Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Çatalca Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 5 Aralık 2024 by Özyurt Tesisat

Çatalca Tesisatçı Su Tesisatçısı

Çatalca Tesisatçı Su Tesisatçısı

Çatalca Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Çatalca Tesisatçı, Çatalca Sıhhi Tesisatçı, Çatalca Su Tesisatçısı, Çatalca Kombi Bakımı, Çatalca Tesisatçı, Çatalca Açık Tesisatçı, Çatalca Su Tesisat Ustası , İstanbul Çatalca Su Tesisatçısı, Çatalca Su Tesisatçısı ,Çatalca Tıkanıklık Açma ,Çatalca Musluk Tamiri

#Çatalca Tesisatçı #Çatalca Su Tesisatçısı #Çatalca Tesisatçı #Çatalca Su Tesisatçısı #Çatalca Sıhhi Tesisatçı #Çatalca Tesisat

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat firması olarak Çatalca da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Çatalca Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Çatalca ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Hizmetlerimiz 2 yıl boyunca garantilidir. Belirli fiyat aralıkları ile yıl süresi değişmektedir. En uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır. Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Çatalca Tesisatçı

Çatalca Tesisatçı ve Çatalca Su tesisatçısı profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Çatalca da profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız . Kaliteli ve profesyonel Çatalca da hizmet sunan bir tesisat ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel ekiplerimiz sizler için her zaman hizmet sunmaktadır. Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Çatalca da ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir. Profesyonel ve kaliteli tesisatçı arayanların ortak noktası olan Özyurt Tesisat ile kaliteli ve kurumsal firma ile çalışmanın mutluluğunu yaşarsınız. Sizlere her zaman güler yüz ve kaliteli garantili tesisat hizmeti sunmak için uzman kadrosu ile birlikte en yakın tesisatçınız. Her zaman işi bilen uzman kişilere teslim ederek 1 milyondan fazla mutlu müşterisi ile referans oranı çok yüksek uzman ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Firmamız Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan ilk nadir firmalardan biridir. En son teknoloji cihaz ve makineler ile sizlerin tüm sorunlarına en kısa sürede acil tesisatçı olarak tüm sorunlarınıza çözüm sunmaya devam etmekteyiz. Bizleri her zaman arayarak destek talebinde ve usta talebinde bulunabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile kurumsal ve kaliteli güvenilir tesisat hizmeti suyun kalbi olan firmamızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz. Çatalca su kaçağı. Çatalca deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Çatalca Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Çatalca Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız. İstanbul Çatalca Su Tesisatçısı hizmetlerimiz ile sizlere her zaman 1 telefon kadar uzağız Çatalca ‘nün her mahallesine şubelerimiz ile hizmet sunmaktayız. İstanbul Çatalca Tesisatçı hizmetlerimiz ile birçok alanda kalite ve garanti sunan şubelerimiz ile destek kurabileceğiniz en teknolojik tesisat firması olarak hızlı ve güvenli çalışmaktayız. 0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Silivri Tesisatçı olarak da 7/24 hizmetinizdeyiz. Çatalca su tesisatçısı ,Çatalca batarya montajı , Çatalca korniş montajı , Çatalca Tesisat Tamir , onarım ,tadilat

Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Çatalca Su Tesisatçısı En ucuz fiyatları değil kalite ve güvenli uzun ömürlü hizmet almak isteyenlerin tercihi olan firmamız her zaman zor durumlarınız da yanınızda. Bizleri arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz. En Yakın Çatalca Su Tesisatçısı olarak Çatalca ve çevre ilçelerinde 24 mobil hizmet ek aracımız ile en acil sürede hizmet sunmak için sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz. Su Tesisatçısı olarak birçok alanda hizmet sunmaktayız Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis gibi birçok alanda hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz mevcuttur.

Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi her zaman bizlerden destek alarak güler yüzlü hizmetlerimize kaliteli firma güvencesi ile hizmet alabilirsiniz.

Çatalca su tesisatçısı ,Çatalca batarya montajı , Çatalca korniş montajı , Çatalca tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Çatalca Tesisatçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 1. Çeşitli Hizmetler Sunmak: Kaliteli bir tesisatçı, su tesisatından doğalgaz tesisatına kanalizasyon sorunlarından birçok su kaçağı sorunlarına kadar tecrübeli ve bilgili olmalıdır.
 2. Fiyatlandırma ve Sözleşme: Sizlere yapılacak işlemleri sorarak net olarak fiyat bilgisi vermelidir. Daha sonradan fiyat yükselterek müşteriyi mağdur etmemelidir.
 3. Sigorta ve Güven: Kaliteli bir tesisatçı yaptığı işin arkasında durarak güven ve garanti vermelidir. Biz yaptığımız tüm tesisat hizmetlerinde işçilik garantisi sunmaktayız. Tıkanıklıklar kullanıcı hatası olduğundan kaynaklı garanti kapsamına girmemektedir.
 4. Teknolojik Cihazlar: Tesisat alanı sürekli gelişmekte ve büyümekte olan bir sektördür. Teknolojik gelişmeleri takip etmeli ve bu cihazları bulundurmalıdır. Profesyonel bir şekilde bu cihazları kullanabilmesi gerekmektedir.
 5. Müşteri Yorumları Referans: Bulunan firmanın web sitesi incelenmeli firma bilgileri sorgulanmalı ve telefonda konuşulurken ses tonlarından ustayı ayırt etmek gerekmektedir. Müşteri yorumları oldukça önemlidir Özyurt Tesisat olarak Çatalca Tesisatçı alanında bu bölgede en çok referansa sahip olan firmayız. Binlerce tesisat hizmeti vererek kaliteli hizmet sunmaktayız.

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Çatalca de hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Çatalca Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Çatalca Su Kaçağı tespiti , Çatalca Su Kaçağı Bulma , Çatalca Kameralı Su Kaçağı Tespiti , Çatalca Makineli Su Kaçak Tespiti

#Su Kaçağı tespiti , #Su Kaçağı Bulma , #Kameralı Su Kaçağı Tespiti , #Makineli Su Kaçak Tespiti

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Tıkanıklık Açma gereği duyduğunuz zaman sizlere Özyurt Tesisat olarak hızlı ve acil tesisat hizmeti sunmaktayız. Tıkanıklık sorunları birçok yerlerde görülebilmektedir. Ev veya iş yerlerinde istemeden ani gelişen bu sorunlar bizleri panik ve anlık olarak zor duruma sokmaktadır. Sizlerin de başına bu tarz lavabo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı , tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yer süzgeç gideri tıkanıklığı , logar tıkanıklığı gibi birçok tıkanma sorunu başınıza geliyorsa bizlerden 7/24 acil tesisatçı olarak teknik destek alabilirsiniz. Sizler için uzman ekiplerimiz özel robot makineler ile hızlı tesisat hizmeti sunmaktadır. Çatalca Tıkanıklık Açma olarak kaliteli ve uzman ekibimizle kırma dökme olmadan gider tıkanıklıklarını özel cihazlar ile açmaktayız. Kaliteli ve kurumsal firma olarak uzun yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere en uygun fiyat garantisi ile temiz güler yüzlü hizmet için 7/24 çalışmaktadır.

Tesisat hizmeti.

Çatalca Tesisatçı Nedir?

Çatalca Tesisatçı Çatalca ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar. BİLGİLENDİRME: Çatalca Su Tesisatçısı sektöründe sayısızca tesisat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek tamir onarım işlemleri yapmaktadır. Kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz. Güvenilir ve kurumsal firma tercih ederek hem kendinizi hem de evinizi güvenli kişilere teslim etmek her zaman daha iyidir. Ucuz fiyatlı tercih etmek bazen kötü niyetli kişilerin eline düşürebilmektedir. Profesyonel ve kurumsal firmamızdan yardım alarak içiniz rahat etsin.

Çatalca ’nın En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Çatalca Tesisatçı Yakın
Makineli Robotlu Tesisat Hizmeti✅Su Kaçağı Tespiti
Çatalca Su Tesisatçısı Onaylı✅Tıkanıklık Açma & Gider Açma (Makineli)
25+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Tesisat Ücretleri Ne Kadardır?

Tesisat ücretleri bölge ve zamana göre değişebilmektedir. Her zaman tesisat ücretleri malzeme fiyatlarına göre oynamaktadır. İyi bir araştırma yaparken fiyat aldıktan sonra en kısa sürede randevu oluşturarak hizmet almanız gerekmektedir. Aksi taktirde fiyatlar güncellenebilir artan kur sebebi ile daha fazlada fiyatlar artabilmektedir. Profesyonel ekibimiz sizler için her zaman En uygun tesisat ücretleri Özyurt Tesisat olarak sizlere sunmaktayız. Daire su tesisatı döşeme tesisat ücretleri daireye veya iş yerinize sıfırdan gömme veya dışarıdan tesisat sistemi çekilmesine karşılık olarak belirlenen fiyatlardır. Profesyonel olarak daire su tesisatı döşeme hizmeti almak isterseniz profesyonel ekiplerimiz sizlere projenize ve alanınıza göre en uygun fiyatları teklif halinde ileterek kaliteli malzemeler ile tesisat döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Ustalarımızdan teklif alarak fiyat karşılaştırması yapabilir hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.

FaktörlerAçıklama2024 Fiyat Listesi
Daire BüyüklüğüDairedeki toplam alan, boru uzunluklarını ve malzeme miktarını etkiler.2.000₺ – 25.000₺
Malzeme KalitesiKullanılan borular , musluklar ve diğer malzemelerin kalitesi fiyatı belirlerYüksek kaliteli malzemeler daha maliyetlidir.
Tesisatın KarmaşıklığıSu tesisatının ne kadar karmaşık olduğu, işçilik maliyetini etkiler.Karmaşıklık artıkça maliyetler yükselebilmektedir
İşçilik ÜcretleriUsta ve işçi maliyetleri , genel toplam fiyatı artırmaktadır.Genel maliyetin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.
Su Kaynakları ve Bağlantı SistemleriSu kaynaklarına olan uzaklık ve bağlantıların zorluğu fiyatları etkilemektedir.Zorlu bağlantılar ve uzaklıklar fiyatları artırır.
Proje ZorluğuÖzel tasarımlar veya alanlara göre özel talepler olacağı için projeler genellikle maliyetlidir.Özel projeler genellikle daha fazla fiyatlı olabilmektedir.
Piyasa Koşullarıİnşaat sektörü ve tesisat malzemelerinin fiyatlarından dolayı malzeme fiyatları etkilidir.Malzeme fiyatlarına göre fiyat aralıkları değişebilmektedir.

Çatalca Klozet Açma

Çatalca Klozet açma hizmetini 10 yıldır Çatalca de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız. Özyurt Tesisat, Tesisatçı, Sıhhi Tesisat, Tesisatçı Nedir?, Tesisatçı Numarası

Çatalca Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Çatalca Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Çatalca da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Çatalca Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Çatalca Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

özyurt tesisat, su tesisatçısı, tesisatçı, sıhhi tesisat, türkiye tesisatçı, profesyonel tesisatçı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, musluk tamiri, klozet iç takım değişimi

Çatalca Tesisat

Çatalca Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Çatalca merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Çatalca ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Çatalca da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Çatalca Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Çatalca tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz. Sizlerin de tesisat ile ilgili bir sorunu olduğu zaman bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak her zaman ulaşabilirsiniz.

Çatalca Acil Tesisatçı

Çatalca Acil Tesisatçı olarak Çatalca şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Çatalca Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır. su tesisatçısı, özyurt tesisat tesisatcı

Çatalca Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Çatalca Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Çatalca tıkanıklık açma , Çatalca gider açma , Çatalca lavabo tıkanıklık açma, Çatalca tuvalet tıkanıklık açma, Çatalca makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, gider açma

Çatalca En Yakın Tesisatçı

En Yakın Tesisatçı Profesyonel olarak hizmet veren firmamız alanında uzman kadrosu ile birlikte her zaman kalite ve garanti olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. En Yakın Tesisatçı arayanların ortak noktası olan firmamız sizlere en yakın 250+ den fazla ortak profesyonel ustalarımız ile acil tesisatçı hizmeti sunmaktadır. Belirli ilçe ve mahallerdeki özel ustalarımız ile müşterilerimizi buluşturarak her zaman güven ve kaliteli işçiliği ön planda tutmaktayız. Su borularınızda veya drenaj sistemlerinizde sorun yaşıyorsanız veya uygun fiyata güvenilir, profesyonel bir hizmet istiyorsanız, En Yakın Tesisatçı yardıma hazır. Evinize hızlı bir şekilde ulaşabilecek güvenilir bir tesisatçı mı arıyorsunuz? Size nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenmek için En Yakın Tesisatçı arayabilirsiniz. Çatalca ve birçok şehirde binlerce memnun müşteriyle, insanların sıhhi tesisat ihtiyaçları söz konusu olduğunda En Yakın Tesisatçı neden güvendikleri konusunda hiçbir şüphe yok. Bir apartmanın bakımını yapmak zor bir iştir. Kiracılarınızın su boruları veya ısıtma sistemlerinde bir sorunları varsa, pahalı bir tamircinin gelmesini günlerce bekleyemezler. İşte burada devreye giriyoruz! Son teknoloji ekipmanlar kullanarak ve yüksek eğitimli sertifikalı teknisyenlerimizi istihdam ederek adil bir fiyata anında hizmet veriyoruz. Sıhhi tesisat, ısıtma ve iklimlendirme hizmetlerimiz 1993 yılından beri Çatalca ‘da verilmektedir. Mükemmel müşteri hizmetleri ile uygun fiyata kaliteli işler sunuyoruz.

Çatalca Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Çatalca Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Çatalca Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Çatalca klozet tamiri , Çatalca iç takım tamiri gibi birçok alanda Çatalca da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat, su tesisatçısı, sıhhi tesisat , tesisatçı ,su tesisat tamircisi, acil su tesisatçısı, tesisat ustası, kombi tesisatı, su tamircisi

Çatalca Petek Temizleme

Çatalca Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Çatalca Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir. Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Çatalca Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Çatalca Musluk Tamiri

Çatalca Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Çatalca musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

Çatalca Musluk Tamiri, Çatalca Musluk Değişimi, Çatalca Musluk değiştirme ,Çatalca Musluk Montajı , Çatalca Musluk Onarım

#Musluk Tamiri, #Musluk Değişimi, #Musluk değiştirme , #Musluk Montajı , #Musluk Onarım

Çatalca Su Tesisatçısı Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Çatalca firmamızda sizlere birçok alanda hizmet sunmaktayız. Bunlardan başlıca olanlarını sizlere anlatarak bizlerden destek talebinde bulunabilirsiniz. Çatalca Su Tesisatçısı sizlere ev ve iş yerlerinizde çözüm ortağınız olarak başlıca hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti , petek temizleme , musluk tamiri gibi birçok alanda su tesisat hizmetlerini vermektedir. Sizlerde profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için kaliteli ve garantili su tesisat ustalarıyla tanışmak için bizleri 0545 641 1018 numaralarımızdan arayarak kaliteli hizmete kavuşabilirsiniz.

musluk tamiri , musluk montajı , klozet tamiri , klozet montajı, iç takım değişimi , iç takım tamiri

musluk tamiri , musluk montajı , klozet tamiri , klozet montajı, iç takım değişimi , iç takım tamiri

Çatalca Tesisatçı Su Tesisatı

Tesisatçı günlük hayatta yaşayabileceğiniz acil durum sızdıran boru veya tıkanmış tuvalet sorunlarını çözmesine izin verin. Acil durum sıhhi tesisat uzmanlarından oluşan ekibimiz hızla gelecek, sorunu teşhis edecek ve evinizi veya işyerinizi hiç vakit kaybetmeden çalışır duruma getirecek! Şu anda bir tesisatçıya ihtiyacınız var mı? Hızlı ve deneyimli personelimiz, evinizde veya işyerinizde profesyonel sıhhi tesisat onarımları sağlayabilir. Çatalca Tesisatçı Su borularınız, giderleriniz veya ısıtma sisteminizle ilgili acil bir durum olduğunda, yapmak isteyeceğiniz son şeyin beklemek olduğunu anlıyoruz. Tesisat, evinizde veya iş yerinizde karşılaşabileceğiniz tüm tesisat sorunlarınızda size yardımcı olan profesyonel ve güvenilir bir hizmettir. Özyurt Tesisat, Türkiye birçok hizmet bölge genelinde evlere ve işyerlerine hizmet veren profesyonel bir su kaçağı onarım ve sıhhi tesisat şirketidir. Tesisat, yaşadığınız her türlü sorunun çözümünde uzmanlaşmış bilgili teknisyen kadrosu ile hızlı hizmet sunmaktadır. Amacımız uygun fiyatlı, çevre dostu, verimli ve güvenilir çözümler sunmaktır. Ev sahipleri, işyerleri ve çok aileli mülkler, sıhhi tesisat sistemlerinin bakımı için Özyurt Tesisat’ a güveniyor. İster acil onarım ister rutin bakım olsun, teknisyenlerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Su borularınızı ve tüm tesisat sorunlarınızı onarmak için bizlere ulaşın. 7 gün 24 saat profesyonel tesisat hizmeti vermekteyiz. Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimizle Türkiye genelinde 7 milyondan fazla müşteriye yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Günümüz de çoğunlukla üzülerek söylemekteyiz ki tesisat sektöründe düşük maliyet , yüksek kar yöntemi planlanmaktadır. Bina inşaatlarında konut ya da işyeri alımında binanın alt yapı yapım aşaması ile doğrudan ilgili olmadıkları için sorunlar kısa zamanda birçok farklı sorunları ortaya çıkmaktadır. Bina yapısına ve malzemesine göre uygun malzemenin kullanımı çok büyük önem arz etmektedir. tesisat, su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat, tesisatçı, su tesisatçısı

Çatalca Klozet İç Takım Değişimi Tamiri

Klozet İç Takım Değişimi ve Tamiri işlemleri sıklıkla başımıza gelebilecek sorunlardan biri haline gelmiştir. Gömme ve dıştan olan klozet modellerine göre iç takım değişimi işlemleri zorlukları ve fiyatları değişebilmektedir. Sizlerde ev veya iş yerinize güvenilir kurumsal ve gerçekten kaliteli deneyimli uzman ustalar arıyorsanız klozet iç takım değiştirme işinin her zaman arkasında duran uzman ekipler tarafından ustalar ile çalışan gerçek bir tesisat firması olan Özyurt Tesisat tercih etmelisiniz. Yönetim kadrosu ile birlikte çözüm odaklı olarak çalışan firmamız sizlere her konuda 7/24 acil destek sunarak profesyonellik isteyen müşterilerimize gerçek bir deneyim yaşatmaktadır.

klozet şamandıra tamiri , klozet şamandıra değişimi, klozet iç takım tamiri, klozet iç takım değişimi

#Klozet Şamandıra Tamiri #Klozet Şamandıra Değişimi #Klozet İç Takım Tamiri #Klozet İç Takım Değişimi

Çatalca Tesisatçı Klozet Tamiri

Çatalca Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre klozet tamiri tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Çatalca Klozet Tamiri , Çatalca Klozet İç takım Değişimi, Çatalca Klozet Montajı, Klozet Su Akıtıyor

Klozet Tamiri, Klozet Montajı, Klozet İç Takım Değişimi

Çatalca Basınç Düşürücü Montajı

Basınç Düşürücü sayesinde dairenize giren suyun basınç değerleri dengelenerek mutlak ani yükselme ve dalgalanma durumlarında suyun değerlerini sabit oranda tutmaya yaramaktadır. Çatalca Basınç Düşürücü Montajı uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz servis araçlarımızdan sizlere sadece malzeme ücretini alarak zaman kaybetmeden kaliteli ve güvenilir tesisat hizmeti alabilirsiniz. Basınç Düşürücü nün asıl amacı fazla basınçlı suyun dairedeki borulara zarar vermesini engellemektedir. Bu sayede su kaçaklarına önlem almış olursunuz. Eğer kullanmış olduğunuz su çok fazla tazyikli olarak akıyor ise mutlaka Çatalca Basınç Düşürücü Montajı hizmetini alarak taktırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Çatalca Su Vanası Değişimi Tesisatçı

Çatalca Su Vanası Değişimi genellikle tatil bölgelerine giderken veya uzun yolculuk zamanlarında sıklıkla başımıza gelen sorunlardan biri haline gelmiştir. Su Saatini kapatmak için vanayı çevirdiğimizde ya vananın dönmediğini yada dönse bile boş yere dönerek su saatiyle suyun geçmesine engel olamamaktadır. Bunun için Su Vanasının değişmesi gerekmektedir. Uzman profesyonel kadromuzdan bu konuda destek alarak malzeme + işçilik fiyat bilgisi öğrenerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çatalca Banyo Tadilatı

Banyo Tadilat işlemleri genellikle eski binalarda eski olan banyolarınıza yapılması gereken işlemlerden biridir. Çatalca Banyo Tadilatı özel isteklerinize göre dekorasyon yapılarak isteğinize uygun tarz ve modelde malzeme ve renk uyumları kullanarak sizlere teslim edilmektedir. A ‘dan Z ‘ye tüm profesyonel ustalar ekibimizde bulunmaktadır. Duşa kabin , fayans, sıhhi tesisat, musluk , klozet , lavabo , ve daha banyoya ait birçok tasarım ile isteğinize özel mimarlar ile profesyonel çalışmalar uygulayarak isteğinize özel mükemmel Çatalca Banyo Tadilat işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Banyo Tadilat, Banyo Yenileme

Banyo Tadilat, Banyo Yenileme

Çatalca Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Çatalca Klozet Tamiri 2024 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

banyo tadilatı, gömme rezervuar montajı , gömme rezervuar tamiri , gömme klozet tamiri , gömme rezervuar

gömme rezervuar montajı , gömme rezervuar tamiri , gömme klozet tamiri , gömme rezervuar

Çatalca Su Tesisat Ustası

Çatalca Su Tesisat Ustası olarak sizlere hizmet sunmak için birçok eğitimlerden geçen ve işinde uzun sürelerdir deneyim yapan ve halen çalışmakta olan ustalar ile hizmet vermekteyiz. Su Tesisat Ustası bulmak için en doğru adreste olduğunuza şüpheniz olmasın. Kalite ve güvenle sizlere hızlı hizmet sunmaktayız.

lavabo montajı, klozet montajı, musluk montajı, su saati vanası montajı, basınç düşürücü montajı

lavabo montajı, klozet montajı, musluk montajı, su saati vanası montajı, basınç düşürücü montajı

Çatalca Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Çatalca Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

Çatalca Su Tesisatçı Ustaları Su Saati Vana Değişimi Yapıyor Mu?

Ev ve iş yerlerinizde dairenize ait su saatleri’nin tamir değişim işlemlerini isteğinize göre en kaliteli ürün ve parçalar ile tamir değişim işlemlerini en kaliteli şekilde en uygun fiyatlara yapmaktayız. Uzun süredir hizmet veren firmamız Çatalca Su Saati Değişim hizmetleri olarak tesisat alanında hizmet sunmaktadır. Su saati arızalandığında suyla bağlantı duracağı için birçok sıkıntıyı meydana getirmektedir. Çatalca Su Tesisatçısı hizmetlerimizden en önemli çalışmalarımızın başında gelmektedir. su saati değişimi, su saati tamir, su vanası değişimi,

Çatalca Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Tesisatçı tıkalı giderleri açmak için en iyi profesyonel ekiptir. Tıkanıklık açma işlemleri robot yardımı ile yapılmaktadır. Çatalca Su Tesisatçısı olarak kaliteli hizmetleri 30 dakika ve 60 dakika içinde 7/24 mevcuttur. Çatalca Su Tesisatçısı İstanbul’da profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sizin için en iyi hizmet veren firmalardanız. Ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca en acil durumlarınızda uzman ekiplerimiz sizler için hazır beklemektedir. İşlerimizde yalnızca birinci sınıf malzemeler kullandığımız için fiyatlarımız uygun ve kalitelidir. Şirketimiz, hızlı yanıt süreleri ile kaliteli işler sunarak, ikamet ettiğiniz yerin yanı sıra hangi mahalle köy olursanız her müşteriyi önemsiyoruz ve hizmet sunuyoruz!

 • Çatalca Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Çatalca Tesisatçı
 • Çatalca Su Tesisatçısı
 • Çatalca Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Çatalca Su Tesisatçısı
 • Çatalca Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Çatalca Petek Temizleme
 • Çatalca Pimaş açma, temizleme
 • Çatalca Kombi Montajı
 • Çatalca Kombi Bakımı
 • Çatalca Musluk Batarya klozet tamiri
 • Çatalca Klozet musluğu tamir
 • Çatalca Duşa kabin Tamiri
 • Çatalca Su kaçağı Tespit
 • Çatalca Klozet sifonu tamir
 • Çatalca Petek Yıkanması
 • Çatalca Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Çatalca Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Çatalca Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Çatalca Tadilat
 • Çatalca Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Çatalca Gömme Rezervuar Tamir
 • Çatalca Tıkanıklık Açma
 • Çatalca Musluk Tamiri
 • Çatalca Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Çatalca Klozet Musluğu
 • Çatalca Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Çatalca Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Çatalca Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Çatalca Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Çatalca Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Çatalca Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Çatalca Klozet Sifonu Tamir
 • Çatalca Klozet Musluğu Tamir
 • Çatalca Kombi Montajı ve Tamiri
 • Çatalca Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
5/5 - (12 Oy)