Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25 TL

Son Güncelleme 8 Şubat 2022 by Özyurt Tesisat

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Su Tesisatçısı

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Su Tesisatçısı

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı, Karşıyaka Aksoy Sıhhi Tesisatçı, Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı, Karşıyaka Aksoy Kombi Bakımı, Karşıyaka Aksoy Tesisatçı, Karşıyaka Aksoy Açık Tesisatçı, Karşıyaka Aksoy Su Tesisat Ustası , Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı, Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı ,Karşıyaka Aksoy Tıkanıklık Açma ,Karşıyaka Aksoy Musluk Tamiri

#Karşıyaka Aksoy Tesisatçı #Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı #Karşıyaka Aksoy Tesisatçı #Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı #Karşıyaka Aksoy Tesisatçı #Karşıyaka Aksoy Tıkanıklık Açma #Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Karşıyaka Aksoy da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Karşıyaka Aksoy Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Karşıyaka Aksoy ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı ve Karşıyaka Aksoy Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Karşıyaka Aksoy de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Karşıyaka Aksoy de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Karşıyaka Aksoy su kaçağı. Karşıyaka Aksoy deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İzmir Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Karşıyaka Cumhuriyet Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Aksoy su tesisatçısı ,Karşıyaka Aksoy batarya montajı , Karşıyaka Aksoy korniş montajı , Karşıyaka Aksoy tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Karşıyaka Aksoy Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı Karşıyaka Aksoy duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Tespiti

Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Karşıyaka Aksoy da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Karşıyaka Aksoy Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Karşıyaka Aksoy kameralı tesisatçı, Karşıyaka Aksoy su kaçağı tespiti, Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Tesisatçı Nedir?

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Karşıyaka Aksoy ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Karşıyaka Aksoy Klozet Açma

Karşıyaka Aksoy Klozet açma hizmetini 10 yıldır Karşıyaka Aksoy de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Karşıyaka Aksoy Tesisat

Karşıyaka Aksoy Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Karşıyaka Aksoy merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Karşıyaka Aksoy ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Karşıyaka Aksoy da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Karşıyaka Aksoy Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Karşıyaka Aksoy tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Karşıyaka Aksoy da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Karşıyaka Aksoy Acil Tesisatçı

Karşıyaka Aksoy Acil Tesisatçı olarak Karşıyaka Aksoy şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Karşıyaka Aksoy Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Karşıyaka Aksoy Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Karşıyaka Aksoy tıkanıklık açma , Karşıyaka Aksoy gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Karşıyaka Aksoy tuvalet tıkanıklık açma, Karşıyaka Aksoy makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Karşıyaka Aksoy klozet tamiri , Karşıyaka Aksoy iç takım tamiri gibi birçok alanda Karşıyaka Aksoy da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka Aksoy Petek Temizleme

Karşıyaka Aksoy Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Karşıyaka Aksoy Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Karşıyaka Aksoy Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Karşıyaka Aksoy Musluk Tamiri

Karşıyaka Aksoy Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Karşıyaka Aksoy musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı Klozet Tamiri

Karşıyaka Aksoy Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Karşıyaka Aksoy klozet tamiri , Karşıyaka Aksoy klozet iç takım değişimi, Karşıyaka Aksoy klozet montajı, Karşıyaka Aksoy Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Karşıyaka Aksoy Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Karşıyaka Aksoy Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Karşıyaka Aksoy Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Aksoy Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Karşıyaka Aksoy Tesisatçı
 • Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Aksoy Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Su Tesisatçısı
 • Karşıyaka Aksoy Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Karşıyaka Aksoy Petek Temizleme
 • Karşıyaka Aksoy Pimaş açma, temizleme
 • Karşıyaka Aksoy Kombi Montajı
 • Karşıyaka Aksoy Kombi Bakımı
 • Karşıyaka Aksoy Musluk Batarya klozet tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Klozet musluğu tamir
 • Karşıyaka Aksoy Duşa kabin Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Su kaçağı Tespit
 • Karşıyaka Aksoy Klozet sifonu tamir
 • Karşıyaka Aksoy Petek Yıkanması
 • Karşıyaka Aksoy Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Karşıyaka Aksoy Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Karşıyaka Aksoy Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Karşıyaka Aksoy Tadilat
 • Karşıyaka Aksoy Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Karşıyaka Aksoy Gömme Rezervuar Tamir
 • Karşıyaka Aksoy Tıkanıklık Açma
 • Karşıyaka Aksoy Musluk Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Klozet Musluğu
 • Karşıyaka Aksoy Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Karşıyaka Aksoy Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Karşıyaka Aksoy Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Karşıyaka Aksoy Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Karşıyaka Aksoy Klozet Sifonu Tamir
 • Karşıyaka Aksoy Klozet Musluğu Tamir
 • Karşıyaka Aksoy Kombi Montajı ve Tamiri
 • Karşıyaka Aksoy Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin