Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Devteyşti Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 25TL

Son Güncelleme 11 Aralık 2021 by Özyurt Tesisat

Devteyşti Tesisatçı Su Tesisatçısı

Devteyşti Tesisatçı Su Tesisatçısı

Devteyşti Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 0545 641 1018

Devteyşti Tesisatçı , Devteyşti su tesisatçısı, Devteyşti Tesisatçı, Devteyşti petek temizleme, Devteyşti yakın tesisatçı , Devteyşti Su Tesisatçısı, Devteyşti Su Kaçağı Tespiti, Devteyşti Tıkanıklık Açma

#Devteyşti Tesisatçı #Devteyşti Su Tesisatçısı #Devteyşti Su Kaçağı #Devteyşti tesisatçı #Devteyşti Tıkanıklık Açma #Devteyşti Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018 Özyurt Tesisat firması olarak Devteyşti de hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0545 641 1018

Devteyşti Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Devteyşti ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır.Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Devteyşti Tesisatçı

Devteyşti Tesisatçı ve Devteyşti Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Devteyşti de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Devteyşti de ki mobil tesisat ekibimiz ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 30 – 60 dk içerisinde hizmet vermektedir.

Devteyşti su kaçağı.Devteyşti deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Devteyşti Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Devteyşti Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat Devteyşti Tesisatçı Devteyşti Su Tesisatçısı Şanlıurfa Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Devteyşti Su Tesisatçısı

Devteyşti Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti.Devteyşti Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Devteyşti Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Devteyşti su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Devteyşti su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işcilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz. Tesisat alanında birçok usta aranmaktadır Tesisat alanında kariyer fırsatları göz atarak sizlerde kendinize uygun su tesisatçısı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Devteyşti Tesisatçı Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işcilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir. Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi unvanına sahiptir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Devteyşti Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Devteyşti Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Devteyşti tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır .

Devteyşti Tesisatçı

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Devteyşti Klozet Açma

Devteyşti Klozet açma hizmetini 10 yıldırım Devteyşti de sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorun çözelim.

Özyurt Tesisat’ın tıkalı klozetinizi açtıktan sonra temiz bir şekilde temizleyin. Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz sebebi klozetleriniz.

Devteyşti Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Devteyşti Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Devteyşti da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Devteyşti Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Devteyşti Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Devteyşti Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Evinizde / Veya işyeriniz de bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde OLUŞAN problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir Ettik Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Özyurt Tesisat tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla ve aparatlarda yaklaşık 30 dk gibi kısa bir yerde kapatılması isteniyorsa kırmadan tıkanıklığın% 99 açılmasını istiyor.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

-Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları

-Suda erimeyen tuvalet kağıdının tuvalete atılması

 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması

-Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi

-Çay posası lavabo giderine atılması

 • Atık yağların lavaboya
Devteyşti Su Tesisatçısı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Devteyşti Tesisatçı

Devteyşti Musluk Tamiri

Devteyşti Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilicek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Devteyşti musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

 • Devteyşti Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Devteyşti Tesisatçı
 • Devteyşti Petek Temizleme
 • Devteyşti Petek Temizliği
 • Devteyşti Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Devteyşti Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Devteyşti Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme Hizmetleri
 • Devteyşti Pimaş açma, temizleme
 • Devteyşti Kombi Montajı
 • Devteyşti Kombi
 • Devteyşti Musluk Batarya klozet tamiri
 • Devteyşti Klozet musluğu tamir
 • Devteyşti Duşa kabin Tamiri
 • Devteyşti Su kaçağı Tespit
 • Devteyşti Klozet sifonu tamir
 • Devteyşti Petek Yıkanması
 • Devteyşti Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Devteyşti Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Devteyşti Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Devteyşti Tadilat
 • Devteyşti Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Devteyşti Gömme Rezervuar Tamir
 • Devteyşti Tıkanıklık Açma
 • Devteyşti Tesisatçı
 • Devteyşti Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • Devteyşti Klozet Musluğu
 • Devteyşti Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • Devteyşti Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Devteyşti Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
 • Devteyşti Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • Devteyşti Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Devteyşti Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Devteyşti Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
 • Devteyşti Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • Devteyşti Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
 • Devteyşti Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
Puan Verin