Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Karşıyaka Yalı Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25 TL

su tesisatçısı , tesisatçı , su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , mahallesi tesisatçı , acil tesisatçı, istanbul su tesisatçısı , petek temizleme ,musluk tamiri, su kaçapı tespiti, korniş montajı ,banyo tamiri

Son Güncelleme 29 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

Karşıyaka Yalı Tesisatçı Su Tesisatçısı

Karşıyaka Yalı Tesisatçı Su Tesisatçısı

Karşıyaka Yalı Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Karşıyaka Yalı Tesisatçı, Karşıyaka Yalı Sıhhi Tesisatçı, Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı, Karşıyaka Yalı Kombi Bakımı, Karşıyaka Yalı Tesisatçı, Karşıyaka Yalı Açık Tesisatçı, Karşıyaka Yalı Su Tesisat Ustası , Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı, Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı ,Karşıyaka Yalı Tıkanıklık Açma ,Karşıyaka Yalı Musluk Tamiri

#Karşıyaka Yalı Tesisatçı #Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı #Karşıyaka Yalı Tesisatçı #Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı #Karşıyaka Yalı Tesisatçı #Karşıyaka Yalı Tıkanıklık Açma #Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Karşıyaka Yalı de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Karşıyaka Yalı Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Karşıyaka Yalı ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Karşıyaka Yalı Tesisatçı

Karşıyaka Yalı Tesisatçı ve Karşıyaka Yalı Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Karşıyaka Yalı de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Karşıyaka Yalı de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Karşıyaka Yalı su kaçağı. Karşıyaka Yalı deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İzmir Karşıyaka Yalı Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Buca Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Yalı su tesisatçısı ,Karşıyaka Yalı batarya montajı , Karşıyaka Yalı korniş montajı , Karşıyaka Yalı tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Karşıyaka Yalı Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı Karşıyaka Yalı duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Tespiti

Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Karşıyaka Yalı da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Karşıyaka Yalı Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Karşıyaka Yalı kameralı tesisatçı, Karşıyaka Yalı su kaçağı tespiti, Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Tesisatçı Nedir?

Karşıyaka Yalı Tesisatçı Karşıyaka Yalı ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Karşıyaka Yalı Klozet Açma

Karşıyaka Yalı Klozet açma hizmetini 10 yıldır Karşıyaka Yalı de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Karşıyaka Yalı Tesisat

Karşıyaka Yalı Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Karşıyaka Yalı merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Karşıyaka Yalı ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Karşıyaka Yalı da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Karşıyaka Yalı Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Karşıyaka Yalı tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Yalı Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Karşıyaka Yalı Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Karşıyaka Yalı da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Karşıyaka Yalı Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Karşıyaka Yalı Acil Tesisatçı

Karşıyaka Yalı Acil Tesisatçı olarak Karşıyaka Yalı şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Karşıyaka Yalı Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Karşıyaka Yalı Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Karşıyaka Yalı tıkanıklık açma , Karşıyaka Yalı gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Karşıyaka Yalı tuvalet tıkanıklık açma, Karşıyaka Yalı makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Karşıyaka Yalı klozet tamiri , Karşıyaka Yalı iç takım tamiri gibi birçok alanda Karşıyaka Yalı da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka Yalı Petek Temizleme

Karşıyaka Yalı Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Karşıyaka Yalı Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Karşıyaka Yalı Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Karşıyaka Yalı Musluk Tamiri

Karşıyaka Yalı Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Karşıyaka Yalı musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Karşıyaka Yalı Tesisatçı Klozet Tamiri

Karşıyaka Yalı Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Karşıyaka Yalı klozet tamiri , Karşıyaka Yalı klozet iç takım değişimi, Karşıyaka Yalı klozet montajı, Karşıyaka Yalı Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Karşıyaka Yalı Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Karşıyaka Yalı Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Karşıyaka Yalı Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Yalı Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Karşıyaka Yalı Tesisatçı
 • Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Yalı Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Yalı Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Karşıyaka Yalı Petek Temizleme
 • Karşıyaka Yalı Pimaş açma, temizleme
 • Karşıyaka Yalı Kombi Montajı
 • Karşıyaka Yalı Kombi Bakımı
 • Karşıyaka Yalı Musluk Batarya klozet tamiri
 • Karşıyaka Yalı Klozet musluğu tamir
 • Karşıyaka Yalı Duşa kabin Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Su kaçağı Tespit
 • Karşıyaka Yalı Klozet sifonu tamir
 • Karşıyaka Yalı Petek Yıkanması
 • Karşıyaka Yalı Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Karşıyaka Yalı Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Karşıyaka Yalı Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Karşıyaka Yalı Tadilat
 • Karşıyaka Yalı Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Karşıyaka Yalı Gömme Rezervuar Tamir
 • Karşıyaka Yalı Tıkanıklık Açma
 • Karşıyaka Yalı Musluk Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Klozet Musluğu
 • Karşıyaka Yalı Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Karşıyaka Yalı Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Karşıyaka Yalı Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Karşıyaka Yalı Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Karşıyaka Yalı Klozet Sifonu Tamir
 • Karşıyaka Yalı Klozet Musluğu Tamir
 • Karşıyaka Yalı Kombi Montajı ve Tamiri
 • Karşıyaka Yalı Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al