Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Ayvalı Su Tesisatçısı & Tesisatçı -25TL

Son Güncelleme 8 Ocak 2022 by Özyurt Tesisat

Ayvalı Su Tesisatçısı Tesisatçı

Ayvalı Su Tesisatçısı Tesisatçı Hizmetleri

Ayvalı Su Tesisatçısı & Tesisatçı

0545 641 1018

Ayvalı Tesisatçı, Ayvalı Sıhhi Tesisatçı, Ayvalı Su Tesisatçısı, Ayvalı Kombi Bakımı, Ayvalı Tesisatçı, Ayvalı Açık Tesisatçı, Ayvalı Su Tesisat Ustası Su Tesisatçısı, Ayvalı Su Tesisatçısı ,Ayvalı Tıkanıklık Açma ,Ayvalı Musluk Tamiri

#Ayvalı Tesisatçı #Ayvalı Su Tesisatçısı #Ayvalı Tesisatçı #Ayvalı Su Tesisatçısı #Ayvalı Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Ayvalı da hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545-641-1018

7 gün Ayvalı Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Ayvalı ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Ayvalı Su Tesisatçısı

Ayvalı Su Tesisatçısı ve Ayvalı Tesisatçı olarak, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Ayvalı da profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Ayvalı de ki mobil tesisat ekibimiz ile Hızlı Tesisatçı olarak 7/24 15 – 60 DK içerisinde hizmet vermektedir.

Ayvalı su kaçağı. Ayvalı deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Ayvalı Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Ayvalı Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Çankaya Topraklık Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ayvalı su tesisatçısı ,Ayvalı batarya montajı , Ayvalı korniş montajı , Ayvalı tamir , onarım ,tadilat

su tesisatçısı , sıhhi tesisatçı , tesisatçı , musluk tamiri , batarya montajı , gider açma , petek temizleme , su kaçağı tespiti , korniş montajı , tamir , onarım ,tadilat

Ayvalı Tesisatçı

Ayvalı Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri Ayvalı Tesisatçı montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti. Ayvalı Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Sizlere profesyonel hizmet vermek için Ayvalı Şubemiz ile sizlere garanti güvenli Ayvalı Su Tesisatçısı ve hızlı hizmet sunmaktayız.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Ayvalı Su Kaçağı Tespiti

Ayvalı Su Kaçağı Tespiti Özyurt Tesisat adıyla Ayvalı de hizmet kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz su kaçağı hizmetleriniz profesyonelce özel makineli cihazlar ile su kaçağını tespit etmekteyiz. Su Kaçakları tespit edilip tamir işlemleri gerektirmektedir. Su kaçağının tespiti için ayrı tamiri için ayrı ücretlendirme yapılır genelde.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarda rutubet bulunması

 • Alt kata su damlaması

 • Üst kattan damla damla banyonuza veya odalarınıza su damlaması

Özyurt Tesisat olarak su tesisatçısı sektöründe özel tesisat hizmet yapıları hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler klozet tamir, onarım , montaj işlemleri ve birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Ayvalı Tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ayvalı kameralı tesisatçı, Ayvalı su kaçağı tespiti, Ayvalı Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , kameralı su kaçak tespiti , kırmadan su kaçağı bulma

Ayvalı Tesisatçı Nedir?

Ayvalı Tesisatçı Ayvalı ve çevresinde su tesisat hizmetleri veren ustalara denmektedir. Her türlü sorunlar için su konusunda tesisatçı çağırmanız gerekir. Her zaman sizlere kaliteli hizmet vermek için garanti ve kalite sunarlar.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su Tesisat , Sıhhi Tesisat hizmetleri

Ayvalı Klozet Açma

Ayvalı Klozet açma hizmetini 10 yıldır Ayvalı da sunmaktayız klozet tıkanıklıkları ve birçok tıkanıklık sorunlarınız için makineli klozet açma işlemleri yapmaktayız lütfen bizleri arayın ve fiyat bilgisi alın sektörde en iyi ve kaliteli su tesisatçısı firması olarak kaliteli garanti klozet açma hizmeti vermekteyiz. Klozet tıkanıklıkları genel olarak tuvalet peçeteleri fazla derecede atıldığında klozet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için az atarak sifonu çekmeyi deneyiniz veya başka cisimlerin klozet giderini tıkaması sonrası oluşan sorunlarda olmaktadır. Klozete atılan başka cisimler gider tıkayarak tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bizler makine yardımı ile tıkalı olan parçayı kanca , delme  veya diğer aparatlarımız ile işlem uygulayarak çıkarmaktayız.

Ayvalı Tesisat

Ayvalı Tesisat firmamız ile uzun yıllardır su tesisat alanında tesisatçı sektöründe hizmet vermekteyiz. Ayvalı merkez de bulunan şubemiz ile birlikte sizlere Ayvalı ilçesi ve mahallelerine 10 – 30 dk içerisinde garanti ve acil tesisatçı hizmetini sunmaktayız. Ayvalı da en iyi tesisat firması olarak kaliteli ve garantili malzeme kullanmaktayız. Ayvalı Su Tesisat Ustası profesyonel ve güler yüzlü 21 ustamız ile birlikte Ayvalı tesisatçı olarak 7/24 acil durumlarda nöbetçi tesisat firması olarak Özyurt Tesisat adıyla hizmetinizdeyiz.

Ayvalı Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

Ayvalı Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla Ayvalı da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. Ayvalı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. Ayvalı Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Ayvalı Acil Tesisatçı

Ayvalı Acil Tesisatçı olarak Ayvalı şubemizde sizlere 10 – 30 dk içerisinde acil tesisat ustalarımız hızlıca kapınızda. Tüm acil sorunlarınızda evinizde boru patlaması , musluğu kapatmanıza rağmen su damlaması , tuvalet tıkanıklıkları , lavabo tıkanıklıkları gibi birçok acil durumda sizlere hızlı ve randevulu hizmet veren Ayvalı Su Tesisatçısı Acil servisimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olarak hizmet sunmaktadır.

Ayvalı Su Tesisat Tamiri

Ev ve iş yerlerinde oluşan birçok problemlerden dolayı tesisatçı çağırma gereği duymaktayız. Özyurt Tesisat olarak sizlere en iyi su tesisat tamiri işlemleri konusunda sigorta firmalarıyla anlaştığımız hizmetlerden tamir yapılan işlemlerde 1000 TL ve üzeri dilerseniz tüm hizmetlerde sigortalı tamir olarak işleme almaktayız. Tesisatlar da kaçak bulunması halinde bunların makineli su kaçağı tespiti edilip ardından tamir işlemleri gerektirdiğinden su kaçağının bulunduğu noktaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Fayans altında bulunan su kaçakları genellikle işlemli tamir gerektirdiğinden 10 – 15 dk sürebilmektedir. Musluklarınız kapatmanıza rağmen su akıtmaya devam ettiğinde ise musluklarınızın tamir veya değişmesi gerekmektedir. Musluk tamirleri genelde nadir olan işlemlerden olsa da daha verim almak için uzun ömürlülük için muslukların değiştirilmesi uzun vadede dağa sağlıklı olmaktadır. Kombi altında su sızıntısı , boru patlaması gibi tamir gerektiren tüm durumlarda su tesisatçısı olarak tesisat alanında tamir, onarım gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Ayvalı Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tuvalet ve Klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Ev ve iş yerlerinizde tıkanan tuvalet giderleri için öncelikle içerisinde bir cisimden veya başka olaylardan dolayı tıkanıklık tespit edilebilmesi için Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Ardından özel robot makinemiz ile robot cihazla ve gerekli aparatlarla yaklaşık 30 dk süren çalışma ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz. Tıkanıklık açamazsak ücret almıyoruz.

Ayvalı tıkanıklık açma , Ayvalı gider açma , lavabo tıkanıklık açma, Ayvalı tuvalet tıkanıklık açma, Ayvalı makineli tıkanıklık açma

tıkanıklık açma , gider açma , lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli tıkanıklık açma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posası lavabo giderine atılması
 • Atık yağların lavaboya

Ayvalı Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Ayvalı Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Ayvalı Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Ayvalı klozet tamiri , Ayvalı iç takım tamiri gibi birçok alanda Ayvalı da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Ayvalı Musluk Tamiri

Ayvalı Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Ayvalı musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur. Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım,

musluk tamiri , musluk değiştirme , musluk montajı , musluk onarım

Ayvalı Tesisatçı Klozet Tamiri

Ayvalı Klozet Tamiri olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için kaliteli ve 3 yıl garantili ürünler ile hizmet sunmaktayız. Klozetlerin tamir işlemleri klozetlerin marka ve modellerine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Gömme klozetler genellikle daha pahalı ve zor işlemler gerektirdiği için normal klozetlere göre tamir ücretlerinde fiyat farkları yaşanmaktadır. Sizlerde evlerinizde klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizleri 0545 641 1018 numaramızdan hemen arayın ve usta talebinde bulunun.

Ayvalı klozet tamiri , Ayvalı klozet iç takım değişimi, Ayvalı klozet montajı, Ayvalı Klozet Su Akıtıyor

klozet tamiri , klozet iç takım değişimi, klozet montajı

Ayvalı Klozet Tamiri ve Onarım Hizmetleri

Yeni aldığınız klozetlerinizin montaj işlemleri veya klozetlerinizde oluşan tüm sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garanti su tesisatçı hizmetini vermek için sabırsızlanıyoruz. Ayvalı Klozet Tamiri 2022 fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ayvalı Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Ustası

Ayvalı Su Tesisatçısı olarak Sıhhi Tesisat Ustalarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmak için neler yapıyoruz? Kalite ve garanti kapsamında olması için profesyonel ustalarımızı belirli aralıklarla eğitim ve denetimlerden geçirmekteyiz. COVID-19 önlemlerimiz alınarak maske ve dezenfektan kullanarak sizlerin ev ve iş yerlerine güvenli ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ustalarımız gerekli dönemlerde aşı dozlarını yaptırarak kendilerini ve sizleri korumaktadır.

 • Ayvalı Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Ayvalı Tesisatçı
 • Ayvalı Su Tesisatçısı
 • Ayvalı Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Ayvalı Su Tesisatçısı
 • Ayvalı Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Ayvalı Petek Temizleme
 • Ayvalı Pimaş açma, temizleme
 • Ayvalı Kombi Montajı
 • Ayvalı Kombi Bakımı
 • Ayvalı Musluk Batarya klozet tamiri
 • Ayvalı Klozet musluğu tamir
 • Ayvalı Duşa kabin Tamiri
 • Ayvalı Su kaçağı Tespit
 • Ayvalı Klozet sifonu tamir
 • Ayvalı Petek Yıkanması
 • Ayvalı Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Ayvalı Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Ayvalı Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Ayvalı Tadilat
 • Ayvalı Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Ayvalı Gömme Rezervuar Tamir
 • Ayvalı Tıkanıklık Açma
 • Ayvalı Musluk Tamiri
 • Ayvalı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ayvalı Klozet Musluğu
 • Ayvalı Duşa kabin Tamiri ve Montajı
 • Ayvalı Su Kaçağı Tespit ve Tamiri 
 • Ayvalı Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Ayvalı Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Ayvalı Tespit ve Tamiri Lavabo Tıkanıklığı 
 • Ayvalı Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Ayvalı Klozet Sifonu Tamir
 • Ayvalı Klozet Musluğu Tamir
 • Ayvalı Kombi Montajı ve Tamiri
 • Ayvalı Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al