Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 25TL

Son Güncelleme 7 Temmuz 2021 by Özyurt Tesisat

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı Su Tesisatçısı

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı Su Tesisatçısı

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 0545 641 1018

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı , Etimesgut Ahi Mesut su tesisatçısı, Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı, Etimesgut Ahi Mesut petek temizleme, Etimesgut Ahi Mesut yakın tesisatçı , Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı,Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı Tespiti,Etimesgut Ahi Mesut Tıkanıklık Açma

#Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı #Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı #Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı #Etimesgut Ahi Mesut tesisatçı #Etimesgut Ahi Mesut Tıkanıklık Açma #Etimesgut Ahi Mesut Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018 Özyurt Tesisat firması olarak Etimesgut Ahi Mesut da hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0545 641 1018

Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Etimesgut Ahi Mesut ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır.Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı ve Etimesgut Ahi Mesut Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Etimesgut Ahi Mesut de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz.Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Etimesgut Ahi Mesut de ki mobil tesisat ekibimiz ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 30 – 60 dk içerisinde hizmet vermektedir.

Etimesgut Ahi Mesut su kaçağı.Etimesgut Ahi Mesut deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat.Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır.Ankara Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı Etimesgut Süvari Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı

Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti.Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Etimesgut Ahi Mesut su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak,banyo,tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması,musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı,peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Etimesgut Ahi Mesut su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işcilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işcilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir.Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi ünvanına sahiptir.Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir.Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Etimesgut Ahi Mesut tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır .

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Etimesgut Ahi Mesut Klozet Açma

Etimesgut Ahi Mesut Klozet açma hizmetini 10 yıldırım Etimesgut Ahi Mesut de sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorun çözelim.

Özyurt Tesisat’ın tıkalı klozetinizi açtıktan sonra temiz bir şekilde temizleyin.Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz sebebi klozetleriniz.

Etimesgut Ahi Mesut Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Evinizde / Veya işyeriniz de bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde OLUŞAN problemlerden Dolayi (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir Ettik Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir.Özyurt tesisat Ettik tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü saglayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla ve aparatlarda yaklaşık 30 dk gibi kısa bir yerde kapatılması isteniyorsa kırmadan tıkanıklığın% 99 açılmasını istiyor.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

-Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları

-Suda erimeyen tuvalet kağıdının tuvalete atılması

 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması

-Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi

-Çay posası lavabo giderine atılması

 • Atık yağların lavaboya
Etimesgut Ahi Mesut Su Tesisatçısı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı

Etimesgut Ahi Mesut Musluk Tamiri

Etimesgut Ahi Mesut Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir.Tamir yapılabilicek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir.Etimesgut Ahi Mesut musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olara tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir.Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzma ekibimizden destek alabilirsiniz.Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir.Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar.Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur.Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

 • Etimesgut Ahi Mesut Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı
 • Etimesgut Ahi Mesut Petek Temizleme
 • Etimesgut Ahi Mesut Petek Temizliği
 • Etimesgut Ahi Mesut Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Etimesgut Ahi Mesut Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Etimesgut Ahi Mesut Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme Hizmetleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Pimaş açma, temizleme
 • Etimesgut Ahi Mesut Kombi Montajı
 • Etimesgut Ahi Mesut Kombi
 • Etimesgut Ahi Mesut Musluk Batarya klozet tamiri
 • Etimesgut Ahi Mesut Klozet musluğu tamir
 • Etimesgut Ahi Mesut Duşa kabin Tamiri
 • Etimesgut Ahi Mesut Su kaçağı Tespit
 • Etimesgut Ahi Mesut Klozet sifonu tamir
 • Etimesgut Ahi Mesut Petek Yıkanması
 • Etimesgut Ahi Mesut Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Etimesgut Ahi Mesut Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Etimesgut Ahi Mesut Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Etimesgut Ahi Mesut Tadilat
 • Etimesgut Ahi Mesut Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Gömme Rezervuar Tamir
 • Etimesgut Ahi Mesut Tıkanıklık Açma
 • Etimesgut Ahi Mesut Tesisatçı
 • Etimesgut Ahi Mesut Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Klozet Musluğu
 • Etimesgut Ahi Mesut Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
 • Etimesgut Ahi Mesut Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
Puan Verin