Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Yenikapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 22 Aralık 2021 by Özyurt Tesisat

Yenikapı Tesisatçı Su Tesisatçısı

Yenikapı Tesisatçı Su Tesisatçısı

Yenikapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Yenikapı Tesisatçı, Yenikapı Sıhhi Tesisatçı, Yenikapı Su Tesisatçısı, Yenikapı Kombi Bakımı, Avcılar Tesisatçı, Avcılar Açık Tesisatçı, Avcılar Su Tesisat Ustası , Yenikapı Su Tesisatçısı, Yenikapı Su Tesisatçısı ,Yenikapı Tıkanıklık Açma ,Yenikapı Musluk Tamiri

#Yenikapı Tesisatçı #Yenikapı Su Tesisatçısı #Yenikapı Tesisatçı #Yenikapı Su Tesisatçısı #Yenikapı Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Yenikapı da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Yenikapı Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Yenikapı ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Yenikapı Tesisatçı

Yenikapı Tesisatçı ve Yenikapı Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Yenikapı de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Yenikapı de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Yenikapı su kaçağı. Yenikapı daki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Yenikapı Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul Yenikapı Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Fatih Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yenikapı su tesisatçısı ,Yenikapı batarya montajı , Yenikapı korniş montajı , Yenikapı tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Yenikapı Su Tesisatçısı

Yenikapı Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Yenikapı Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Yenikapı Su Kaçağı Tespiti

Yenikapı Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Yenikapı da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Yenikapı Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Avcılar kameralı tesisatçı, Avcılar su kaçağı tespiti, Avcılar Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Yenikapı Tesisatçı Nedir?

Yenikapı Tesisatçı Yenikapı ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Yenikapı Klozet Açma

Yenikapı Klozet açma hizmetini 10 yıldır Arnavutköy de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Yenikapı Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Yenikapı Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Yenikapı da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Yenikapı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Yenikapı Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Yenikapı Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Yenikapı tıkanıklık açma , Yenikapı gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Yenikapı tuvalet tıkanıklık açma, Yenikapı makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Yenikapı Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Yenikapı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Yenikapı Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Yenikapı klozet tamiri , Yenikapı iç takım tamiri gibi birçok alanda Yenikapı da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Yenikapı Musluk Tamiri

Yenikapı Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Yenikapı musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Yenikapı Tesisatçı Klozet Tamiri

Yenikapı Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Yenikapı klozet tamiri , Yenikapı klozet iç takım değişimi, Yenikapı klozet montajı, Yenikapı Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Yenikapı Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Yenikapı Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

 • Yenikapı Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Arnavutköy Tesisatçı
 • Arnavutköy Su Tesisatçısı
 • Yenikapı Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Yenikapı Su Tesisatçısı
 • Yenikapı Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Petek Temizleme
 • Yenikapı Pimaş açma, temizleme
 • Yenikapı Kombi Montajı
 • Yenikapı Kombi Bakımı
 • Yenikapı Musluk Batarya klozet tamiri
 • Yenikapı Klozet musluğu tamir
 • Yenikapı Duşa kabin Tamiri
 • Yenikapı Su kaçağı Tespit
 • Yenikapı Klozet sifonu tamir
 • Yenikapı Petek Yıkanması
 • Yenikapı Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Yenikapı Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Yenikapı Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Yenikapı Tadilat
 • Yenikapı Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Yenikapı Gömme Rezervuar Tamir
 • Yenikapı Tıkanıklık Açma
 • Yenikapı Musluk Tamiri
 • Yenikapı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yenikapı Klozet Musluğu
 • Yenikapı Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Yenikapı Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Yenikapı Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Yenikapı Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Yenikapı Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Yenikapı Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Yenikapı Klozet Sifonu Tamir
 • Yenikapı Klozet Musluğu Tamir
 • Yenikapı Kombi Montajı ve Tamiri
 • Yenikapı Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin