Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25 TL

Son Güncelleme 10 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Su Tesisatçısı

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Su Tesisatçısı

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı, İpekyolu Bostaniçi Sıhhi Tesisatçı, İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı, İpekyolu Bostaniçi Kombi Bakımı, İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı, İpekyolu Bostaniçi Açık Tesisatçı, İpekyolu Bostaniçi Su Tesisat Ustası , İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı, İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı ,İpekyolu Bostaniçi Tıkanıklık Açma ,İpekyolu Bostaniçi Musluk Tamiri

#İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı #İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı #İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı #İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı #İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı #İpekyolu Bostaniçi Tıkanıklık Açma #İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak İpekyolu Bostaniçi de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü İpekyolu Bostaniçi ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı ve İpekyolu Bostaniçi Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere İpekyolu Bostaniçi de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İpekyolu Bostaniçi de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

İpekyolu Bostaniçi su kaçağı. İpekyolu Bostaniçi deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Van İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Van Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

İpekyolu Bostaniçi su tesisatçısı ,İpekyolu Bostaniçi batarya montajı , İpekyolu Bostaniçi korniş montajı , İpekyolu Bostaniçi tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı İpekyolu Bostaniçi duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Tespiti

İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla İpekyolu Bostaniçi da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İpekyolu Bostaniçi kameralı tesisatçı, İpekyolu Bostaniçi su kaçağı tespiti, İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Nedir?

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı İpekyolu Bostaniçi ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

İpekyolu Bostaniçi Klozet Açma

İpekyolu Bostaniçi Klozet açma hizmetini 10 yıldır İpekyolu Bostaniçi de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

İpekyolu Bostaniçi Tesisat

İpekyolu Bostaniçi Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. İpekyolu Bostaniçi merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere İpekyolu Bostaniçi ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. İpekyolu Bostaniçi da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. İpekyolu Bostaniçi Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte İpekyolu Bostaniçi tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla İpekyolu Bostaniçi da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

İpekyolu Bostaniçi Acil Tesisatçı

İpekyolu Bostaniçi Acil Tesisatçı olarak İpekyolu Bostaniçi şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

İpekyolu Bostaniçi Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

İpekyolu Bostaniçi tıkanıklık açma , İpekyolu Bostaniçi gider açma , lavabo tıkanıklık açma, İpekyolu Bostaniçi tuvalet tıkanıklık açma, İpekyolu Bostaniçi makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Bostaniçi Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile İpekyolu Bostaniçi klozet tamiri , İpekyolu Bostaniçi iç takım tamiri gibi birçok alanda İpekyolu Bostaniçi da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

İpekyolu Bostaniçi Petek Temizleme

İpekyolu Bostaniçi Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .İpekyolu Bostaniçi Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. İpekyolu Bostaniçi Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

İpekyolu Bostaniçi Musluk Tamiri

İpekyolu Bostaniçi Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. İpekyolu Bostaniçi musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı Klozet Tamiri

İpekyolu Bostaniçi Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

İpekyolu Bostaniçi klozet tamiri , İpekyolu Bostaniçi klozet iç takım değişimi, İpekyolu Bostaniçi klozet montajı, İpekyolu Bostaniçi Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

İpekyolu Bostaniçi Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. İpekyolu Bostaniçi Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

 • İpekyolu Bostaniçi Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • İpekyolu Bostaniçi Tesisatçı
 • İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı
 • İpekyolu Bostaniçi Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Su Tesisatçısı
 • İpekyolu Bostaniçi Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • İpekyolu Bostaniçi Petek Temizleme
 • İpekyolu Bostaniçi Pimaş açma, temizleme
 • İpekyolu Bostaniçi Kombi Montajı
 • İpekyolu Bostaniçi Kombi Bakımı
 • İpekyolu Bostaniçi Musluk Batarya klozet tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Klozet musluğu tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Duşa kabin Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Su kaçağı Tespit
 • İpekyolu Bostaniçi Klozet sifonu tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Petek Yıkanması
 • İpekyolu Bostaniçi Şofben Montajı Yer değiştirme
 • İpekyolu Bostaniçi Kalorifer Tesisatı Tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • İpekyolu Bostaniçi Tadilat
 • İpekyolu Bostaniçi Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • İpekyolu Bostaniçi Gömme Rezervuar Tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Tıkanıklık Açma
 • İpekyolu Bostaniçi Musluk Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Klozet Musluğu
 • İpekyolu Bostaniçi Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • İpekyolu Bostaniçi Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • İpekyolu Bostaniçi Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • İpekyolu Bostaniçi Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • İpekyolu Bostaniçi Klozet Sifonu Tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Klozet Musluğu Tamir
 • İpekyolu Bostaniçi Kombi Montajı ve Tamiri
 • İpekyolu Bostaniçi Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin
× Whatsapp Tıkla Destek Al