Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Bursa Tıkanıklık Açma & Robotla Gider Açma – 25TL

Son Güncelleme 18 Mayıs 2022 by Özyurt Tesisat

Bursa Tıkanıklık Açma & Robotla Gider Açma

Bursa Tıkanıklık Açma Robotla Gider Açma

Bursa Tıkanıklık Açma Tesisatçı & Robotla Gider Açma

0545 641 1018

Bursa Tıkanıklık Açma ,Bursa tıkalı gider açma ,Bursa mutfak gideri açma ,Bursa lavabo tıkanıklığı açma,Bursa gider açma

#Bursa Tıkanıklık Açma ,#Bursa tıkalı gider açma #Bursa mutfak gideri açma #Bursa lavabo tıkanıklığı açma #Bursa gider açma

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Bursa da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Tıkanıklık Açma Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Bursa  ve Çevresinde Bursa Tıkanıklık Açma hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Profesyonel Makine ile işlem yapmaktayız hemen arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bursa Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Bursa Tıkanıklık Açma Sirke ve karbonatla Tıkanıklık Açmak oldukça basit bir yöntemdir. Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma Öncelikle tıkanmış olan giderinize yarım sirke ve yarım bardak karbonat dökün. Ardından 20 dakika bekleyin. Daha önceden hazırlamış olduğunuz kaynar suyu gidere dökün gideriniz yağ yemek atıkları gibi sorunlardan tıkanıklık oluşmuş ise 1 2 günlüğüne açılacaktır ama kesin bir çözüm olmayacaktır bu yüzden makine ile giderinizi temizlemek gerekmektedir. Bu işin sektörde tek güvenilir firma ise Özyurt Tesisat ‘dır. Diğer bir hizmetimiz olan Bursa Su Kaçağı Tespiti işlemlerini de 7/24 profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Acil ekiplerimiz ile sizlere güvenilir güler yüzlü çözüm odaklı doğru hizmet için birçok sorununuzun çözüm merkeziyiz. Hemen arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi Tıkalı Giderleri Açıyoruz?

 • Lavabo
 • Tuvalet
 • Banyo
 • Mutfak
 • Ana Giderler
 • Bina Giderleri
 • Rögar(Logar)

Gibi birçok tıkalı olan giderleri özel makineler yardımı ile kırma dökme olmadan 7/24 güler yüzlü kadromuz ile hızlı hizmet sunmaktayız.

tıkanıklık açıcı, tıkanıklık nasıl açılır, doğal yöntemlerle lavabo tıkanıklık açma

tıkanan lavabo nasıl açılır, tıkalı lavabo açma

Bursa Tıkanıklık Açma Klozet Tıkanıklık belirtileri nelerdir?

Yazımızın devamında evinde karşılaşılabilecek tıkanıklık problemine erkenden müdahale olabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. bunlar:

 • Klozetinizden su hiçbir şekilde gitmiyorsa 
 • Su giderken baloncuk çıkartıyor ise
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında,

Bursa Tıkanıklık Açma Nasıl Buluyoruz?

Kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan gidere salarak tıkanıklığa sebep olan etkenleri tespit edip tıkalı olan bölgeyi açarak temizleme işlemi yapıyoruz. Bursa de hızlı ve kaliteli garanti hizmet vermekteyiz. Gider açma lavabo gideri açma Bursa Tuvalet Gideri Açma tuvalet gideri nasıl açılır? gibi birçok sorunların çözüm merkeziyiz.

Kameralı Gider Açma

Kameralı Tıkanıklık Açma kırmadan makineli tıkalı gider açma tıkanıklık nasıl açılır banyo , mutfak, tuvalet

Bursa Lavabo Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Profesyonel ekiplerimiz ile kırma dökme olmadan Lavabo Tıkanıklık Açma ve Robotla Tıkanıklık Açma servisi hizmetini vermekteyiz. Sizlerin de lavaboları sıklıkla tıkanıyor ise önemsiz kullanım işlemlerinde bu durum ortaya çıkmaktadır. Lavabo tıkanıklıkları genellikle çok sık rastlanan durumlardan biridir. Tıkanıklık garantileri olmasa da normal ve dikkatli kullanımlarda robotla açılan tıkalı giderler uzun süre tekrardan tıkanma durumları ile karşı karşıya gelmemektedir müşterilerimiz. Profesyonel olarak Su tesisatçısı eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat hizmeti vererek birçok alanda hızlı acil teknik servis hizmetini sunmaktayız.

0545 641 1018  numaradan bizleri arayınız ustamız kapınıza gelsin. Bursa Klozet tuvalet servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat  Kırmadan hizmet vermekteyiz.

Bursa ‘nın En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
Makineli Robotlu Tıkalı Pimaş Açma Hizmeti✅Kameralı Tıkalı Gider Açma
Bursa Su Tesisatçısı Onaylı✅Tıkanıklık Açma & Gider Açma (Makineli)
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

Lavabo Tıkanıklıkları Neden Olur?

 • Lavaboya dökülen çay posaları
 • Kızartılmış yağların lavaboya dökerek zamanla katılaşması
 • Yemek artıkların lavaboya dökülmesi

Bursa Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderleriniz fazla yemek atıkları ve yabancı cisimler atılmasından dolayı tıkanıklık meydana getirebilmektedir. Bursa Mutfak Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Robotla gider açma hizmeti sunmaktayız.

lavabo tıkanıklık açma, tıkalı mutfak gideri açma, robotla gider açma, makineli tıkanıklık açma

lavabo tıkanıklık açma, tıkalı mutfak gideri açma, robotla gider açma, makineli tıkanıklık açma

Robotla Nasıl Açarız?

Robot ile Bursa Gider Açma işlemini kırmadan makine ile robot telini tıkalı olan gidere takarak tıkalı olan yeri robot yardımı ile tıkalı olan bölgeyi açmaktayız. Bursa de hizmet veren firmamız lavabo mutfak banyo her türlü gideri açmaktayız. Detaylı bilgiye sahip olmanız için dilerseniz videolarımızı izleyerek yapılacak işlemleri görebilirsiniz. İşlemler ev hattına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bursa Tıkanıklık Açma 

Bursa Gider Açma Özyurt Tesisat adıyla Bursa ‘nin tüm mahallesine hizmet vermekteyiz tıkanıklık açma hizmetleriniz profesyonelce yapılıp makineli kontrol ile teslim edilmektedir. Bursa Gider Açma hızlı ve kaliteli olarak Bursa ‘de robotla kırmadan tıkalı olan gideri açıyoruz.

tıkalı gider açma , lavabo gideri tıkandı

tıkalı gider açma , lavabo gideri tıkandı

 

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma Tesisatçılık hizmetlerinde en çok müşterilerimizin isteğinde tıkalı gider açma işlemi gelmektedir. Tıkalı Gider Nasıl Açılır? gibi birçok sorusu ile karşı karşıya gelmekteyiz. Tıkalı gideri açabilmek için yüksek miktarlarda pahalı olan özel robot(makine) cihazlara sahip olmak gerekir. Bu sayede tıkalı olan giderleri açmak daha basit ve kırma dökme etrafı kirletme gibi durumlar söz konusu olmadan işlem gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde tıkalı giderlerinizi profesyonel ve güvenilir firmalara açtırmak istiyorsanız bizleri arayarak acil tesisatçı talebinde bulunarak tıkalı olan giderlerinizi açtırabilirsiniz. Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Kırmadan tuvalet bulma, Klozet açma hizmetini 10 yıldır Bursa de sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorunu çözelim.

Bursa Klozet Tıkanıklık Açma Robotla Gider Nasıl Açılır?

Evinizde veya iş yeriniz de bulunan atık su tesislerinde kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan sorunlardan oluşur (çökme, tıkanma ve benzeri) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri kullanılır. Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Robot cihazıyla  ve gerekli nedenlerle yaklaşık 30 dk süren çalışma çözümü çözümüne kavuşturmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma, Kırmadan Gider Açma ,Robotla

Klozet Tıkanıklık Açma makineli kırmadan tıkanıklık açma işlemi robotla gider açma klozet tuvalet

Bursa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz ile 7/24 profesyonel kadromuz ile robot makineler ile kırmadan tıkalı olan tuvalet giderlerinizi açmaktayız. Sizlerde kaliteli ve garantili yer süzgeci klozet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma gibi tuvalet de bulunan tüm tıkanıklıklar açılmaktadır.Bursa Tuvalet gider Açma tuvalet ve klozetlerimizde oluşan tıkanıklıklar genelde bebek bezleri, tuvalet kağıtları toplu bir şekilde atılması, cebimizden veya tuvalet de bulunan herhangi bir cisimin tuvalet giderine düşürülmesi sonucunda tuvalet tıkanıklıkları oluşmaktadır. Tuvalet giderimize döktüğümüz su ile tıkanıklık giderme işlemleri maalesef ki işe yaramayabilir çünkü içerde kalan parça veya katı cisimler parçalanması zor ve dayanıklıdır. Makine yardımı ile içerde kalan parçayı makinenin ucundaki özel kanca aparatı ile çıkartabilir veya katı cisimler veya kağıt peçeteler makine sayesinde parçalanarak tıkalı olan giderler açılır ve tıkalı olan bölgedeki işlem sonlanmış olur. Bursa Tuvalet gider açma hizmeti olarak Bursa de bulunan servis ekibimiz ve şubemiz ile teknolojik ve kırmadan makine yardımı ile tıkalı olan giderlerinizi Bursa Gider Açma hizmeti uygulayarak açmaktayız.

Bursa Gider Açma

Bursa gider açma ile hızlı ve garantili olarak profesyonel ustalarımızdan yardım alabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz yaptığımız tüm işlerde 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kaliteli ve güvenli firmalarla çalışarak kendinizi güvene alın aklınız rahat olsun.

Bursa Lavabo Tıkanıklık Açma Nasıl Çözülür?

Bursa gider Tıkanıklık Açma lavabolarımızda oluşan tıkanıklıklar genelde yemek artıkları ve çay posalarından oluşmaktadır. Lavabo giderimize döktüğümüz kızartma yağları da bir zaman sonra soğuduğunda ve donduğunda ise gider borularını tıkayarak lavabo tıkanıklıkları oluşmaktadır. Lavabo gider açma hizmeti olarak Bursa de bulunan servis ekibimiz ve şubemiz ile teknolojik ve kırmadan makine yardımı ile tıkalı olan giderlerinizi Bursa Gider Açma hizmeti uygulayarak açmaktayız.

 • Bursa Su Kaçağı Mutfak Klozet Kanal Açma
 • Bursa Su Kaçağı Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Bursa Su Kaçağı Klozet tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Bursa Su Kaçağı Noktasal Su Kaçağı bulma
 • Bursa Petek Temizleme
 • Bursa Pimaş açma, temizleme
 • Bursa Kombi Montajı
 • Bursa Su Kaçağı
 • Bursa Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Bursa Kombi Bakımı
 • Bursa Musluk Batarya klozet tamiri
 • Bursa Klozet musluğu tamir
 • Bursa Duşa kabin Tamiri
 • Bursa Su kaçağı Tespit
 • Bursa Klozet sifonu tamir
 • Bursa Petek Yıkanması
 • Bursa Su Kaçağı Tespiti
 • Bursa Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Bursa Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Bursa Mutfak, Banyo Klozet Gider tıkanıklığı
 • Bursa Tadilat
 • Bursa Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Bursa Gömme Rezervuar Tamir
 • Bursa Musluk seçin
 • Bursa Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • Bursa Klozet Musluğu
 • Bursa Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • Bursa Tespit ve Tamiri 
 • Bursa Mutfak ve Klozet Kanal Açma İşlemleri
 • Bursa Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • Bursa Klozet Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri 
 • Bursa Kırmadan Tespit Etme İşlemleri
 • Bursa Klozet Sifonu Tamir
 • Bursa Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • Bursa Kombi Montajı ve Tamiri
 • Bursa Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı Tamiri
Puan Verin