Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Kastamonu Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 25TL

Son Güncelleme 21 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

Kastamonu Tesisatçı Su Tesisatçısı

Kastamonu Tesisatçı Su Tesisatçısı

Kastamonu Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Kastamonu Tesisatçı, Kastamonu Sıhhi Tesisatçı, Kastamonu Su Tesisatçısı, Kastamonu Kombi Bakımı, Kastamonu Tesisatçı, Kastamonu Açık Tesisatçı, Kastamonu Su Tesisat Ustası , Kastamonu Su Tesisatçısı, Kastamonu Su Tesisatçısı ,Kastamonu Tıkanıklık Açma ,Kastamonu Musluk Tamiri

#Kastamonu Tesisatçı #Kastamonu Su Tesisatçısı #Kastamonu Tesisatçı #Kastamonu Su Tesisatçısı #Kastamonu Tesisatçı #Kastamonu Tıkanıklık Açma #Kastamonu Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Kastamonu da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Kastamonu Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Kastamonu ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Kastamonu Tesisatçı

Kastamonu Tesisatçı ve Kastamonu Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Kastamonu de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Kastamonu de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Kastamonu su kaçağı. Kastamonu daki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Kastamonu Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Kastamonu Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Nöbetçi Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kastamonu su tesisatçısı ,Kastamonu batarya montajı , Kastamonu korniş montajı , Kastamonu tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Kastamonu Su Tesisatçısı

Kastamonu Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Kastamonu Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı Kastamonu duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Kastamonu Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Kastamonu Su Kaçağı Tespiti

Kastamonu Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Kastamonu da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Kastamonu Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kastamonu kameralı tesisatçı, Kastamonu su kaçağı tespiti, Kastamonu Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Kastamonu Tesisatçı Nedir?

Kastamonu Tesisatçı Kastamonu ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Kastamonu Klozet Açma

Kastamonu Klozet açma hizmetini 10 yıldır Kastamonu de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Kastamonu Tesisat

Kastamonu Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Kastamonu merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Kastamonu ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Kastamonu da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Kastamonu Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Kastamonu tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Kastamonu Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Kastamonu Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Kastamonu da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Kastamonu Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Kastamonu Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Kastamonu Acil Tesisatçı

Kastamonu Acil Tesisatçı olarak Kastamonu şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Kastamonu Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Kastamonu Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Kastamonu Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Kastamonu tıkanıklık açma , Kastamonu gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Kastamonu tuvalet tıkanıklık açma, Kastamonu makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Kastamonu Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Kastamonu Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Kastamonu Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Kastamonu klozet tamiri , Kastamonu iç takım tamiri gibi birçok alanda Kastamonu da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Kastamonu Petek Temizleme

Kastamonu Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Kastamonu Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Kastamonu Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Kastamonu Musluk Tamiri

Kastamonu Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Kastamonu musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Kastamonu Tesisatçı Klozet Tamiri

Kastamonu Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Kastamonu klozet tamiri , Kastamonu klozet iç takım değişimi, Kastamonu klozet montajı, Kastamonu Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Kastamonu Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Kastamonu Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Kastamonu Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Kastamonu Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Kastamonu Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Kastamonu Su Tesisatçısı
 • Kastamonu Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Kastamonu Tesisatçı
 • Kastamonu Su Tesisatçısı
 • Kastamonu Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Kastamonu Su Tesisatçısı
 • Kastamonu Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Kastamonu Petek Temizleme
 • Kastamonu Pimaş açma, temizleme
 • Kastamonu Kombi Montajı
 • Kastamonu Kombi Bakımı
 • Kastamonu Musluk Batarya klozet tamiri
 • Kastamonu Klozet musluğu tamir
 • Kastamonu Duşa kabin Tamiri
 • Kastamonu Su kaçağı Tespit
 • Kastamonu Klozet sifonu tamir
 • Kastamonu Petek Yıkanması
 • Kastamonu Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Kastamonu Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Kastamonu Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Kastamonu Tadilat
 • Kastamonu Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Kastamonu Gömme Rezervuar Tamir
 • Kastamonu Tıkanıklık Açma
 • Kastamonu Musluk Tamiri
 • Kastamonu Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kastamonu Klozet Musluğu
 • Kastamonu Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Kastamonu Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Kastamonu Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Kastamonu Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Kastamonu Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Kastamonu Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Kastamonu Klozet Sifonu Tamir
 • Kastamonu Klozet Musluğu Tamir
 • Kastamonu Kombi Montajı ve Tamiri
 • Kastamonu Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin