Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Çatalca Korniş Montajı & Korniş Ustası -25TL

Son Güncelleme 27 Haziran 2022 by Özyurt Tesisat

Çatalca Korniş Montajı Ustası

Çatalca Korniş Montajı Ustası

Çatalca Korniş Montajı & Korniş Montaj Ustası

0545 641 1018

Çatalca Korniş Ustası , Çatalca Korniş Takma , Çatalca Korniş Yapıştırma , Çatalca Perde Korniş Takma, Çatalca Perdeci, Çatalca Perde

#Çatalca Korniş Montajı #Çatalca Korniş Ustası #Çatalca Korniş Takma #Çatalca Korniş Yapıştırma #Çatalca Perde Korniş Takma İşlemi

Servis Araçlarımız ile 7/24 Korniş Montajı Ustası olarak  0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Çatalca da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Çatalca Korniş Montajı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Çatalca ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

 

Çatalca Korniş Montajı

Çatalca Korniş Montajı Ustası olarak sizlere güvenilir ve kaliteli olarak Korniş Montajı vidalama, yapıştırma takma işlemleri konusunda hızlı ve 7/24 acil teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sizlerde evinizin ölçüsünü alarak veya uzman ustalarımızdan yardım isteyerek ev ve iş yerlerinize perde taktırmak için en gerekli olan korniş montajı işlemini Çatalca Korniş Montajı Ustası olarak bizlerden yaptırabilirsiniz. Çatalca Korniş Takma işlemleri için size en yakın teknik ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerde hemen bizleri arayarak isteğinize göre oda sayınıza göre korniş montajı işlemi yapmaktayız. Hemen arayın 0545 641 1018 Özyurt Tesisat olarak hızlı ve güvenilir işlem uygulamaktayız.

korniş montajı, korniş montajı ustası, korniş yapıştırma, korniş düştü, korniş nasıl takılır

Çatalca Korniş Montajı Ustası

Çatalca Korniş Montajı Ustası olarak sizlere güvenilir bir şekilde perde asmanız için korniş gereklidir. Korniş olmadan perdeleri asmak pek mümkün değildir. Kornişleriniz düştüyse tekrardan özel bir yapıştırıcısı ile yapıştırılmalı veyahut yeni bir delik açılarak kornişlerin montaj işlemi yapılması gerekir. Korniş Montaj Servisi Hızlı servis, ekonomik fiyatlandırma Çatalca Merkez ve tüm mahallelerine semtlerine servis hizmeti sunmaktayız.

Tekli Korniş

 • 2 li Korniş
 • 3 lü Korniş
 • 4 lü Korniş

 

Korniş Montaj

Kartonpiyerli Korniş
Evinize en çok yakışacak perdeyi seçtikten sonra gerisini profesyonellere bırakın. Yılların deneyimini el becerisi ve kaliteli malzeme ile güçlendiren korniş montaj ustalarımız, yeni taşındığınız evlerinizde ya da perde değişimi yapmak istediğinizde kullanacağınız perdeye en uygun kornişi sizin için seçer ve özenle monte eder. Ayrıca Avcılar Korniş Montajı olarak da birçok il ve ilçede hizmetimizi sunmaktayız.

Çatalca ‘nın En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-3 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
Özel Tesisat Hizmeti✅Su Kaçağı Tespiti
İstanbul Su Tesisatçısı Onaylı✅Matkaplı & Özel Yapıştırıcılı (Fix)
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

 

Korniş montajından önce kullanmak istediğiniz perdeyi seçmiş olmanız gerekir. Çünkü her perde her kornişe uyum göstermeyebilir. Uzman ekibimiz perdenizin özelliklerine göre uygun olan kornişi tespit eder ve deneyimli ustalarımız size hiçbir zahmet vermeden kornişi monte eder. Güvenilir ve pratik çözümler sunan ekibimiz, evinizin temizliğini göz önünde bulundururken, duvarınızda görsel olarak rahatsız edici herhangi bir sonuç oluşmamasının garantisini verir. Acil iletişim için iletişim kısmından bizlere hızlıca ulaşarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

montaj ustası, korniş yapıştırma, korniş düştü, korniş nasıl takılır

Matkap İle Korniş Nasıl Takılır?

Matkap ile korniş takmanın 3 farklı yöntemi vardır bunlar;

 • Korniş dübeli ile korniş takma,
 • Klasik usul, dubel ve vida ile korniş takma,
 • Akıllı beton vidası ile korniş takma

Şimdi bu yöntemler sayesinde perde kornişi nasıl takılır? sorusuna yanıt bulalım ve anlatalım.

1) Korniş Dübeli İle Korniş Montajı

Korniş dübeli ile perde kornişi montajı en çok bilinen ve kullanılan yöntemlerden biridir. Eğer matkap kullanma tecrübeniz varsa, korniş dübeli ile korniş montajı sizin için pratik olabilir. Fakat, bu yöntemin çoğu zaman başarılı bir yöntem olmadığını belirtelim.

Plastik korniş dübelleri ile korniş montajı, diğer yöntemlere göre kolay olmasına karşın, daha zayıftır. Korniş dübelinin ebatları sabittir. Yanlış matkap ucu kullanmak, dübelin gevşek olmasına neden olacaktır. Şimdi, korniş dübeli nasıl takılır anlatalım.

Korniş Dübeli Nasıl Takılır?

 • 3 metrelik her korniş için en az 4 korniş dübeli satın alın.
 • Korniş dübeli satın alırken uygun matkap ucunu da satın alın.
 • Kornişi yere koyun ve montaj yapmak istediğiniz kısımları kalem ile işaretleyin.
 • Kalem ile bu işaretlediğiniz yerleri, montajdan önce “yerde” matkap ucu ile delin. Kornişi yükselterek delin ki çıkan ucu zemine zarar vermesin.
 • Deldiğiniz kornişleri, montaj yapmak istediğiniz pencerenin tavanına kaldırıp, delik kısımlardan tavanı kurşun kalem ile işaretleyin. (İşaretleme esnasında bir yardımcı işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.)
 • İşaretlediğiniz kısımları korniş dübeline uygun matkap ile delin.
 • Kornişi kaldırıp tavan ve korniş üzerindeki delikleri aynı yere denk getirin.
 • Bir çekiç yardım ile bu deliklere korniş dübelini çakın. (Korniş dübelini çakarken bir kişinin kornişi tutması gerekir.)

Köpük Tavana Korniş Nasıl Takılır?

Strafor tavana korniş nasıl takılır? Köpük tavanlar tavanda bir kalınlık oluşturur. Ayrıca, zayıf bir malzemedir. Bu nedenle, korniş yapıştırılmamalı, vidalanmalıdır. Fakat, vidanın köpüğü geçip tavana iyice girmesi için daha uzun vida ve dübeller kullanılmalıdır.

Çatalca Asma Tavana Korniş Nasıl Takılır?

Asma tavana korniş montajı yaparken; asma tavanın monte edildiği profillere direkt olarak korniş vidalanabilir. Yani, dübele ihtiyaç duyulmaz. Asma tavanın bir bloğu çıkarılarak profil üstten tutulmalıdır ki; profil ezilip bükülmesin. Ayrıca, vidala esnasında kornişi ve profiller sabit tutmak için birkaç kişi ile montaj yapmak faydalı olacaktır. Çatalca Korniş Montajı olarak sizlere güvenilir ve her türlü tavan kısımlarına ait profesyonellikle korniş montajı işlemi yapmaktayız.

Asma tavana korniş montajı yapılırken, kornişi vidalamak yerine, yapıştırma da yapabilirsiniz.

Sizlerde bizleri arayın ve korniş montaj işlemleri için usta talebinde bulunun tüm işlemleri çok kısa sürede etrafa zarar vermeden profesyonel ustalarımız sizler için en uygun fiyatlara montaj işlemini gerçekleştirsin.

korniş montajı, korniş montajı ustası, korniş yapıştırma, korniş düştü, korniş nasıl takılır

Puan Verin