Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Kartal Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma -55TL

Su Kaçağı Tespiti

Son Güncelleme 8 Ocak 2024 by Özyurt Tesisat

Kartal Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

Kartal Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

Kartal Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

0545 641 1018

Kartal Su Kaçağı Tespiti , Kartal Kameralı Su Kaçağı Tespiti , Kartal Cihazla Su Kaçağı Tespiti , Kartal Su Kaçağı Tamiri , Kartal Su Sızıntısı Tespiti

#Kartal Su Kaçağı Tespiti #Kartal Kameralı Su Kaçağı Tespiti  #Kartal Cihazla Su Kaçağı Tespiti  #Kartal Su Kaçağı Tamiri  #Kartal Su Sızıntısı Tespiti

7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Kartal Su Kaçağı Tespiti ile hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Kartal Su Kaçağı Tespiti Tesisatçı firması tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Kartal ve Çevresinde Su Kaçağı hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti hizmetlerini Kartal Su Kaçağı Bulma Su sızıntılarını bulmak için yapılan iki ana temel prensip vardır. Eski Ustaların ilkel yöntemlerle Yapılan  su kaçağı bulma  gözle su kaçağını tespit etmek için uğraşırlar. Bizler profesyonel ustalarımız ile 2 adet cihaz kullanırız Termal kamera ve Dinleme cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan nokta olarak tespit ederiz. Eski tip su kaçağı bulma yöntemleri su tesisatı tavanı belirleme veya tesisat borularının nereden geçtiğini tahmin ederek yapılırdı. Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Su kaçağını bulmak için temel esas su borusunun içerisine basınç verip patlak olan bölgeden sızıntı olan kısımdan ses çıkarmaktır. Akustik cihazla dinleyerek su kaçağı olan noktayı tespit ediyoruz. Pis su kaçağını bulmak için gider borularının içerisini görüntüleyen kameralar kullanılır. Görüntülü su kaçağı tespit için kamera kullanılarak pis suda bulunan su kaçağının olduğu bölgeyi teknolojiden destek alarak tesisat alanında giderlerden meydana gelen kırık veya çatlak olan bölgeleri tespit ve tamirini yapmak için gereken yüksek miktarda pahalı akıllı makine cihazlarıdır. Kartal Su Kaçağı Tespiti işlemleri için profesyonel ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Kurumsal firmamız sizlere kaliteli ve güvenli garantili hizmet sunmak için 7/24 aktif ekiplerimiz ile hizmet sunuyoruz. Bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak destek alabilirsiniz.

su sızıntı

Kartal Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Kartal Su Kaçağı Tespiti kameralı ve makineli tesisatçı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde üst kattan su damlıyor şikayetiniz var ise teknolojik aletler ile sizlere hizmet sunan Özyurt Tesisat sayesinde su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak su kaçağının olduğu noktayı tespit etmekteyiz. Temiz atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için su kaçağının oldu bölgeyi gözle görmek mümkün değildir. Bunları tespit etmek makine olmadan oldukça zordur. Bizler kameralı ve özel ses dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu kısmı noktasal olarak teknolojiden yardım alarak özel cihazlar ile tespit etmekteyiz. Teknolojinin kullanılacağı göz önünde bulundurursak su kaçaklarının tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım taktiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla ve güvenle bizlere tespit ve tamiratını yaptırabilirsiniz. Su Kaçak Tespitlerinde su kaçağı bulunan dairede su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Kartal Su Kaçağı Tamiri

Dairenizde veya iş yerinizde su kaçağı problemi ile karşılaştığınız zaman öncelikle su kaçağının neyden kaynaklandığını bilmek gerekir. Gözle görülmeyen su kaçakları birçok sebeplerden dolayı oluşabilmektedir. Cihaz yardımı ile fayans , parke , duvar içlerinde bulunan su tesisatlarında oluşan ince , kılcal su kaçaklarını termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti işlemleri yapıyoruz. Ardından kaçağın çıktığı bölgeye göre Kartal su kaçağı tamiri işlemleri gerekmektedir. Arızalı olan noktada kesim ve tekrardan yeni malzeme ile kaynak işlemlerini uyguluyoruz. Bazı durumlarda su kaçakları evin herhangi bir yerinde veya odasında musluklardan , klozetlerden gibi sorunlarda oluşabilmektedir. Tamir , değişim işlemleri uygulayarak su kaçağı tamiri işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Özyurt Tesisat, İstanbul’un en köklü ve deneyimli tesisat firmalarından biriyiz. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz için birçok neden var. İşte bunlardan bazıları şunlardır:

Uzman kadro: Firmamız, alanında uzman ve deneyimli tesisat ustaları ile çalışmaktadır. Ustalarımız, her türlü tesisat problemini en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözmek için gerekli bilgi ve beceriye sahiptir.Kalite: Firmamız, kullandığı malzemeler ve uyguladığı yöntemler konusunda kaliteye büyük önem vermektedir. Kullandığımız malzemeler, uluslararası kalite standartlarına uygundur ve uzun ömürlü kullanım garantisi sunar.
Güvenilirlik: Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Hızlı ve ekonomik hizmet: Firmamız, hızlı ve ekonomik hizmet sunmayı taahhüt eder. Tesisat probleminizi en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözmek için çalışıyoruz.

Kartal Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanız gerekir;

 • Su sayacında, musluklar kapalıyken halde sürekli dönüyorsa,
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hala devam diyorsa,
 • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında
Kartal ‘nın En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
Kartal Su Kaçağı Tespiti Hizmeti✅Makineli Su Kaçağı Tespiti
Kartal Su Tesisatçısı Onaylı✅Kameralı Su Kaçağı Bulma & Tamiri
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

Kartal Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

Su Kaçağı tespiti fiyatları 2024 olarak genellikle 500 TL – 800 TL arasında değişmektedir. Su Kaçağının bulunan bölgesi veya yerin zorluğuna göre fiyat aralığı oynamaktadır. 450 TL altına tespit yaptığını iddia  eden firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Cihazsız olarak kırarak tespit ederler yada yalan bir şekilde beyan ederek sizleri dolandırma ihtimalleri bulunmaktadır. Lütfen kaliteli firmaları tercih ederek kendinizi ve evinizi güvene garantiye alınınız. Özyurt Tesisat olarak profesyonel ustalar ve kaliteli makineler kullanmaktayız.1 yıl garanti işçilik sunmaktadır. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları konumuzda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Kameralı Mı?Evet
Su Kaçak Tespit Kırmadan Olabilir Mi?Evet
Su Kaçağı Bulma Ses Dinleme Cihaz ile Bakılır mı?Evet
Su Kaçağı Noktasal olarak tespit edilebilir mi?Evet

Kartal Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur Kullanılan Makineler Nelerdir?

Su Kaçağının tespit edilebilmesi için gerekli cihazlar aynı kalite ve özelliklerde birçok firmada bulunmaz. Genellikle kurumsal ve bu işi uzun yıllardır yapan özel firmalarda bulunmaktadır. Su kaçağının tespit edilmesi için gerekli teknik cihazlar. Mevcut kaçağı bir ekran kullanarak incelemek gözle görebilmek için oldukça önemlidir. Kameralı ve dinleme cihazları ile su kaçaklarının nasıl bulunduğuna dair bilgiye sahip olabiliriz. Su kaçaklarında tespit edebilmek için 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Her su kaçaklarında aynı makine ve teknikler kullanılmaz.

Su Kaçağında Kullanılan Makineler:

Dinleme Cihazı:  Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan cihaz olarak niteleyebiliriz. Dinleme cihazları sıklıkla kullanılan ve %70 olarak su kaçaklarında en çok tercih edilen makinedir. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özellik olarak en hassas ince sesleri bile duymamıza olanak veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Su Kaçağı Tespiti Dinleme Cihazı, kaçağın yerini alacağınız yer ile birlikte sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera:  Sıcak noktaları algılamak için sıcak su kaçaklarında en çok tercih edilen ve kaliteli termal kameralarda basit bir şekilde kaçak olan yeri %99 tespit edebilmeye yarayan kameralı bir alettir. Su kaçaklarını incelemek için kullanılır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gitmek %1 olarak da olsa yanılma payları bulunmaktadır. Cihaz sayesinde sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha fazla Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekir.

Nem Ölçme Cihazı: Su kaçağı problemi olan odanın veya ortamın genel anlamda rutubet oranı yüksek olacağı için nem de doğal olarak yükselecektir. Bu sebeple nem ölçme cihazı ile ortamda bulunan nemi ölçerek soruna odaklanmamız gereken alanı daraltma işlemi yaparak bizlere yön göstermektedir. Bazı durumlarda hiç gerekmeden açıkça su kaçağı belli olmaktadır.

Kartal Su Kaçağı Tespiti Rutubet Neden Oluşur?

Ev veya iş yerlerinde genellikle banyo veya tuvaletlerde oluşan Rutubet su buharının olduğu her yerde gözlemlenmektedir. Banyolarda, mutfakta ya da evin herhangi bir bölgesinde. Ama rutubetin oluşmasının asıl nedeni iyi bir şekilde yapılmamış yalıtımdır. Eğer eski tarz binalarda oturuyorsanız kış aylarında evin içerisi sıcak dışarısı soğuk olduğu için rutubet sıklıkla gözlemlenmektedir. Sağlam bir şekilde yapılmamış yalıtımsız ev hava koşullarına karşı soğuk ve yağmurlu zamanlarda yağmuru çeker ve içerideki sıcak hava ile nem ve su buharı oluşur, duvarlar terler bu durumda bir süre sonra rutubeti oluşturur. Ama bazı durumlarda bina tesisatında bulunan plastik borularda bulunan kaçaklardan da rutubet meydana gelebilmektedir. Fayans veya duvar altlarında bulunan plastik borular belirsiz bir zamanda aniden sorun çıkarabilir. Gözle görülemeyecek kadar ince bir çizgiden bile çıkabilen su eski zamanlarda sıklıkla kullanılan atasözünü akıllara getirmektedir: “Su akar yolunu bulur” sözü doğru olduğu gibi çok ince kısımlardan bile akan su zamanla duvarlarda rutubet oluşturabilmektedir. Alt katınıza su akması durumlarında genel hukuk anlamında alt katınızın banyo veya tuvalet tavanına oluşturduğunuz maddi hasardan kaynaklı herhangi bir hukuki sorunlar kapsayan süreç yaşamamak için acil olarak tespit ve tamiratını yaptırmanız gerekmektedir. Veya üst katınızdan gelen sular yüzünden banyonuzun tavanında oluşan rutubeti düzeltebilmek için üst kat komşunuz ile iletişime geçerek acil olarak kameralı su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı bulma servisi olarak hizmet veren firmamız Su tesisatçısı hizmeti ile uzun yıllardır Kartal ve çevre bölgelerde Su Kaçağı tespit etme olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu tarz problemler yaşıyorsanız 0545 641 1018  numaradan bizlere ulaşabilir acil olarak tesisat ustalarımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Su Kaçağı bulma servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat Kırmadan Su Kaçağı hizmeti vermekteyiz. Maltepe Su Kaçağı Tespiti olarak da 7/24 hızlı hizmet vermekteyiz.

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet su kaçağı tespiti

Kartal Su Kaçağı Bulma Tamiri

Su Kaçaklarının tespit edilebilmesi için ayrı olarak fiyat verilmektedir. Makineli su kaçağı bulma işlemleri için su kaçağının bulunduğu ev ve konumlara göre fiyat aralıkları değişebilmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti isteyenler için dünya genelinde imkanlar varken tamir işlemleri için Kartal ilaçlı su kaçağı tamiri gibi yöntemler bulunmaktadır. Her zaman işe yaramasa da belirli su kaçaklarında kullanılan bu ilaçlı su kaçağı tamiri genel tamirlere göre daha masraflı ve pahalı olmaktadır. Su Kaçağı Bulma işlemleri makine ile yapıldıktan sonra su kaçağının bulunduğu noktaya göre profesyonel ustalarımız sizlere sorunun bulunduğu bölgeye göre malzeme işçilik ve garantili olarak hizmet fiyatı vermektedir. Garanti kapsamında olabilmesi ve herhangi bir sorunda ücretsiz yardım sunabilmemiz için tespit ve tamiratını bizlere yaptırmanız gerekmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Tamiri 2024

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları birçok kişinin merak ettiği altın sorulardan biridir. Daha akılda kalması ve yapılan işlemleri kısaca anlatarak sizlerin aklındaki soruları yanıtlamaya çalıştık.

Su Kaçağı tespiti eski ilkel yöntemleri geride bırakarak Özyurt Tesisat sayesine akıllı cihazlar ve makineler aracılığıyla kırmadan noktasal olarak makineler ile tespit edilmektedir. Rutubet olan yer veya üst kattan gelen su kaçağının tespit edilmesi ve damlayan suyun nerden olduğunu anlayabilmek için makineler ile tespit etmek gerekmektedir. Makineler ile tespit edilme işlemi gerçekleşir. Net Fiyat İçin Lütfen Arayınız !

Tespit Bölgesiİşlem SüresiFiyat & Ücret
Normal Ev30 DK500 – 1500 TL
Dubleks Ev60DK800 – 2000 TL
Villa Ev60 DK850 – 3000 TL
Fabrika60 DK950 – 10000 TL

Kartal Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kartal kameralı su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız sizlerde 10 yıldan fazladır Kartal de hizmet veren firmamız ile tanışın. Birçok şubemiz ile birlikte sizlere profesyonel ustalarımız ve kaliteli hizmet kadromuz ile birlikte 10 – 60 dk içerisinde acil tesisatçı hizmetini de sunmaktayız. Kamera yardımı ile Kartal de bulunan nadir firmalardan biri olarak uzun süredir devam etmekteyiz. Kalite ve uygun fiyatlı güler yüzlü ustalarımız sayesinde profesyonel anlamda kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işler dilerseniz anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile garanti kapsamına alınarak güvenli bir şekilde tespit ve tamir işlemlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kameralı kaçak tespiti genellikle sıcak sularda oluşan temiz su kaçaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel ustalar ile kullanılan ve tespit edilen su kaçakları belirli teknikler ve özel ayarlamalar sayesinde yüksek ihtimalle nokta atışı olarak kesin olarak tespit etmekteyiz. Bulamazsak kesinlikle hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmuyoruz ücret almıyoruz.

kameralı tesisatçı, su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su Kaçağı Tespiti işlemlerini noktasal tespit etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri ise kesinlikle işinin ehli profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemenin kalitesidir ucuz fiyatlara ve kurumsal olmayan kalitesiz firmalar tarafından hizmet alırken 2 kez düşünmenizi isteriz. Piyasa malı olarak isim verilen ucuz malzemeler ile yapılan su kaçağı tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. Kartal Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyarak daha büyük tadilat işlemlerine gerek duymadan güvence altına alıyoruz. Kurumsal firma garantisi ile binlerce mutlu müşteri referanslarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

su kaçağı tamiri , kırmadan su kaçağı bulma , su kaçak tamiri

Kartal Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kartal Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapılırken kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit etmekteyiz. Merak edilen konu ise bu işlemleri nasıl yapıyoruz? Öncelikle Kartal Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz dairede su kaçağı olduğunu düşünülen veya şüphelenen bölgeyi ses dinleme akustik cihazlar veya termal kameralar ile inceliyor, ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test pompası ile test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan Kartal Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit işlemlerini gerçekleştiriyor. %100 Başarı ile yapılan bu tespit sayesinde ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını kırmaya gerek duymadan noktasal olarak tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede gereksiz tespit için kırımlara gerek duymadan tadilatlara son veriyoruz. Sizleri daha fazla masraf ve zamanınızdan kurtarıyoruz.

su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma , kameralı su kaçağı tespiti , cihazla su kaçağı tespiti

Üst Kattan Su Damlıyor Ne Yapılmalıdır?

Üst kattan su damlıyor ne yapılmalıdır? En çok şikayetçi olunan konulardan birisidir. Üst katınızdan su damlama şikayetiniz var ise öncelikle üst komşunuz ile görüşme sağlayarak profesyonel bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Cihazlı olmasını önemle dikkat etmenizi isterim çünkü kırmadan noktasal tespit yapılabilmesi için cihazlara ihtiyaç duymaktayız. Cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçağın çıktığı yerinde tamir yapılması gerekmektedir. Su Kaçağı Tamiri işlemleri de yapıldıktan sonra artık su kaçağı problemleriniz kalmayarak üst katınızdan su kaçağı oluşmayacaktır. Bu tür sorunlarda daire sahipleri ücret karşılaması gerekmektedir. Kartal Su Kaçağı Tespiti ile ilgili tüm sorunlarınızın çözüm merkezi olarak 7/24 acil hizmet sunmaktayız.

Su Kaçağı Nasıl Önlenir?

Su kaçağını önlemek için, su tesisatlarının düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekir. Su tesisatlarında herhangi bir hasar veya sızıntı varsa, bu hasarların veya sızıntıların hemen onarılması gerekir. Ayrıca, su musluklarının ve vanalarının kapatıldığından emin olunmalıdır. Basınç düşürücü kullanılarak suyun basınç seviyesi yüksek hatlarda düşürülmelidir. Su faturaları takip edilerek su kaçaklarını önceden tespit etmek önemlidir.

Kartal Su Kaçağı Tespiti Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yapılması Gerekir?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler ev veya iş yerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Kurumsal firmamız Kartal Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit etmektedir. Bu yöntem ile kırmadan  tespit ederek birçok tadilat işlemlerinden daha ucuz fiyatlara yaptırabilmektesiniz. Aksi halde daha fazla kırım işlemleri yapılırsa daha fazla masraflar çıkabilmektedir. Lütfen profesyonel ve kurumsal işinin arkasında duran reklam değil uzun yıllardır deneyim sahibi olan firmalara evinizi veya iş yerinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Kartal Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

Kartal Su Kaçağı Tespiti Fiyatları birçok kişinin merak ettiği altın sorulardan biridir. Daha akılda kalması ve yapılan işlemleri kısaca anlatarak sizlerin aklındaki soruları yanıtlamaya çalıştık. Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir normal daireler için. Lütfen net fiyat almak için bizleri arayarak uzman ustalarımıza gerekli bilgileri ilettikten sonra sizlere net fiyat bilgisi vermektedirler.

Kartal Su Kaçağı Tespiti eski ilkel yöntemleri geride bırakarak Özyurt Tesisat sayesine akıllı cihazlar ve makineler aracılığıyla kırmadan noktasal olarak makineler ile tespit edilmektedir. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları sitemizde bulunan -25TL -55TL -99TL yeni müşterilerimize tamir yaptırdıklarında indirim bedelimizdir. Rutubet olan yer veya üst kattan gelen su kaçağının tespit edilmesi ve damlayan suyun nerden olduğunu anlayabilmek için makineler ile tespit etmek gerekmektedir. Makineler ile tespit edilme işlemi gerçekleşir. Özyurt Tesisat olarak kaliteli ve kurumsal firma hizmetimiz ile yüz binlerce mutlu müşterilerimiz ve alanında uzman ustalarımız ile sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak için sorunlarınıza çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Su Kaçakları önemli bir sorundur ve profesyonel bir destek alınması gereken bir konudur. Su Kaçağı Tespiti işlemleri için Net Fiyat İçin Lütfen Arayınız !

Tespit Bölgesiİşlem SüresiFiyat & Ücret
Normal Ev30 DK500 – 1000 TL
Dubleks Ev60DK700 – 1500 TL
Villa Ev60 DK800 – 1800 TL
Fabrika60 DK900 – 5000 TL

Kartal Su Kaçağı Tespiti Neden Yapılmalıdır?

Su Kaçağı Tespiti dairede bulunuyor ise alt kata sızıntısı başlamış ise kesinlikle acil müdahale gereken işlemlerden biridir. Özel cihazlar ile kaçak tespiti kırma dökme olmadan tespit edilmesi gerekir ve acil olarak tamir işlemleri yapılması lazımdır. Alt kat komşunuza maddi ve manevi zarar daha fazla vermeden aranızdaki komşuluk itibarınıza zedelemeden tamir ettirmeniz hukuken de gerekmektedir. Alt komşunuz aksi taktirde haklarını kullanarak sizleri dava etme hakkına sahiptirler. Özyurt Tesisat olarak sizleri bu durumdan acil olarak çözmek için özel cihazlarımız ile kaçak tespiti yaparak ve ardından tamir işlemlerini de yaparak sizleri bu sorunlardan hızlıca kurtarmaktayız. Hemen bizleri arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli kurumsal olarak Kartal Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapmaktayız.

Pis Su Borularındaki Su Kaçağını Bulma Yolları

 1. Ses Dinleme: Su kaçağının olduğu bölgede ses dinleme yaparak suyun nereden aktığını dinleyebilirsiniz. Sessiz bir ortamda duvarlara kulak dayayarak suyun sızdığı yeri tespit etmeye çalışabilirsiniz. Bizler özel akılı cihazlar ile dinleme işlemi uygulamaktayız.
 2. Islaklık Kontrolü: Su Kaçağının olduğu bölgede duvarlarda veya zeminde ıslaklık bulunabilir. Genellikle suyun sızdığı yerde oluşan nemden kaynaklanmaktadır.
 3. Boya Kullanımı: Eğer kaçak yeri belirgin değil ise , su borularının içine renkli boya dökerek su sızıntısı yaptığı yerden renkli bir su geleceği için yerini tespit etmek daha da kolaylaşır.
 4. Profesyonel Destek Alın: Bizler profesyonel olarak su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. 25 Yıldan fazladır Kartal ve çevresinde su kaçağı tespiti işlemleri uyguladığımız için birçok kaçak tespiti işinde deneyim kazandık. Termal kamera ve ses dinleme cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan ve sizlerin zamanını çalmadan bulmaktayız.

Acil Durumlarda Hizmet

Özyurt Tesisat olarak acil durumlarınızda su kaçaklarınıza hızlıca müdahale ederek ev veya iş yerlerinizin daha fazla zarar görmemesine engel oluyoruz. Tesisat su kaçakları , kalorifer su kaçakları gibi birçok su kaçağını özel cihazlar ile tespit ederek ardından tamir işlemlerini yapmaktayız. Kartal su kaçağı tespiti olarak aradığınız zaman sizlere en yakın firmayız. Uzun yıllardır Kartal da hizmet verdiğimiz için her mahalleye hakim ve hızlıca ulaşıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman önemseyerek , en uygun fiyatlara en iyi kaliteyi sunmaktayız. Özel ve kaliteli cihazlarımız ile son teknolojiyi kullanmaktayız. Tüm su kaçaklarını en az fark ile bulmak için en iyi cihazları kullanıyoruz. Hali ile fiyatlarda biraz yüksek olması normaldir. İşçiliklerimizde garanti sunuyoruz ve buna rağmen uygun fiyat politikamızı devam ettirmekteyiz. 25 Yıldan fazladır Kartal da hizmet vererek yakın bölge olduğu için uygun fiyatlar ile servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak isterseniz 0545 641 1018 telefon numaramızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Kartal Su Kaçağı Tespiti Ustası

Su kaçağı tespiti kolay olarak görülse de oldukça deneyim gerektiren zor bir işlemdir. Profesyonel cihazların kullanılması ve kabiliyeti de gerekir. Su kaçağı tespiti ustalarımız sizler için alanında uzman ve profesyonel bir ekiptir. Kartal bölgesinde oturduğu için binaların tesisat yapılarını genellikle bilirler ve sayede daha kolay bir şekilde su kaçaklarını tespit etmek basittir. Termal kamera ile su kaçağının tespiti işlemlerinde zorluk çekmezler ve tamirlerinde hızlıca yaparak su kaçak problemlerini çözebiliriz. Kaliteli ve işinin ustası arıyorsanız bizleri hemen arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. 0545 641 1018 telefon numaramızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

 • Kartal Üst Kattan Su Damlıyor
 • Kartal Su Kaçağı Tespit Tamiri
 • Kartal Su Kaçağı Su Kaçağı Noktasal Su Kaçağı bulma
 • Kartal Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Kartal Makineli Su Kaçağı Tespiti
 • Kartal Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kartal Alt Kata su damlıyor
Puan Verin