Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

İzmir Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma -55TL

Su Kaçağı Tespiti

Son Güncelleme 20 Nisan 2024 by Özyurt Tesisat

İzmir Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

İzmir Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

İzmir Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

0545 641 1018

kaçak tespiti, kaçak bulma , kaçak tespit

#İzmir Su Kaçağı Tespiti #İzmir Kameralı Su Kaçağı Tespiti  #İzmir Cihazla Su Kaçağı Tespiti  #İzmir Su Kaçağı Tamiri  #İzmir Su Sızıntısı Tespiti

7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak İzmir Su Kaçağı Tespiti ile hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün İzmir Su Kaçağı Tespiti Tesisatçı firması tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü İzmir ve Çevresinde Su Kaçağı hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

İzmir Su Kaçağı Tespiti

İzmir Su Kaçağı Tespiti hizmetlerini İzmir Su Kaçağı Bulma Su sızıntılarını bulmak için yapılan iki ana temel prensip vardır. Eski Ustaların ilkel yöntemlerle Yapılan  su kaçağı bulma  gözle su kaçağını tespit etmek için uğraşırlar. Bizler profesyonel ustalarımız ile 2 adet cihaz kullanırız Termal kamera ve Dinleme cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan nokta olarak tespit ederiz. Eski tip su kaçağı bulma yöntemleri su tesisatı tavanı belirleme veya tesisat borularının nereden geçtiğini tahmin ederek yapılırdı. Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Su kaçağını bulmak için temel esas su borusunun içerisine basınç verip patlak olan bölgeden sızıntı olan kısımdan ses çıkarmaktır. Akustik cihazla dinleyerek su kaçağı olan noktayı tespit ediyoruz. Pis su kaçağını bulmak için gider borularının içerisini görüntüleyen kameralar kullanılır. Görüntülü su kaçağı tespit için kamera kullanılarak pis suda bulunan su kaçağının olduğu bölgeyi teknolojiden destek alarak tesisat alanında giderlerden meydana gelen kırık veya çatlak olan bölgeleri tespit ve tamirini yapmak için gereken yüksek miktarda pahalı akıllı makine cihazlarıdır.

İzmir Su Kaçağı Tespiti , İzmir Kameralı Su Kaçağı Tespiti , İzmir Cihazla Su Kaçağı Tespiti , İzmir Su Kaçağı Tamiri , İzmir Su Sızıntısı Tespiti

#İzmir Su Kaçağı Tespiti #İzmir Kameralı Su Kaçağı Tespiti #İzmir Cihazla Su Kaçağı Tespiti #İzmir Su Kaçağı Tamiri #İzmir Su Sızıntısı Tespiti

İzmir Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

İzmir Su Kaçağı Tespiti kameralı ve makineli tesisatçı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde üst kattan su damlıyor şikayetiniz var ise teknolojik aletler ile sizlere hizmet sunan Özyurt Tesisat sayesinde su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak su kaçağının olduğu noktayı tespit etmekteyiz. Temiz atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için su kaçağının oldu bölgeyi gözle görmek mümkün değildir. Bunları tespit etmek makine olmadan oldukça zordur. Bizler kameralı ve özel ses dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu kısmı noktasal olarak teknolojiden yardım alarak özel cihazlar ile tespit etmekteyiz. Teknolojinin kullanılacağı göz önünde bulundurursak su kaçaklarının tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım taktiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla ve güvenle bizlere tespit ve tamiratını yaptırabilirsiniz. Su Kaçak Tespitlerinde su kaçağı bulunan dairede su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon , banyo tadilat , musluk değiştirme , klozet tamiri , klozet iç takım değişimi , su tesisat , su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

İzmir Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanız gerekir;

 • Su sayacında, musluklar açıkken halde sürekli dönüyorsa,
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hala devam diyorsa,
 • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında
İzmir ‘in En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
İzmir Su Kaçağı Tespiti Hizmeti✅İzmir Makineli Su Kaçağı Tespiti
İzmir Su Tesisatçısı Onaylı✅İzmir Kameralı Su Kaçağı Bulma & Tamiri
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

İzmir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

Su Kaçağı tespiti fiyatları 2024 olarak genellikle 400 TL – 1000 TL arasında değişmektedir. Su Kaçağının bulunan bölgesi veya yerin zorluğuna göre fiyat aralığı oynamaktadır.250 TL altına tespit yaptığını iddia  eden firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Cihazsız olarak kırarak tespit ederler yada yalan bir şekilde beyan ederek sizleri dolandırma ihtimalleri bulunmaktadır. Lütfen kaliteli firmaları tercih ederek kendinizi ve evinizi güvene garantiye alınınız. Özyurt Tesisat olarak profesyonel ustalar ve kaliteli makineler kullanmaktayız.1 yıl garanti işçilik sunmaktadır. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları konumuzda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Kameralı Mı?Evet
Su Kaçak Tespit Kırmadan Olabilir Mi?Evet
Su Kaçağı Bulma Ses Dinleme Cihaz ile Bakılır mı?Evet
Su Kaçağı Noktasal olarak tespit edilebilir mi?Evet

İzmir Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur Kullanılan Makineler Nelerdir?

Su Kaçağının tespit edilebilmesi için gerekli cihazlar aynı kalite ve özelliklerde birçok firmada bulunmaz. Genellikle kurumsal ve bu işi uzun yıllardır yapan özel firmalarda bulunmaktadır. Su kaçağının tespit edilmesi için gerekli teknik cihazlar. Mevcut kaçağı bir ekran kullanarak incelemek gözle görebilmek için oldukça önemlidir. Kameralı ve dinleme cihazları ile su kaçaklarının nasıl bulunduğuna dair bilgiye sahip olabiliriz. Su kaçaklarında tespit edebilmek için 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Her su kaçaklarında aynı makine ve teknikler kullanılmaz.

Su Kaçağında Kullanılan Makineler:

Dinleme Cihazı:  Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan cihaz olarak niteleyebiliriz. Dinleme cihazları sıklıkla kullanılan ve %70 olarak su kaçaklarında en çok tercih edilen makinedir. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özellik olarak en hassas ince sesleri bile duymamıza olanak veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Su Kaçağı Tespiti Dinleme Cihazı, kaçağın yerini alacağınız yer ile birlikte sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera:  Sıcak noktaları algılamak için sıcak su kaçaklarında en çok tercih edilen ve kaliteli termal kameralarda basit bir şekilde kaçak olan yeri %99 tespit edebilmeye yarayan kameralı bir alettir. Su kaçaklarını incelemek için kullanılır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gitmek %1 olarak da olsa yanılma payları bulunmaktadır. Cihaz sayesinde sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha fazla Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekir.

Nem Ölçme Cihazı: Su kaçağı problemi olan odanın veya ortamın genel anlamda rutubet oranı yüksek olacağı için nem de doğal olarak yükselecektir. Bu sebeple nem ölçme cihazı ile ortamda bulunan nemi ölçerek soruna odaklanmamız gereken alanı daraltma işlemi yaparak bizlere yön göstermektedir. Bazı durumlarda hiç gerekmeden açıkça su kaçağı belli olmaktadır.

İzmir Su Kaçağı Tespiti Rutubet Neden Oluşur?

Ev veya iş yerlerinde genellikle banyo veya tuvaletlerde oluşan Rutubet su buharının olduğu her yerde gözlemlenmektedir. Banyolarda, mutfakta ya da evin herhangi bir bölgesinde. Ama rutubetin oluşmasının asıl nedeni iyi bir şekilde yapılmamış yalıtımdır. Eğer eski tarz binalarda oturuyorsanız kış aylarında evin içerisi sıcak dışarısı soğuk olduğu için rutubet sıklıkla gözlemlenmektedir. Sağlam bir şekilde yapılmamış yalıtımsız ev hava koşullarına karşı soğuk ve yağmurlu zamanlarda yağmuru çeker ve içerideki sıcak hava ile nem ve su buharı oluşur, duvarlar terler bu durumda bir süre sonra rutubeti oluşturur. Ama bazı durumlarda bina tesisatında bulunan plastik borularda bulunan kaçaklardan da rutubet meydana gelebilmektedir. Fayans veya duvar altlarında bulunan plastik borular belirsiz bir zamanda aniden sorun çıkarabilir. Gözle görülemeyecek kadar ince bir çizgiden bile çıkabilen su eski zamanlarda sıklıkla kullanılan atasözünü akıllara getirmektedir: “Su akar yolunu bulur” sözü doğru olduğu gibi çok ince kısımlardan bile akan su zamanla duvarlarda rutubet oluşturabilmektedir. Alt katınıza su akması durumlarında genel hukuk anlamında alt katınızın banyo veya tuvalet tavanına oluşturduğunuz maddi hasardan kaynaklı herhangi bir hukuki sorunlar kapsayan süreç yaşamamak için acil olarak tespit ve tamiratını yaptırmanız gerekmektedir. Veya üst katınızdan gelen sular yüzünden banyonuzun tavanında oluşan rutubeti düzeltebilmek için üst kat komşunuz ile iletişime geçerek acil olarak kameralı su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı bulma servisi olarak hizmet veren firmamız Su tesisatçısı hizmeti ile uzun yıllardır İzmir ve çevre bölgelerde Su Kaçağı tespit etme olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu tarz problemler yaşıyorsanız 0545 641 1018  numaradan bizlere ulaşabilir acil olarak tesisat ustalarımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Su Kaçağı bulma servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat Kırmadan Su Kaçağı hizmeti vermekteyiz. Antalya Su Kaçağı Tespiti olarak da 7/24 hızlı hizmet vermekteyiz.

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet

rutubet nedir?, rutubet neden oluşur? , rutubet nasıl önlenir? , rutubet su kaçağı tespiti

İzmir Su Kaçağı Bulma Tamiri

Su Kaçaklarının tespit edilebilmesi için ayrı olarak fiyat verilmektedir. Makineli su kaçağı bulma işlemleri için su kaçağının bulunduğu ev ve konumlara göre fiyat aralıkları değişebilmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti isteyenler için dünya genelinde imkanlar varken tamir işlemleri için İzmir ilaçlı su kaçağı tamiri gibi yöntemler bulunmaktadır. Her zaman işe yaramasa da belirli su kaçaklarında kullanılan bu ilaçlı su kaçağı tamiri genel tamirlere göre daha masraflı ve pahalı olmaktadır. Su Kaçağı Bulma işlemleri makine ile yapıldıktan sonra su kaçağının bulunduğu noktaya göre profesyonel ustalarımız sizlere sorunun bulunduğu bölgeye göre malzeme işçilik ve garantili olarak hizmet fiyatı vermektedir. Garanti kapsamında olabilmesi ve herhangi bir sorunda ücretsiz yardım sunabilmemiz için tespit ve tamiratını bizlere yaptırmanız gerekmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Tamiri 2024

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları birçok kişinin merak ettiği altın sorulardan biridir. Daha akılda kalması ve yapılan işlemleri kısaca anlatarak sizlerin aklındaki soruları yanıtlamaya çalıştık.

Su Kaçağı tespiti eski ilkel yöntemleri geride bırakarak Özyurt Tesisat sayesine akıllı cihazlar ve makineler aracılığıyla kırmadan noktasal olarak makineler ile tespit edilmektedir. Rutubet olan yer veya üst kattan gelen su kaçağının tespit edilmesi ve damlayan suyun nerden olduğunu anlayabilmek için makineler ile tespit etmek gerekmektedir. Makineler ile tespit edilme işlemi gerçekleşir. Net Fiyat İçin Lütfen Arayınız !

Tespit Bölgesiİşlem SüresiFiyat & Ücret
Normal Ev30 DK400 – 1000 TL
Dubleks Ev60DK450 – 1500 TL
Villa Ev60 DK500 – 1500 TL
Fabrika60 DK500 – 2000 TL

İzmir Kameralı Su Kaçağı Tespiti

İzmir kameralı su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız sizlerde 10 yıldan fazladır İzmir de hizmet veren firmamız ile tanışın. Birçok şubemiz ile birlikte sizlere profesyonel ustalarımız ve kaliteli hizmet kadromuz ile birlikte 10 – 60 dk içerisinde acil tesisatçı hizmetini de sunmaktayız. Kamera yardımı ile İzmir de bulunan nadir firmalardan biri olarak uzun süredir devam etmekteyiz. Kalite ve uygun fiyatlı güler yüzlü ustalarımız sayesinde profesyonel anlamda kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işler dilerseniz anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile garanti kapsamına alınarak güvenli bir şekilde tespit ve tamir işlemlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kameralı kaçak tespiti genellikle sıcak sularda oluşan temiz su kaçaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel ustalar ile kullanılan ve tespit edilen su kaçakları belirli teknikler ve özel ayarlamalar sayesinde yüksek ihtimalle nokta atışı olarak kesin olarak tespit etmekteyiz. Bulamazsak kesinlikle hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmuyoruz ücret almıyoruz.

kameralı tesisatçı, su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su Kaçağı Tespiti işlemlerini noktasal tespit etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri ise kesinlikle işinin ehli profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemenin kalitesidir ucuz fiyatlara ve kurumsal olmayan kalitesiz firmalar tarafından hizmet alırken 2 kez düşünmenizi isteriz. Piyasa malı olarak isim verilen ucuz malzemeler ile yapılan su kaçağı tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. İzmir Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyarak daha büyük tadilat işlemlerine gerek duymadan güvence altına alıyoruz. Kurumsal firma garantisi ile binlerce mutlu müşteri referanslarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

su kaçağı tamiri , kırmadan su kaçağı bulma , su kaçak tamiri

İzmir Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İzmir Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapılırken  kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit etmekteyiz. Merak edilen konu ise bu işlemleri nasıl yapıyoruz? Öncelikle İzmir Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz dairede su kaçağı olduğunu düşünülen veya şüphelenen bölgeyi ses dinleme akustik cihazlar veya termal kameralar ile inceliyor, ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test pompası ile test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan İzmir Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit işlemlerini gerçekleştiriyor. %100 Başarı ile yapılan bu tespit sayesinde ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını kırmaya gerek duymadan noktasal olarak tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede gereksiz tespit için kırımlara gerek duymadan tadilatlara son veriyoruz.

su kaçağı tespiti , kırmadan su kaçağı bulma , kameralı su kaçağı tespiti , cihazla su kaçağı tespiti

Üst Kattan Su Damlıyor Ne Yapılmalıdır?

Üst kattan su damlıyor ne yapılmalıdır? En çok şikayetçi olunan konulardan birisidir. Üst katınızdan su damlama şikayetiniz var ise öncelikle üst komşunuz ile görüşme sağlayarak profesyonel bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Cihazlı olmasını önemle dikkat etmenizi isterim çünkü kırmadan noktasal tespit yapılabilmesi için cihazlara ihtiyaç duymaktayız. Cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçağın çıktığı yerinde tamir yapılması gerekmektedir. Su Kaçağı Tamiri işlemleri de yapıldıktan sonra artık su kaçağı problemleriniz kalmayarak üst katınızdan su kaçağı oluşmayacaktır. Bu tür sorunlarda daire sahipleri ücret karşılaması gerekmektedir. İzmir Su Kaçağı Tespiti ile ilgili tüm sorunlarınızın çözüm merkezi olarak 7/24 acil hizmet sunmaktayız.

üst kattan su akıyor

İzmir Su Kaçağı Tespiti Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yapılması Gerekir?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler ev veya iş yerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Kurumsal firmamız İzmir Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit etmektedir. Bu yöntem ile kırmadan  tespit ederek birçok tadilat işlemlerinden daha ucuz fiyatlara yaptırabilmektesiniz. Aksi halde daha fazla kırım işlemleri yapılırsa daha fazla masraflar çıkabilmektedir. Lütfen profesyonel ve kurumsal işinin arkasında duran reklam değil uzun yıllardır deneyim sahibi olan firmalara evinizi veya iş yerinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

İzmir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

İzmir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları birçok kişinin merak ettiği altın sorulardan biridir. Daha akılda kalması ve yapılan işlemleri kısaca anlatarak sizlerin aklındaki soruları yanıtlamaya çalıştık. Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 300 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir normal daireler için. Lütfen net fiyat almak için bizleri arayarak uzman ustalarımıza gerekli bilgileri ilettikten sonra sizlere net fiyat bilgisi vermektedirler.

İzmir Su Kaçağı Tespiti eski ilkel yöntemleri geride bırakarak Özyurt Tesisat sayesine akıllı cihazlar ve makineler aracılığıyla kırmadan noktasal olarak makineler ile tespit edilmektedir. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları sitemizde bulunan -25TL -55TL -99TL yeni müşterilerimize tamir yaptırdıklarında indirim bedelimizdir. Rutubet olan yer veya üst kattan gelen su kaçağının tespit edilmesi ve damlayan suyun nerden olduğunu anlayabilmek için makineler ile tespit etmek gerekmektedir. Makineler ile tespit edilme işlemi gerçekleşir. Özyurt Tesisat olarak kaliteli ve kurumsal firma hizmetimiz ile yüz binlerce mutlu müşterilerimiz ve alanında uzman ustalarımız ile sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak için sorunlarınıza çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Su Kaçakları önemli bir sorundur ve profesyonel bir destek alınması gereken bir konudur. Su Kaçağı Tespiti işlemleri için Net Fiyat İçin Lütfen Arayınız !

Tespit Bölgesiİşlem SüresiFiyat & Ücret
Normal Ev30 DK400 – 1000 TL
Dubleks Ev60DK400 – 1500 TL
Villa Ev60 DK500 – 1500 TL
Fabrika60 DK550 – 2000 TL

İzmir Su Kaçağı Tespiti Neden Yapılmalıdır?

Su Kaçağı Tespiti dairede bulunuyor ise alt kata sızıntısı başlamış ise kesinlikle acil müdahale gereken işlemlerden biridir. Özel cihazlar ile kaçak tespiti kırma dökme olmadan tespit edilmesi gerekir ve acil olarak tamir işlemleri yapılması lazımdır. Alt kat komşunuza maddi ve manevi zarar daha fazla vermeden aranızdaki komşuluk itibarınıza zedelemeden tamir ettirmeniz hukuken de gerekmektedir. Alt komşunuz aksi taktirde haklarını kullanarak sizleri dava etme hakkına sahiptirler. Özyurt Tesisat olarak sizleri bu durumdan acil olarak çözmek için özel cihazlarımız ile kaçak tespiti yaparak ve ardından tamir işlemlerini de yaparak sizleri bu sorunlardan hızlıca kurtarmaktayız. Hemen bizleri arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli kurumsal olarak İzmir Su Kaçağı Tespiti işlemleri yapmaktayız.

 • İzmir Üst Kattan Su Damlıyor
 • İzmir Su Kaçağı Tespit Tamiri
 • İzmir Su Kaçağı Su Kaçağı Noktasal Su Kaçağı bulma
 • İzmir Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • İzmir Makineli Su Kaçağı Tespiti
 • İzmir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • İzmir Alt Kata su damlıyor
Puan Verin