Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Yeldeğirmeni Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 18 Mayıs 2022 by Özyurt Tesisat

Yeldeğirmeni Tesisatçı Su Tesisatçısı

Yeldeğirmeni Tesisatçı Su Tesisatçısı

Yeldeğirmeni Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Yeldeğirmeni Tesisatçı ,Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı , Yeldeğirmeni Tıkanıklık Açma , Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespiti , Yeldeğirmeni Petek Temizleme

#Yeldeğirmeni Tesisatçı #Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı #Yeldeğirmeni Tıkanıklık Açma #Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespiti #Yeldeğirmeni Petek Temizleme

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Yeldeğirmeni de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Yeldeğirmeni Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Yeldeğirmeni ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Yeldeğirmeni Tesisatçı

Yeldeğirmeni Tesisatçı ve Yeldeğirmeni Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Yeldeğirmeni da profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Yeldeğirmeni de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Yeldeğirmeni su kaçağı. Yeldeğirmeni deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Yeldeğirmeni Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Çatalçeşme Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yeldeğirmeni su tesisatçısı ,Yeldeğirmeni batarya montajı , Yeldeğirmeni korniş montajı ,Yeldeğirmeni tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Yeldeğirmeni Tesisatçı montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır.

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı olarak Yeldeğirmeni Tesisatçı su tesisat hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz evlerinizde veya ofislerinizde oluşan musluk arızası klozet iç takım değiştirme taharet musluğu tamiri veya değiştirme işlemleri Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı olarak sıhhi tesisat alanında Yeldeğirmeni de Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı olarak kaliteli hizmet. Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespiti

Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Yeldeğirmeni da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Yeldeğirmeni Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yeldeğirmeni kameralı tesisatçı, Yeldeğirmeni su kaçağı tespiti, Yeldeğirmeni Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Yeldeğirmeni Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir. Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi unvanına sahiptir. Yeldeğirmeni Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Yeldeğirmeni Mahallesi Tesisatçı

Profesyonel su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız Gaziosmanpaşa ‘da bulunmaktadır. Bağlarbaşı Mahallesinde hızlı ve acil tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde acil olarak su tesisat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Bağlarbaşı Mahallesinde tesisat ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati olarak acil durumlarda Yeldeğirmeni Mahallesi Tesisatçı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa Su Tesisat alanında Gaziosmanpaşa mahallerinde hızlı hizmet sunmaktayız. Sizlerde yerli ve güvenilir tesisat firması arıyorsanız Özyurt Tesisat tercih etmelisiniz. Tüm çalışanları kendi bünyesinde bulunmaktadır. Profesyonel olarak kaliteli ve garanti ekipler ile her zaman içiniz güvende olsun.

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Yeldeğirmeni su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Yeldeğirmeni su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işçilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı Nedir?

Yeldeğirmeni Tesisatçı Yeldeğirmeni ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Yeldeğirmeni ‘in En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
Makineli Robotlu Tesisat Hizmeti✅Su Kaçağı Tespiti
İstanbul Su Tesisatçısı Onaylı✅Tıkanıklık Açma & Gider Açma (Makineli)
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

 

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Yeldeğirmeni tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır.

Yeldeğirmeni Tesisatçı Hizmetleri Nelerdir?

Yeldeğirmeni Tesisatçı olarak sizlere kaliteli ve hızlı hizmetlerimizi anlatmak isteriz. Her tesisatçı aynı beceri ve bilgide olmamaktadır. Bu sebeplerden dolayı garanti ve işi pratik şekilde yapmak için profesyonel tesisat firmaları ile çalışarak sizlerde evlerinizi güvene alabilirsiniz. Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Yeldeğirmeni Klozet Açma

Yeldeğirmeni Klozet açma hizmetini 10 yıldır Yeldeğirmeni de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Yeldeğirmeni Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Yeldeğirmeni Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Yeldeğirmeni da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Yeldeğirmeni Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Yeldeğirmeni Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Yeldeğirmeni tıkanıklık açma , Yeldeğirmeni gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Yeldeğirmeni tuvalet tıkanıklık açma, Yeldeğirmeni makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Yeldeğirmeni klozet tamiri , Yeldeğirmeni iç takım tamiri gibi birçok alanda Yeldeğirmeni da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Yeldeğirmeni Petek Temizleme

Yeldeğirmeni Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Yeldeğirmeni Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Yeldeğirmeni Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

 

Yeldeğirmeni Musluk Tamiri

Yeldeğirmeni Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Yeldeğirmeni musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Yeldeğirmeni Tesisatçı Klozet Tamiri

Yeldeğirmeni Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Yeldeğirmeni Tesisat

Yeldeğirmeni Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeldeğirmeni merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Yeldeğirmeni ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Yeldeğirmeni da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Yeldeğirmeni Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Yeldeğirmeni tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

dekorasyon, tamir , tadilat ,

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi ,Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi, tesisatçı, su tesisatçısı , mahallesi tesisatçı

Yeldeğirmeni Acil Tesisatçı

Yeldeğirmeni Acil Tesisatçı olarak Yeldeğirmeni şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Yeldeğirmeni Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

 

Yeldeğirmeni Tesisatçı

Yeldeğirmeni Tesisatçı Profesyonel Ustalar

Profesyonel ustalar ile yaptığı işte sorun olmadan teslim eden ilerde bizlerden dolayı oluşacak her türlü sorun için garanti sunan ustalarımız ile sizlere kaliteli tesisat hizmeti sunmaktayız.

Yeldeğirmeni Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Yeldeğirmeni Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Yeldeğirmeni Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı

 • Yeldeğirmeni Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Yeldeğirmeni Tesisatçı
 • Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı
 • Yeldeğirmeni Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Yeldeğirmeni Su Tesisatçısı
 • Yeldeğirmeni Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Yeldeğirmeni Petek Temizleme
 • Yeldeğirmeni Pimaş açma, temizleme
 • Yeldeğirmeni Kombi Montajı
 • Yeldeğirmeni Kombi Bakımı
 • Yeldeğirmeni Musluk Batarya klozet tamiri
 • Yeldeğirmeni Klozet musluğu tamir
 • Yeldeğirmeni Duşa kabin Tamiri
 • Yeldeğirmeni Su kaçağı Tespit
 • Yeldeğirmeni Klozet sifonu tamir
 • Yeldeğirmeni Petek Yıkanması
 • Yeldeğirmeni Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Yeldeğirmeni Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Yeldeğirmeni Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Yeldeğirmeni Tadilat
 • Yeldeğirmeni Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Yeldeğirmeni Gömme Rezervuar Tamir
 • Yeldeğirmeni Tıkanıklık Açma
 • Yeldeğirmeni Musluk Tamiri
 • Yeldeğirmeni Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yeldeğirmeni Klozet Musluğu
 • Yeldeğirmeni Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Yeldeğirmeni Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Yeldeğirmeni Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Yeldeğirmeni Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Yeldeğirmeni Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Yeldeğirmeni Klozet Sifonu Tamir
 • Yeldeğirmeni Klozet Musluğu Tamir
 • Yeldeğirmeni Kombi Montajı ve Tamiri
 • Yeldeğirmeni Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin