Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

İskenderun Tesisatçı & Su Tesisatçısı 0539 736 24 25

su tesisatçısı , tesisatçı , su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , mahallesi tesisatçı , acil tesisatçı, istanbul su tesisatçısı , petek temizleme ,musluk tamiri, su kaçapı tespiti, korniş montajı ,banyo tamiri

Son Güncelleme 29 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

İskenderun Tesisatçı Su Tesisatçısı

İskenderun Tesisatçı Su Tesisatçısı

İskenderun Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0539 736 24 25

İskenderun Tesisatçı , İskenderun su tesisatçısı, İskenderun Tesisatçı, İskenderun petek temizleme, Hatay İskenderun yakın tesisatçı , Hatay İskenderun Tesisatçısı

#İskenderun Tesisatçı #İskenderun Su Tesisatçısı #İskenderun Su Tesisatçı #Hatay İskenderun Su Tesisatçısı #İskenderun Tıkanıklık Açma #İskenderun Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0539 736 24 25  Özyurt  Tesisat firması olarak İskenderun da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün İskenderun Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü İskenderun ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0539 736 24 25 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !!

İskenderun Tesisatçı

İskenderun Tesisatçı ve İskenderun Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere İskenderun de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İskenderun de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

İskenderun su kaçağı. İskenderun deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. İskenderun Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Hatay İskenderun Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0539 736 24 25  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Antakya Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

İskenderun su tesisatçısı ,İskenderun batarya montajı , İskenderun korniş montajı , İskenderun tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

İskenderun Su Tesisatçısı

İskenderun Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri İskenderun Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı İskenderun duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. İskenderun Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

İskenderun Su Kaçağı Tespiti

İskenderun Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla İskenderun da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. İskenderun Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İskenderun kameralı tesisatçı, İskenderun su kaçağı tespiti, İskenderun Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

İskenderun Tesisatçı Nedir?

İskenderun Tesisatçı İskenderun ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

İskenderun Klozet Açma

İskenderun Klozet açma hizmetini 10 yıldır İskenderun de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

İskenderun Tesisat

İskenderun Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. İskenderun merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere İskenderun ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. İskenderun da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. İskenderun Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte İskenderun tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

İskenderun Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

İskenderun Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla İskenderun da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. İskenderun Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. İskenderun Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

İskenderun Acil Tesisatçı

İskenderun Acil Tesisatçı olarak İskenderun şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren İskenderun Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

İskenderun Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

İskenderun Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

İskenderun tıkanıklık açma , İskenderun gider açma , lavabo tıkanıklık açma, İskenderun tuvalet tıkanıklık açma, İskenderun makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

İskenderun Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

İskenderun Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). İskenderun Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile İskenderun klozet tamiri , İskenderun iç takım tamiri gibi birçok alanda İskenderun da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

İskenderun Petek Temizleme

İskenderun Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .İskenderun Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. İskenderun Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

İskenderun Musluk Tamiri

İskenderun Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. İskenderun musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0539 736 24 25 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

İskenderun Tesisatçı Klozet Tamiri

İskenderun Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0539 736 24 25 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

İskenderun klozet tamiri , İskenderun klozet iç takım değişimi, İskenderun klozet montajı, İskenderun Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

İskenderun Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. İskenderun Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

İskenderun Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

İskenderun Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

İskenderun Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

İskenderun Su Tesisatçısı
 • İskenderun Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • İskenderun Tesisatçı
 • İskenderun Su Tesisatçısı
 • İskenderun Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • İskenderun Su Tesisatçısı
 • İskenderun Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • İskenderun Petek Temizleme
 • İskenderun Pimaş açma, temizleme
 • İskenderun Kombi Montajı
 • İskenderun Kombi Bakımı
 • İskenderun Musluk Batarya klozet tamiri
 • İskenderun Klozet musluğu tamir
 • İskenderun Duşa kabin Tamiri
 • İskenderun Su kaçağı Tespit
 • İskenderun Klozet sifonu tamir
 • İskenderun Petek Yıkanması
 • İskenderun Şofben Montajı Yer değiştirme
 • İskenderun Kalorifer Tesisatı Tamir
 • İskenderun Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • İskenderun Tadilat
 • İskenderun Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • İskenderun Gömme Rezervuar Tamir
 • İskenderun Tıkanıklık Açma
 • İskenderun Musluk Tamiri
 • İskenderun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • İskenderun Klozet Musluğu
 • İskenderun Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • İskenderun Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • İskenderun Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • İskenderun Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • İskenderun Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • İskenderun Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • İskenderun Klozet Sifonu Tamir
 • İskenderun Klozet Musluğu Tamir
 • İskenderun Kombi Montajı ve Tamiri
 • İskenderun Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al