Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 21 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı Su Tesisatçısı

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı Su Tesisatçısı

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı, İpekyolu Karşıyaka Sıhhi Tesisatçı, İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı, İpekyolu Karşıyaka Kombi Bakımı, İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı, İpekyolu Karşıyaka Açık Tesisatçı,İpekyolu Karşıyaka Su Tesisat Ustası , İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı, İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı ,İpekyolu Karşıyaka Tıkanıklık Açma ,İpekyolu Karşıyaka Musluk Tamiri

#İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı #İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı #İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı #İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı #İpekyolu Karşıyaka Mahallesi Tesisatçı #İpekyolu Karşıyaka Tıkanıklık Açma #İpekyolu Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak İpekyolu Karşıyaka da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü İpekyolu Karşıyaka ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı ve İpekyolu Karşıyaka Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere İpekyolu Karşıyaka de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İpekyolu Karşıyaka de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir. Sizlerde ev ve işyerlerinizde oluşan tüm tesisat sorunları içi Acil Tesisatçı hizmetimizden yararlanarak acil durumlarda 7/24 hızlı su tesisat hizmeti vermekteyiz.

İpekyolu Karşıyaka su kaçağı. İpekyolu Karşıyaka deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. İpekyolu Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

İpekyolu Selimbey su tesisatçısı ,İpekyolu Selimbey batarya montajı , İpekyolu Selimbey korniş montajı , İpekyolu Selimbey tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı

İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı olarak İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı su tesisat alanında tesisatçı klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

İpekyolu Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti

İpekyolu Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla İpekyolu Karşıyaka da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İpekyolu Selimbey kameralı tesisatçı, İpekyolu Selimbey su kaçağı tespiti, İpekyolu Selimbey Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Karşıyaka Mahallesi Tesisatçı Nedir?

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı İpekyolu Karşıyaka ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

İpekyolu Karşıyaka Klozet Açma

İpekyolu Karşıyaka Klozet açma hizmetini 10 yıldır İpekyolu Karşıyaka da sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

İpekyolu Karşıyaka Tesisat

İpekyolu Karşıyaka Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. İpekyolu Karşıyaka merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere İpekyolu Karşıyaka ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. İpekyolu Karşıyaka da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. İpekyolu Karşıyaka Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte İpekyolu Karşıyaka tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla İpekyolu Karşıyaka da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

İpekyolu Karşıyaka Acil Tesisatçı

İpekyolu Karşıyaka Acil Tesisatçı olarak İpekyolu Karşıyaka şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

İpekyolu Karşıyaka Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

İpekyolu Karşıyaka Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

İpekyolu Karşıyaka tıkanıklık açma , İpekyolu Karşıyaka gider açma , lavabo tıkanıklık açma, İpekyolu Karşıyaka tuvalet tıkanıklık açma, İpekyolu Karşıyaka makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Alemdar Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile İpekyolu Karşıyaka klozet tamiri , İpekyolu Karşıyaka iç takım tamiri gibi birçok alanda İpekyolu Karşıyaka da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

İpekyolu Karşıyaka Petek Temizleme

İpekyolu Karşıyaka Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .İpekyolu Karşıyaka Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. İpekyolu Karşıyaka Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

İpekyolu Karşıyaka Musluk Tamiri

İpekyolu Karşıyaka Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. İpekyolu Karşıyaka musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı Klozet Tamiri

İpekyolu Karşıyaka Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

İpekyolu Karşıyaka klozet tamiri , İpekyolu Karşıyaka klozet iç takım değişimi, İpekyolu Karşıyaka klozet montajı, İpekyolu Karşıyaka Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

İpekyolu Karşıyaka Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. İpekyolu Karşıyaka Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

 • İpekyolu Karşıyaka Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • İpekyolu Karşıyaka Tesisatçı
 • İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı
 • İpekyolu Karşıyaka Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Su Tesisatçısı
 • İpekyolu Karşıyaka Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • İpekyolu Karşıyaka Petek Temizleme
 • İpekyolu Karşıyaka Pimaş açma, temizleme
 • İpekyolu Karşıyaka Kombi Montajı
 • İpekyolu Karşıyaka Kombi Bakımı
 • İpekyolu Karşıyaka Musluk Batarya klozet tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Klozet musluğu tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Duşa kabin Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Su kaçağı Tespit
 • İpekyolu Karşıyaka Klozet sifonu tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Petek Yıkanması
 • İpekyolu Karşıyaka Şofben Montajı Yer değiştirme
 • İpekyolu Karşıyaka Kalorifer Tesisatı Tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • İpekyolu Karşıyaka Tadilat
 • İpekyolu Karşıyaka Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • İpekyolu Karşıyaka Gömme Rezervuar Tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Tıkanıklık Açma
 • İpekyolu Karşıyaka Musluk Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Klozet Musluğu
 • İpekyolu Karşıyaka Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • İpekyolu Karşıyaka Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • İpekyolu Karşıyaka Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • İpekyolu Karşıyaka Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • İpekyolu Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • İpekyolu Karşıyaka Klozet Sifonu Tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Klozet Musluğu Tamir
 • İpekyolu Karşıyaka Kombi Montajı ve Tamiri
 • İpekyolu Karşıyaka Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin