Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Taharet Musluğu Tamiri & Değişimi Arızaları

Taharet Musluğu Tamiri

Son Güncelleme 7 Mart 2024 by Özyurt Tesisat

Taharet Musluğu Tamiri

Taharet Musluğu Tamiri için gerekli ekipman ve bilgiye sahip olmalısınız bu yazımızda sizlere taharet musluğu ile ilgili bilgiler vereceğiz. Günlük hayatta banyo ve tuvaletlerde kullandığımız en önemli tesisat malzemelerinden biridir. Genellikle malzeme kalitesi ve kullanım şekline bağlı olarak taharet musluklarında arızalanmalar sıklıkla olabilmektedir. Genellikle conta veya salmastra arızaları gibi sorunlardan taharet muslukları arızaları sıklıkla karşılaşmaktayız. Taharet Musluğu model ve markalarına göre gömme taharet muslukları gibi birçok modelin tamir işlemleri ve değişim işlemleri gerekmektedir. Özyurt Tesisat olarak kaliteli ürünler ile garantili işçilik ile 7/24 profesyonel uzman ekibimiz tarafından tüm taharet musluğu modellerinin değişim işlemlerini yapmaktayız. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile garantili olarak taharet musluğu tamiri ve değişimi yapmaktayız. Bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Taharet Musluğu Tamiri , Taharet Musluğu Değişimi

 

Taharet Musluğu

Kişisel temizlik için kullanılan ve bizler için tuvaletlerde en önemli kullanım aracı olan bir husustur. Bu özellikle insanların sıklıkla ev , iş yeri , okul , avm gibi yerlerde tercih edilen ama kalabalık alanlarda alaturka tuvalet sıklıkla daha fazla tercih edilmektedir. Birçok farklı modellerde klozet çeşitleri bulunmaktadır bunların arasında her zaman taharet musluğu ve taharet çubukları olmazsa olmazlarıdır. Birçok Dünya ülkesinde kullanılan Taharet Musluğu bazı ülkelerde tercih edilmemektedir. Türkiye de aktif bir şekilde tercih edilen taharet muslukları klozetlerin yapı modellerine göre de değişebilmektedir. Sürekli olarak kullanımdan dolayı taharet musluklarında arızalar sıklıkla meydan gelebilir Taharet Musluğu Tamiri gereken durumlarda bizleri arayabilirsiniz. Ankastre gömme taharet musluğu çeşitleri de bulunmaktadır. Tuvaletlerde hijyen acısından büyük önem taşıyan taharet muslukları sağlıklı bir yaşam için önemli bir husustur. Ara musluk olarak da banyo ve mutfaklarda musluk altında kullanılmaktadır. Bir evin önemli malzemelerinden olan ara musluk borunun içerisindeki suyu dışarıya aktarmaya yarayan alettir. Ev ve iş yerlerinde suyun kullanıldığı pek çok yerde kullanılmaktadır.

Taharet Musluğu Kapanmıyor Çözümü Nedir?

Taharet musluğu birçok sebepten ötürü kapanmayabilir. Taharet Musluğu Kapanmıyor Çözümü Nedir? sorunuza bu tarz sorunlarla karşılaştığınız zaman kendi başınıza yapmanız sorunları daha çok büyütmeye evinize zarar vermenize yol açabilir. Özyurt Tesisatı arayarak sizlere 7/24 profesyonel acil tesisatçı hizmeti sunmaktayız. Arızalı olan taharet musluğunuzun isteklerinize özel malzeme kalitesi ve modeline göre değişimini ve taharet musluğu tamirini gerçekleştirmekteyiz. 0545 641 1018 Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak profesyonel uzman usta talebinde bulunabilirsiniz. Taharet Musluğu kapanmıyor sorunlarınızda işinin hakkında uzman bir ustadan destek almanız hızlı bir şekilde muslukların onarımı ve değişimi hakkında sorunlarınıza çözüm olacaktır. Su Tesisatçısı olarak firmamız birçok şube aracılığı ile sizlere en yakın bölgeden servis yönlendirilmektedir.

Taharet Musluğu Değişimi

Taharet Musluğu arızalarının sonucunda en hızlı bir şekilde tamiri gerekmektedir. Taharet muslukları tamir edilmez ise evde olmadığınız bir zaman içinde kendi kendine suyu kesmeyerek evinizin su basmasını göze almış olursunuz. Ufak tamir , değişim ücretlerinden kaçarak birçok maddi zararlara yol açabilirsiniz. Taharet musluğu değişimi onun için en hızlı şekilde kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri tercih etmelisiniz. Taharet musluğu tamir işlemlerinde bazen tamir edilebilirken artık malzeme kalitesi veya modelinden dolayı tamir işlemleri pek mümkün olmayabilir. Değişimi gereken taharet musluğunun isteklerinize özel olarak garantili ürünler ile profesyonel ekibimiz tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Klozet Tamiri

Taharet Musluğu Çeşitleri & Hangi Markalarda Servis Veriyoruz?

Birçok marka ve modelde taharet musluklarında servis hizmeti sunmaktayız. Aşağıdaki markalar örnek olarak verilmiştir. Daha birçok marka ürünler ile hizmet sunuyor ve değişim tamir hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin de taharet musluklarında bir problem var ise bizlere ulaşarak profesyonel yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 • C.A
 • GPD Nino
 • Şenpres
 • Xolo
 • Sonay
 • Ar
 • Tema
 • GMS
 • Kalde
 • Fause
 • Vitra
 • Armilla
 • Kale
 • Truva
 • Üso
 • Nobel

Taharet Musluğu Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım?

Eğer taharet musluğunuz su kaçırıyor ve bunu durduramıyorsanız bunu çok önemsemeyebilirsiniz belki ama ülkemizin kuraklığa daha fazla yaklaştığını bilmemiz gerekmektedir. Her geçen gün kuraklık tehlikesi artıkça bizlerde sularımızı boşa harcamamalıyız. Taharet musluğunun su kaçırdığını fark ettiğimiz zaman bu az bir su olabilir ileride komple işlevini kaybedebilir. Bunun için erkenden önlem alarak su tesisatçısı arayarak profesyonel bir ekipten destek almanız daha iyidir. Taharet musluklarının su kaçırmasının genel sorunları taharet çubuk arızası veya taharet musluklarından dolayı kaynaklanmaktadır. Problem oluşması salmastra arızaları veya conta arızasından kaynaklanabilir. Bunların değişmesi yapılarak sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Sizlerde taharet musluklarınızın su kaçırmasına engel olmak istiyorsanız %20 ye varan ekstra harcanan sudan dolayı fatura ödemektense musluklarınızı tamir ettirerek tek seferde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Hemen bizleri Özyurt Tesisat iletişim kısmından bizleri arayın ve taharet musluğu sorununuzu çözerek teknik servis ustalarımızdan ile garantili ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Taharet Musluğu Tamiri Taharet Musluğu Değişimi

#Taharet Musluğu Tamiri #Taharet Musluğu Değişimi

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

 

Taharet Musluğu Onarımı

Taharet musluğu onarımı, genellikle basit bir işlem olarak görülebilir. Ancak, taharet musluğu arızalanma nedeni mekanik hasar ise, onarım işlemi daha karmaşık olabilir. Bunun için değişim gerekmektedir ama bazı durumlarda onarım işlemleri ile basit bir arıza sorunu çözülebilir.

Taharet musluğu onarımı, aşağıdaki adımları içerir:

 1. Taharet musluğunun bağlantılarını kapatın.
 2. Taharet musluğunu sökün.
 3. Arızalı parçayı tespit edin.
 4. Arızalı parçayı onarın veya değiştirin.
 5. Taharet musluğunu yeniden takın.

Taharet Musluğu Tamiri Fiyatları 2024

Taharet musluğu tamiri fiyatları 2024 Kasım ayı olarak genellikle 400-1000tl arasında değişebilmektedir. Taharet musluklarının tamirinin yanı sıra değişimleri gerçekleştirilmektedir. Genellikle kırılma gibi olaylardan dolayı arıza yapan taharet muslukları değişimleri yapılarak tamir edilewhbilir. Aşağıdaki tablo örnek bir fiyat listesi olup net fiyatlar için istediğiniz musluk çeşidi ve modeline göre fiyatlar değişebilmektedir net fiyat için lütfen arayınız. Whatsapp üzerinden görsel göndererek uzman ustalarımızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İşlem Yapılacak YerServis SüresiFiyat 2024
Taharet Musluğu Değişimi15 – 30 DK400-3000₺
Taharet Musluğu Tamiri15 – 30 DK350-700₺
Taharet Çubuğu Değişimi15 – 30 DK300-1000₺
Taharet Musluğu Bakımı10 – 20 DK200-500₺

Evde Değişim Nasıl Yapılır?

Taharet musluğu su kaçırmaya başladığında acil olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Bunun için evde taharet musluğu değişimi nasıl yapılır bunu sizler için pratik ve kolay yöntemlerle anlatacağız. Tek başınıza yapmak istiyorsanız yanınızda bir İngiliz anahtarı ve yeni taharet musluğu , teflon banda ihtiyacınız olacaktır.

 1. Başlangıçta daireye su gelmesini sağlayan ana vanayı kapatınız.
 2. İngiliz anahtarı sayesinde eskimiş arızalı taharet musluğunu sökünüz.
 3. Yeni aldığınız taharet musluğuna teflon bant sararak İngiliz anahtarı kullanarak yerine monte etmelisiniz.
 4. Bütün işlemleri bitirdikten sonra ana vanayı açın ve taharet musluğunun herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edin.

Klozet Taharet Musluğu Tamiri Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 1. Taharet musluğunu kendiniz tamir etmeyi düşünüyorsanız, dikkatli olmanız gerekir ve yanlış bir şey yapmamaya özen gösteriniz.
 2. Taharet musluğunu tamir etmek için gerekli ekipmanları ve malzemeleri yanınızda bulundurun.
 3. Taharet musluğunu tamir ederken, güvenlik önlemlerini alın.
 4. Sosyal medya yardımı alarak video izleyerek yapmaya çalışabilirsiniz.
 5. Dikkatli olun ufak sorunları daha fazla büyütmeyiniz , profesyonel bir yardım almanız daha az maliyetli ve değerli vaktinizden daha az vakit ayırmış olursunuz.

Özellikleri

Taharet musluğunun sahip olduğu çeşitli özellikler ile bireylerin kişisel hijyenlerini en iyi şekilde sağlayabilmeleri mümkün hale gelmektedir. Yüksek teknoloji ile üretilen taharet musluğu tasarım özellikleri bakımından da pek çok zengin seçenek sunmaktadır. Her zevke ve ihtiyaca uygun klozet muslukları arasından seçiminizi yaparak banyonuzda mükemmel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Klozet musluğu çeşitleri arasından kendiniz için en uygun olan modeli tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Malzeme Kullanırken Neden Kaliteli Ürün Seçmelisiniz?

Kalitesiz taharet muslukları mutfak dolabı veya banyo dolapları içerisinde kullanıldığında habersiz bir şekilde damlama yapabilir. Bunun sonucunda mutfak , banyo dolapları ciddi anlamda zarar görerek maddi zararlara uğratabilmektedir. Bunun için kaliteli ürünler seçerek kaliteli ustalar sayesinde ürün montaj hizmeti almanızı tavsiye etmekteyiz. Ucuz yollara kaçmak yerine montaj hizmetlerinde işi profesyonellere bırakmak her zaman daha iyi olacaktır.

Puan Verin