Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Naldöken Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 12 Nisan 2022 by Özyurt Tesisat

Naldöken Tesisatçı Su Tesisatçısı

Naldöken Tesisatçı Su Tesisatçısı

Naldöken Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Kazımdirik Tesisatçı ,Kazımdirik Su Tesisatçısı , Kazımdirik Tıkanıklık Açma , Kazımdirik Su Kaçağı Tespiti , Kazımdirik Petek Temizleme

#Naldöken Tesisatçı #Naldöken Su Tesisatçısı #Naldöken Tıkanıklık Açma #Naldöken Su Kaçağı Tespiti #Naldöken Petek Temizleme

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Naldöken de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Naldöken Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Naldöken ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Naldöken Tesisatçı

Naldöken Tesisatçı ve Naldöken Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Naldöken da profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Naldöken de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15– 60 DK içerisinde hizmet vermektedir. 

Naldöken su kaçağı. Naldöken deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Naldöken Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Naldöken Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Işıkkent Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Naldöken su tesisatçısı ,Naldöken batarya montajı , Naldöken korniş montajı ,Naldöken tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Naldöken Su Tesisatçısı

Naldöken Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Naldöken Tesisatçı montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır.

Naldöken Su Tesisatçısı olarak Naldöken Tesisatçı su tesisat hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz evlerinizde veya ofislerinizde oluşan musluk arızası klozet iç takım değiştirme taharet musluğu tamiri veya değiştirme işlemleri Naldöken Su Tesisatçısı olarak sıhhi tesisat alanında Naldöken de Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Naldöken Su Tesisatçısı olarak kaliteli hizmet. Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Naldöken Su Kaçağı Tespiti

Naldöken Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Naldöken da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Naldöken Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Naldöken kameralı tesisatçı, Naldöken su kaçağı tespiti, Naldöken Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Naldöken Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir. Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi unvanına sahiptir. Naldöken Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Naldöken Mahallesi Tesisatçı

Profesyonel su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız Gaziosmanpaşa ‘da bulunmaktadır. Bağlarbaşı Mahallesinde hızlı ve acil tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde acil olarak su tesisat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Bağlarbaşı Mahallesinde tesisat ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati olarak acil durumlarda Naldöken Mahallesi Tesisatçı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa Su Tesisat alanında Gaziosmanpaşa mahallerinde hızlı hizmet sunmaktayız. Sizlerde yerli ve güvenilir tesisat firması arıyorsanız Özyurt Tesisat tercih etmelisiniz. Tüm çalışanları kendi bünyesinde bulunmaktadır. Profesyonel olarak kaliteli ve garanti ekipler ile her zaman içiniz güvende olsun.

Naldöken Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Naldöken su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Naldöken su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işçilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Naldöken Su Tesisatçısı Nedir?

Naldöken Tesisatçı Naldöken ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Naldöken Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Naldöken Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Naldöken tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır.

Naldöken Tesisatçı Hizmetleri Nelerdir?

Naldöken Tesisatçı olarak sizlere kaliteli ve hızlı hizmetlerimizi anlatmak isteriz. Her tesisatçı aynı beceri ve bilgide olmamaktadır. Bu sebeplerden dolayı garanti ve işi pratik şekilde yapmak için profesyonel tesisat firmaları ile çalışarak sizlerde evlerinizi güvene alabilirsiniz. Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Naldöken Klozet Açma

Naldöken Klozet açma hizmetini 10 yıldır Naldöken de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Naldöken Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Naldöken Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Naldöken da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Naldöken Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Naldöken Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Naldöken Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Naldöken tıkanıklık açma , Naldöken gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Naldöken tuvalet tıkanıklık açma, Naldöken makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Naldöken Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Naldöken Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Naldöken Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Naldöken klozet tamiri , Naldöken iç takım tamiri gibi birçok alanda Naldöken da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Naldöken Petek Temizleme

Naldöken Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Naldöken Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Naldöken Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

 

Naldöken Musluk Tamiri

Naldöken Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Naldöken musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 10187/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Naldöken Tesisatçı Klozet Tamiri

Naldöken Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Naldöken Tesisat

Naldöken Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Alsancak merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Alsancak ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Alsancak da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Naldöken Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Alsancak tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

dekorasyon, tamir , tadilat ,

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi ,Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi, tesisatçı, su tesisatçısı , mahallesi tesisatçı

Naldöken Acil Tesisatçı

Naldöken Acil Tesisatçı olarak Naldöken şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Naldöken Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Naldöken Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisatolarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı ,boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

 

Naldöken klozet tamiri , Naldöken klozet iç takım değişimi, Naldöken klozet montajı, Naldöken Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Naldöken Tesisatçı Profesyonel Ustalar

Profesyonel ustalar ile yaptığı işte sorun olmadan teslim eden ilerde bizlerden dolayı oluşacak her türlü sorun için garanti sunan ustalarımız ile sizlere kaliteli tesisat hizmeti sunmaktayız.

Naldöken Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Naldöken Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Naldöken Tesisatçı

Naldöken Su Tesisatçısı

 • Naldöken Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Naldöken Tesisatçı
 • Naldöken Su Tesisatçısı
 • Naldöken Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Naldöken Su Tesisatçısı
 • Naldöken Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Naldöken Petek Temizleme
 • Naldöken Pimaş açma, temizleme
 • Naldöken Kombi Montajı
 • Naldöken Kombi Bakımı
 • Naldöken Musluk Batarya klozet tamiri
 • Naldöken Klozet musluğu tamir
 • Naldöken Duşa kabin Tamiri
 • Naldöken Su kaçağı Tespit
 • Naldöken Klozet sifonu tamir
 • Naldöken Petek Yıkanması
 • Naldöken Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Naldöken Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Naldöken Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Naldöken Tadilat
 • Naldöken Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Naldöken Gömme Rezervuar Tamir
 • Naldöken Tıkanıklık Açma
 • Naldöken Musluk Tamiri
 • Naldöken Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Naldöken Klozet Musluğu
 • Naldöken Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Naldöken Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Naldöken Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Naldöken Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Naldöken Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Naldöken Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Naldöken Klozet Sifonu Tamir
 • Naldöken Klozet Musluğu Tamir
 • Naldöken Kombi Montajı ve Tamiri
 • Naldöken Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin