Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Sıhhi Su Tesisatçısı & Tesisatçı -25TL

Son Güncelleme 24 Aralık 2021 by Özyurt Tesisat

Sıhhi Su Tesisatçısı Tesisatçı

Sıhhi Tesisatçı Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Sıhhi Tesisatçı, Sıhhi Sıhhi Tesisatçı, Sıhhi Su Tesisatçısı, Sıhhi Kombi Bakımı, Sıhhi Tesisatçı, Sıhhi Açık Tesisatçı, Sıhhi Su Tesisat Ustası , Sıhhi Su Tesisatçısı, Sıhhi Su Tesisatçısı ,Sıhhi Tıkanıklık Açma ,Sıhhi Musluk Tamiri

#Sıhhi Tesisatçı #Sıhhi Su Tesisatçısı #Sıhhi Tesisatçı #Sıhhi Su Tesisatçısı #Sıhhi Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Sıhhi Tesisatçı hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Sıhhi Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Sıhhi Tesisat ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Sıhhi Su Tesisatçısı 

Sıhhi Tesisatçı ve Sıhhi Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Sıhhi de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Sıhhi de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Sıhhi su kaçağı. Sıhhi daki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Sıhhi Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul Sıhhi Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Fatih Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Çamdibi su tesisatçısı ,Çamdibi batarya montajı , Çamdibi korniş montajı , Çamdibi tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Sıhhi Su Tesisatçı

Sıhhi Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Sıhhi Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Sıhhi Su Kaçağı Tespiti

Sıhhi Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Sıhhi da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Sıhhi Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Avcılar kameralı tesisatçı, Avcılar su kaçağı tespiti, Avcılar Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Sıhhi Tesisatçı Nedir?

Sıhhi Tesisatçı Sıhhi ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Sıhhi Klozet Açma

Sıhhi Klozet açma hizmetini 10 yıldır Arnavutköy de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Sıhhi Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Sıhhi Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Sıhhi da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Sıhhi Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Sıhhi Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Sıhhi Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Çamdibi tıkanıklık açma , Çamdibi gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Çamdibi tuvalet tıkanıklık açma, Yenikapı makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Sıhhi Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Sıhhi Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Sıhhi Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Sıhhi klozet tamiri , Sıhhi iç takım tamiri gibi birçok alanda Sıhhi da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Sıhhi Petek Temizleme

Sıhhi Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Sıhhi Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Sıhhi Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Sıhhi Musluk Tamiri

Sıhhi Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Sıhhi musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Sıhhi Tesisatçı Klozet Tamiri

Sıhhi Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Yenikapı klozet tamiri , Yenikapı klozet iç takım değişimi, Yenikapı klozet montajı, Yenikapı Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Sıhhi Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Sıhhi Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

 • Sıhhi Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Sıhhi Tesisatçı
 • Sıhhi Su Tesisatçısı
 • Sıhhi Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Sıhhi Su Tesisatçısı
 • Sıhhi Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Sıhhi Petek Temizleme
 • Sıhhi Pimaş açma, temizleme
 • Sıhhi Kombi Montajı
 • Sıhhi Kombi Bakımı
 • Sıhhi Musluk Batarya klozet tamiri
 • Sıhhi Klozet musluğu tamir
 • Sıhhi Duşa kabin Tamiri
 • Sıhhi Su kaçağı Tespit
 • Sıhhi Klozet sifonu tamir
 • Sıhhi Petek Yıkanması
 • Sıhhi Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Sıhhi Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Sıhhi Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Sıhhi Tadilat
 • Sıhhi Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Sıhhi Gömme Rezervuar Tamir
 • Sıhhi Tıkanıklık Açma
 • Sıhhi Musluk Tamiri
 • Sıhhi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sıhhi Klozet Musluğu
 • Sıhhi Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Sıhhi Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Sıhhi Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Sıhhi Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Sıhhi Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Sıhhi Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Sıhhi Klozet Sifonu Tamir
 • Sıhhi Klozet Musluğu Tamir
 • Sıhhi Kombi Montajı ve Tamiri
 • Sıhhi Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin