Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı & Su Tesisatçısı -25TL

Son Güncelleme 13 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Su Tesisatçısı

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Su Tesisatçısı

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı & Su Tesisatçısı

0545 641 1018

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı, Çankaya Cevizlidere Sıhhi Tesisatçı, Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı, Kağıthane Kombi Bakımı, Kağıthane Tesisatçı, Kağıthane Açık Tesisatçı, Kağıthane Su Tesisat Ustası , Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı, Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı ,Çankaya Cevizlidere Tıkanıklık Açma ,Çankaya Cevizlidere Musluk Tamiri

#Çankaya Cevizlidere Tesisatçı #Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı #Çankaya Cevizlidere Tesisatçı #Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı #Çankaya Cevizlidere Tesisatçı #Çankaya Cevizlidere Tıkanıklık Açma #Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Çankaya Cevizlidere de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Çankaya Cevizlidere Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Çankaya Cevizlidere ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı ve Çankaya Cevizlidere Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Çankaya Cevizlidere de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Çankaya Cevizlidere de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Çankaya Cevizlidere su kaçağı. Çankaya Cevizlidere deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Çankaya Koru Mahallesi Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Çankaya Cevizlidere su tesisatçısı ,Çankaya Cevizlidere batarya montajı , Çankaya Cevizlidere korniş montajı , Çankaya Cevizlidere tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Çankaya Cevizlidere Tesisatçı montajı petek temizleme Su Tesisatçı Çankaya Cevizlidere duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti

Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Çankaya Cevizlidere da hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Çankaya Cevizlidere Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Çankaya Cevizlidere kameralı tesisatçı, Çankaya Cevizlidere su kaçağı tespiti, Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Tesisatçı Nedir?

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Çankaya Cevizlidere ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Çankaya Cevizlidere Klozet Açma

Çankaya Cevizlidere Klozet açma hizmetini 10 yıldır Çankaya Cevizlidere de  sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Çankaya Cevizlidere Tesisat

Çankaya Cevizlidere Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Çankaya Cevizlidere merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Çankaya Cevizlidere ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Çankaya Cevizlidere da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Çankaya Cevizlidere Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Çankaya Cevizlidere tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Çankaya Cevizlidere da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Çankaya Cevizlidere Acil Tesisatçı

Çankaya Cevizlidere Acil Tesisatçı olarak Çankaya Cevizlidere şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Çankaya Cevizlidere Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Çankaya Cevizlidere Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Çankaya Cevizlidere tıkanıklık açma , Çankaya Cevizlidere gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Çankaya Cevizlidere tuvalet tıkanıklık açma, Çankaya Cevizlidere makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Çankaya Cevizlidere klozet tamiri , Çankaya Cevizlidere iç takım tamiri gibi birçok alanda Çankaya Cevizlidere da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Çankaya Cevizlidere Petek Temizleme

Çankaya Cevizlidere Petek Temizleme nasıl yapılır? petek temizleme makine ile yapılması gerekmektedir. Özel robot  makineler ile peteklerinize bağlanan bu cihaz tek bir noktadan tüm peteklerinizi temizlemeye yardımcı olur. Eski ilkel yöntemler petekleri (panel radyatör) tek tek banyoda yıkama işlemi yapılırdı artık bu yöntemler geride kalarak Özyurt Tesisat sayesinde makine ile tek bir noktadan sağlıklı ve kaliteli olarak petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel ustalarımız ile sizlere garantili ve güler yüzlü hizmet sunmak için her zaman kendilerimizi geliştirmek için çalışmaktayız .Çankaya Cevizlidere Petek Temizliği 1 – 2 yılda yapılması gereken işlemlerden biridir.

Petekleriniz ısınmıyor kombi derecenizi artırsanız da petekleriniz ısısı yükselmiyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı geldiğini anlayabiliriz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısımları sıcak şikayetiniz var ise sizlerde Özyurt Tesisat arayarak hizmet talebinde bulunun ve profesyonel ustalarımız gelerek petek temizliği ve ücretsiz kombi bakımınızı gerçekleştirerek ve peteklerinizin de bakımını yaparak sizlerin de bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Çankaya Cevizlidere Petek Temizliği hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme olarak da hızlı ve kaliteli ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Tesisat hizmeti.

Çankaya Cevizlidere Musluk Tamiri

Çankaya Cevizlidere Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Çankaya Cevizlidere musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Çankaya Cevizlidere Tesisatçı Klozet Tamiri

Çankaya Cevizlidere Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Çankaya Cevizlidere klozet tamiri , Çankaya Cevizlidere klozet iç takım değişimi, Çankaya Cevizlidere klozet montajı, Çankaya Cevizlidere Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Çankaya Cevizlidere Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Çankaya Cevizlidere Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

 • Çankaya Cevizlidere Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Çankaya Cevizlidere Tesisatçı
 • Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı
 • Çankaya Cevizlidere Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Su Tesisatçısı
 • Çankaya Cevizlidere Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Çankaya Cevizlidere Petek Temizleme
 • Çankaya Cevizlidere Pimaş açma, temizleme
 • Çankaya Cevizlidere Kombi Montajı
 • Çankaya Cevizlidere Kombi Bakımı
 • Çankaya Cevizlidere Musluk Batarya klozet tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Klozet musluğu tamir
 • Çankaya Cevizlidere Duşa kabin Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Su kaçağı Tespit
 • Çankaya Cevizlidere Klozet sifonu tamir
 • Çankaya Cevizlidere Petek Yıkanması
 • Çankaya Cevizlidere Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Çankaya Cevizlidere Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Çankaya Cevizlidere Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Çankaya Cevizlidere Tadilat
 • Çankaya Cevizlidere Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Çankaya Cevizlidere Gömme Rezervuar Tamir
 • Çankaya Cevizlidere Tıkanıklık Açma
 • Çankaya Cevizlidere Musluk Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Klozet Musluğu
 • Çankaya Cevizlidere Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Çankaya Cevizlidere Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Çankaya Cevizlidere Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Çankaya Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Çankaya Cevizlidere Klozet Sifonu Tamir
 • Çankaya Cevizlidere Klozet Musluğu Tamir
 • Çankaya Cevizlidere Kombi Montajı ve Tamiri
 • Çankaya Cevizlidere Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin