan tıkanıklıklar kısa sürede açılarak sizi bu sıkıntıdan kurtarır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz bir şekilde tesisatınızı açıyor ve size temiz bir ortam sunuyoruz. Tesisatınızda oluşabilecek tıkanıklıklar için bize ulaşarak güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

tıkalı gider açma , lavabo gideri tıkandı

Tesisatınızda meydana gelen tıkanıklıklar, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyebilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklıkları kısa sürede açarak, sorunsuz bir şekilde atık suyun akışını sağlamaktayız. Mutfak lavabosu, banyo gideri, tuvalet kanalı gibi farklı tıkanıklık sorunlarına profesyonel çözümler sunarak, tesisatınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Evinizde veya iş yerinizde karşılaşabileceğiniz en yaygın sorunlardan biri tıkanmış giderlerdir. Tıkalı bir lavabo, tuvalet, banyo veya mutfak gideri, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Bu tür durumlarda profesyonel destek alarak sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözebilirsiniz. robot makinelerin kullanılmasıyla kırmadan tıkalı olan giderleri açmayı sağlar. Bu yöntem, gider borularına zarar vermeden tıkanıklığı ortadan kaldırır ve temiz bir sonuç elde edilmesini sağlar.

Tesisat Onarımı ve Montaj

Mutfak tesisatında meydana gelen problemler, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyebilir ve işlerinizi aksatabilir. Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak mutfak tesisatı onarımı ve montajı konusunda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Mutfak bataryası tamiri, mutfak lavabo tıkanıklığı açma, bulaşık makinesi montajı gibi konularda profesyonel destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı Fiyatları

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımızı belirlerken kaliteli malzemeler kullanıp, işçilik maliyetlerini göz önünde bulundurarak sizlere rekabetçi fiyatlar sunmaktayız. Tesisat sorunlarınız için bütçenizi zorlamadan profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İletişim : 0545 641 10 18

Yenimahalle Acil Tesisatçı

Yenimahalle Acil Tesisatçı olarak, 5 servis aracımızla birlikte acil tesisat sorunlarınıza hızlı çözümler sunmaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte, 10 ila 60 dakika içerisinde adresinizde olup sorununuzu en kısa sürede gideriyoruz. Acil tesisat sorunlarıyla karşılaşıldığında, hızlıca müdahale edilmesi gerekmektedir. Su sızıntıları, tıkanan lavabolar veya tuvaletler, arızalı su vanaları gibi sorunlarla karşılaştığınızda Yenimahalle Acil Tesisatçı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekiplerimiz, 5 adet servis aracıyla size en hızlı ve güvenilir çözümleri sunmaktadır. İhtiyacınız olan acil tesisat tamiri için bizi arayabilirsiniz. Yenimahalle Acil Tesisatçı olarak sunduğumuz hizmet, 10 – 60 dakika içerisinde adresinizde olma garantisiyle çalışmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız, sorununuzu yerinde tespit ederek kalıcı çözümler sunmaktadır. Acil durumlarda güvenilir ve hızlı bir tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz. Bir diğer hizmet bölgemiz olan Altındağ Tesisatçı olarak da hızla hizmet sunmaktayız.

Sıhhi tesisat sorunlarınızda Yenimahalle Acil Tesisatçı ekibimizden destek alabilirsiniz. 5 servis aracımızla birlikte 7/24 hizmet vermekteyiz. Acil su kaçağı, tıkanıklık sorunu veya su sızıntısı gibi durumlarda profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi arayabilirsiniz.

tesisat, su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat, tesisatçı, su tesisatçısı

Yenimahalle Acil Tesisatçı olarak, acil tesisat sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için 5 araçlık servis ekibimizle sizi bekliyoruz. Uzman ekiplerimiz, her türlü tesisat sorununu en kısa sürede gidermek için donanımlı ve deneyimlidir. Acil tesisat ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Yenimahalle Su Tesisatçısı

Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak kombi bakımı, taharet musluğu değişimi, klozet montajı, duş bataryası değişimi, musluk tamiri gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile tesisat sorunlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Her türlü su tesisatı ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özyurt Tesisat kombi bakımı ve diğer hizmetlerimizle birlikte geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklıkları, sızıntı problemleri, petek temizliği gibi konularda da profesyonel destek alabilirsiniz. Sorununuzu hızlı ve etkili bir şekilde çözerek sizlere konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefler.

Tesisat konularında uzman olan Yenimahalle Su Tesisatçısı, musluk tamiri, klozet değişimi, duş bataryası montajı gibi ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılar. Ekiplerimiz, uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle her türlü tesisat sorununuza kalıcı çözümler sunar. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Yenimahalle Su Tesisatçısı tesisat sorunlarınızı en kısa sürede çözerek evinizde konforlu bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Siz de tesisat sorunlarınızda profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Su Tesisatçısı hizmetleri arasında musluk değişimi, klozet tamiri, duş bataryası montajı gibi konular yer almaktadır. Deneyimli ekiplerimiz, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendilerini yenilemekte ve geliştirmektedir. Kaliteli ve güvenilir tesisat hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Klozet Tamiri

Yenimahalle Klozet Tamiri, klozet arızalarında uzman ustalarımız ile birlikte gömme ve normal klozet problemlerinizi en iyi malzemelerle çözüme kavuşturuyoruz. Uzman ekiplerimiz, klozetlerinizde oluşan tıkanıklıklar, su sızıntıları, klozet taşıma ve montaj gibi pek çok sorunu hızlı ve etkili bir şekilde gidermektedir. Sunduğumuz hizmetlerle klozetlerinizin uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Ekiplerimiz, deneyimli ve uzman kişilerden oluşmakta olup, her türlü klozet tamirinde size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

klozet iç takım tamiri , klozet iç takım değişimi , gömme klozet tamiri , klozet değişmii

Yenimahalle Klozet Tamiri, klozet arızalarıyla ilgili en çok merak edilen konulara açıklık getirmektedir. Uzman ustalarımız, klozetlerde oluşan su kaçağı, taharet musluğu arızası, klozet sifonu değişimi gibi konularda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Aynı zamanda klozet taşıma, montaj ve tamir işlemlerinde en uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize destek olmaktayız. Profesyonel yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile klozet arızalarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturarak yaşam alanlarınızı rahatça kullanmanızı sağlıyoruz. 

Klozet musluklarından sızan su, hem su kaybına yol açar hem de çevreye zarar verir. Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak, klozet musluklarının tamirini veya değişimini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sızıntıların kaynağını tespit ederek, hızlı ve etkili çözümler sunuyor ve klozet musluğunun sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

İletişim : 0545 641 10 18

Ankara Yenimahalle Su Tesisatı Tamiri

Ankara Yenimahalle Su Tesisatı Tamiri hizmetimiz ile 30 yıllık deneyim ve kurumsal firma Özyurt Tesisat olarak, uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla su tesisatı problemlerinizde hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, klozet ve musluk tamiri değişimi gibi konularda deneyimli ve güvenilir hizmetlerimiz ile Yenimahalle ve çevresindeki müşterilerimize destek olmaktayız. Tesisat sorunlarınızı en kısa sürede çözmek ve yaşam alanlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamak için buradayız. Bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Acil durumlarda anında müdahale ederek su sızıntıları, tıkanıklıklar veya diğer tesisat sorunlarına kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ekiplerimiz mobil araçlar ile donatılmış olup, her an her yerde sizlere yardımcı olabilmek için hazır beklemektedir. Acil tesisat sorunlarınızda bizimle 0545 641 1018 telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Tesisatçı Servisi

Yenimahalle Tesisatçı uzman ekiplerimiz ile eğitimli ve sertifikalı olarak sizlere güvenilir hizmet veriyoruz. Tesisat sorunlarıyla karşılaştığınızda profesyonel ekibimiz hızlı çözümler sunarak sizin için en uygun seçenekleri belirler. Ekibimiz, son teknoloji ekipmanlar ve yöntemler kullanarak tesisat sorunlarınıza kalıcı çözümler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her adımda sizinle işbirliği içinde ilerler ve sorunları en kısa sürede giderir. Deneyimli kadromuzla tesisatınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Yenimahalle Tesisatçı Fiyatları?

Yenimahalle tesisatçı fiyatları, tesisatın türü, işin karmaşıklığı, malzeme kalitesi ve işçilik maliyetleri gibi birçok farklı faktöre göre değişiklik gösterebilir. Özyurt Tesisat  müşterilerimize en uygun fiyatlarla kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız. Her yeni müşterimize 100TL indirim fırsatı da sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Tesisat işlerinde fiyatların değişkenliği, eve yapılacak tamirat veya yenileme işlemine bağlı olarak doğru malzeme seçimi ve işçilik kalitesi önemli rol oynar. Uzman ekiplerimiz, tesisat sorunlarınızı en hızlı ve en etkili şekilde çözerek size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Yenimahalle tesisatçı fiyatları konusunda şeffaf bir politika benimseyerek müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Tesisat işlerinde kaliteli hizmet almak isteyenler için önemli olan faktörlerden biri de hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunların giderilmesidir. Bu beklentileri karşılamak için deneyimli ekiplerimiz ve modern ekipmanlarımızla sürekli hizmetinizdeyiz. Yenimahalle tesisatçı fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunarken, kaliteden ödün vermeden profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tesisat sorunlarına çözüm bulmak için alınacak hizmetin kalitesi, uzun vadede yaşanacak olan problemlerin önüne geçebilir. Özyurt Tesisat  Yenimahalle tesisatçı fiyatları konusunda makul bir fiyat politikası benimseyerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ve uygun fiyatlarımızla tesisat sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tesisat işleri her ev sahibinin karşılaşabileceği ve çözüm bulması gereken önemli konulardandır. Bu nedenle, doğru malzeme seçimi, profesyonel işçilik ve uygun fiyatlar önemlidir. Yenimahalle tesisatçı fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun seçenekleri sunarken, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

İletişim : 0545 641 10 18

Yenimahalle Su Tesisatçısı Ustası

Yenimahalle Su Tesisatçısı Ustası arayışınızda 14 kişilik uzman kadromuzla su tesisatı alanında garantili hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekibimizle her türlü su tesisatı sorunlarınızı çözerek sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Uzmanlık alanımızda yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en uygun çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Yenimahalle bölgesindeki su tesisatı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Su Tesisatçısı

Su tesisatı konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yenimahalle Su Tesisatçısı Ustası olarak, 14 kişilik uzman kadromuzla her türlü su tesisatı sorununuzu çözmek için yanınızdayız. Sadece tamirat değil, yenileme ve bakım konusunda da hizmet vermekteyiz. Ekip olarak sürekli eğitim alarak, tesisat alanındaki yenilikleri takip ediyor ve en son teknolojiye sahip ekipmanlarla çalışıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla, su tesisatı sorunlarınıza çözüm sunmak için hizmetinizdeyiz.

Yenimahalle Tesisatçı Hizmetleri

 • Yenimahalle Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Yenimahalle Tesisatçı
 • Yenimahalle Su Tesisatçısı
 • Yenimahalle Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Yenimahalle Su Tesisatçısı
 • Yenimahalle Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Yenimahalle Petek Temizleme
 • Yenimahalle Pimaş açma, temizleme
 • Yenimahalle Kombi Montajı
 • Yenimahalle Kombi Bakımı
 • Yenimahalle Musluk Batarya klozet tamiri
 • Yenimahalle Klozet musluğu tamir
 • Yenimahalle Duşa kabin Tamiri
 • Yenimahalle Su kaçağı Tespit
 • Yenimahalle Klozet sifonu tamir
 • Yenimahalle Petek Yıkanması
 • Yenimahalle Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Yenimahalle Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Yenimahalle Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Yenimahalle Tadilat
 • Yenimahalle Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Yenimahalle Gömme Rezervuar Tamir
 • Yenimahalle Tıkanıklık Açma
 • Yenimahalle Musluk Tamiri
 • Yenimahalle Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yenimahalle Klozet Musluğu
 • Yenimahalle Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Yenimahalle Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Yenimahalle Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Yenimahalle Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Yenimahalle Klozet Sifonu Tamir
 • Yenimahalle Klozet Musluğu Tamir
 • Yenimahalle Kombi Montajı ve Tamiri
 • Yenimahalle Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
5/5 - (8 Oy)