Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Hatay Petek Temizleme & Petek Temizliği -25TL

Son Güncelleme 25 Kasım 2021 by Özyurt Tesisat

Hatay Petek Temizleme & Petek Temizliği

Hatay Petek Temizleme & Petek Temizliği

Hatay Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Hatay Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız. Hatay Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Hatay petek temizliği nasıl yapılır, Hatay petek temizleme, Hatay petek temizliği, Hatay kombi bakımı, Hatay petek bakımı, Hatay makineli petek temizleme

#Hatay Petek Temizleme #Hatay Petek Temizliği #Hatay Kombi Bakımı #Hatay Makineli Petek Temizleme

Petek Temizliği Makineli mi Yapılıyor?EVET
Petek Temizleme Yapılırken İlaç Kullanılıyor Mu?BİZLER TAVSİYE ETMİYORUZ AMA DİLERSENİZ KULLANMAKTAYIZ.
Petek Temizleme Yapılırken ücretsiz kombi bakımı yapıyor musunuz?EVET TÜM PETEK TEMİZLEME İŞLEMLERİNDE KOMBİ AYAR VE BAKIMLARINI ÜCRETSİZ YAPMAKTAYIZ.
Petekler Temizlendikten Sonra verim tasarruf sağlıyor muEVET BELİRLİ ARALIKLARLA PETEKLERİNİZİN TEMİZLENMESİ VE BAKIM YAPILMASI DOĞALGAZ FATURALARINDA GÖZLE GÖRÜLÜR FİYAT DÜŞÜŞÜ SAĞLAMAKTADIR.

 

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0539 736 24 25 Özyurt Tesisat firması olarak Hatay İlçesin de hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0539 736 24 25

Hatay İlçesi Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Hatay ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0539 736 24 25 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Hizmetlerimiz 2 yıl boyunca garantilidir. Belirli fiyat aralıkları ile yıl süresi değişmektedir. En uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız dikkat ediniz !!

 

Hatay Makineli Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

 

Hatay Petek Temizleme Fiyatları 2021

Petek temizleme fiyatları 2021 ilaçlı ve ilaçsız olarak petek sayısına göre değişmektedir. Peteklerin sayısına göre değişen petek temizliği fiyatları garantili ve profesyonel ekip ile yaptırmak istiyorsanız bizleri 0539 736 24 25 numaramızdan arayarak size en yakın ustamızı yönlendirmemiz için talepte bulununuz. ÖZYURT TESİSAT GARANTİSİ VE GÜVENCESİ İLE FİYATLARIMIZ EN UYGUN KALİTEDE EN YÜKSEK HİZMETİ ALMANIZ İÇİN %25 İNDİRİMLİ OLARAK UYGULANMIŞTIR.! HER ZAMAN HER SORUNUNUZ İÇİN TEKRARDAN ARADIĞINIZDA ULAŞABİLİCEĞİNİZ KURUMSAL FİRMA TÜRKİYE’NİN EN İYİ TESİSAT FİRMASI GENİŞ VE HIZLI MOBİL AĞIMIZ İLE TÜRKİYE’NİN BİRÇOK İLİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

HEMEN ARA – 0539 736 24 25 –

 

1-3 PETEK200TL
1-5 PETEK250 TL
1-6 PETEK275 TL
1-7 PETEK300 TL

Hatay Petek Temizleme Faydaları

Hatay Petek Temizleme faydaları saymakla bitmemektedir. En çok faturalarda düşüş gözlemlenmektedir.

  • Faturalarda %45 ‘e varan tasarruf
  • Peteklerin verimli ısınması eşit olarak alt ve üstün ısınması
  • Kombinin uzun ömürlü olması
  • Peteklerin uzun ömürlü olması
  • Kombinin bakımları yapılarak daha konforlu sessiz ve verimli çalışması
  • Peteklerin havası alınarak daha ısıyı yayma özelliğinin açılması

Hatay Kombi Bakımı

Hatay Kombi Bakımı kaliteli ve hızlı ekibimiz ile garantili olarak Hatay Kombici hizmetini sunmaktayız. Sizlerde evinizdeki veya iş yerlerinizdeki kombi bakımı petek temizleme peteklerin bakımını hava alınmasını yaptırarak doğalgaz faturalarında %45 e varan tasarruflardan yararlanın. Hatay Kombi Bakımı ile sizlerde bizleri arayarak kış ve sonbahar kampanyalarımızdan yararlanın %25 indirim fırsatını kaçırmayınız.

Hatay Peteklerim Isınmıyor Ne Yapmalıyım?

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Hatay Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Gebze Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Hatay petek temizliği nasıl yapılır, Hatay petek temizleme, Hatay petek temizliği, Hatay kombi bakımı, Hatay petek bakımı, Hatay makineli petek temizleme

Puan Verin