Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Tınaztepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25 TL

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi, tesisatçı, su tesisatçısı , mahallesi tesisatçı, su tesisat hizmeti , sıhhi tesisatçı

Son Güncelleme 17 Mart 2022 by Özyurt Tesisat

Tınaztepe Tesisatçı Su Tesisatçısı

Tınaztepe Tesisatçı Su Tesisatçısı

Tınaztepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Tınaztepe Tesisatçı, Tınaztepe Sıhhi Tesisatçı, Tınaztepe Su Tesisatçısı, Tınaztepe Kombi Bakımı, Tınaztepe Tesisatçı, Tınaztepe Açık Tesisatçı, Tınaztepe Su Tesisat Ustası , Tınaztepe Su Tesisatçısı, Tınaztepe Su Tesisatçısı ,Tınaztepe Tıkanıklık Açma ,Tınaztepe Musluk Tamiri

#Tınaztepe Tesisatçı #Tınaztepe Su Tesisatçısı #Tınaztepe Tesisatçı #Tınaztepe Su Tesisatçısı #Tınaztepe Tesisatçı #Tınaztepe Tıkanıklık Açma #Tınaztepe Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Tınaztepe de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Tınaztepe Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Tınaztepe ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Tınaztepe Tesisatçı

Tınaztepe Tesisatçı ve Tınaztepe Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Tınaztepe de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Tınaztepe de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Tınaztepe su kaçağı. Tınaztepe deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Tınaztepe Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul Tınaztepe Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Beşiktaş Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tınaztepe su tesisatçısı ,Tınaztepe batarya montajı , Tınaztepe korniş montajı , Tınaztepe tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Tınaztepe Su Tesisatçısı

Tınaztepe Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Tınaztepe Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı Tınaztepe duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Tınaztepe Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Tınaztepe Su Kaçağı Tespiti

Tınaztepe Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Tınaztepe da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Tınaztepe Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Tınaztepe kameralı tesisatçı, Tınaztepe su kaçağı tespiti, Tınaztepe Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Tınaztepe Tesisatçı Nedir?

Tınaztepe Tesisatçı Tınaztepe ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Tınaztepe Klozet Açma

Tınaztepe Klozet açma hizmetini 10 yıldır Tınaztepe de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Tınaztepe Tesisat

Tınaztepe Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Tınaztepe merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Tınaztepe ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Tınaztepe da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Tınaztepe Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Tınaztepe tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Tınaztepe Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Tınaztepe Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Tınaztepe da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Tınaztepe Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Tınaztepe Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Tınaztepe Acil Tesisatçı

Tınaztepe Acil Tesisatçı olarak Tınaztepe şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Tınaztepe Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Tınaztepe Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Tınaztepe Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Tınaztepe tıkanıklık açma , Tınaztepe gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Tınaztepe tuvalet tıkanıklık açma, Tınaztepe makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Tınaztepe Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Tınaztepe Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Tınaztepe Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Tınaztepe klozet tamiri , Tınaztepe iç takım tamiri gibi birçok alanda Tınaztepe da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Tınaztepe Petek Temizleme

Tınaztepe Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Tınaztepe Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Tınaztepe Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Tınaztepe Musluk Tamiri

Tınaztepe Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Tınaztepe musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Tınaztepe Tesisatçı Klozet Tamiri

Tınaztepe Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Tınaztepe klozet tamiri , Tınaztepe klozet iç takım değişimi, Tınaztepe klozet montajı, Tınaztepe Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Tınaztepe Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Tınaztepe Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Tınaztepe Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Tınaztepe Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Tınaztepe Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Tınaztepe Su Tesisatçısı
 • Tınaztepe Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Tınaztepe Tesisatçı
 • Tınaztepe Su Tesisatçısı
 • Tınaztepe Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Tınaztepe Su Tesisatçısı
 • Tınaztepe Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Tınaztepe Petek Temizleme
 • Tınaztepe Pimaş açma, temizleme
 • Tınaztepe Kombi Montajı
 • Tınaztepe Kombi Bakımı
 • Tınaztepe Musluk Batarya klozet tamiri
 • Tınaztepe Klozet musluğu tamir
 • Tınaztepe Duşa kabin Tamiri
 • Tınaztepe Su kaçağı Tespit
 • Tınaztepe Klozet sifonu tamir
 • Tınaztepe Petek Yıkanması
 • Tınaztepe Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Tınaztepe Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Tınaztepe Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Tınaztepe Tadilat
 • Tınaztepe Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Tınaztepe Gömme Rezervuar Tamir
 • Tınaztepe Tıkanıklık Açma
 • Tınaztepe Musluk Tamiri
 • Tınaztepe Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Tınaztepe Klozet Musluğu
 • Tınaztepe Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Tınaztepe Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Tınaztepe Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Tınaztepe Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Tınaztepe Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Tınaztepe Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Tınaztepe Klozet Sifonu Tamir
 • Tınaztepe Klozet Musluğu Tamir
 • Tınaztepe Kombi Montajı ve Tamiri
 • Tınaztepe Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al