Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Arnavutköy Tıkanıklık Açma & Robotla Gider Açma -25TL

Son Güncelleme 25 Aralık 2024 by Özyurt Tesisat

Arnavutköy Tıkanıklık Açma & Robotla Gider Açma

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Robotla Gider Açma

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Tesisatçı & Robotla Gider Açma

0545 641 1018

Arnavutköy Tıkanıklık Açma, Arnavutköy Gider Açma, Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Arnavutköy Lavabo Tıkanıklık Açma, Arnavutköy Mutfak Tıkanıklığı Açma, Arnavutköy Yer Süzgeci Tıkanıklık Açma, Arnavutköy Tıkalı Gider Açma, Tıkanıklık Nasıl Açılır, Tıkanıklık Açma

#Arnavutköy Tıkanıklık Açma #Arnavutköy Gider Açma #Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma, #Arnavutköy Lavabo Tıkanıklık Açma #Arnavutköy Mutfak Tıkanıklığı Açma #Arnavutköy Yer Süzgeci Tıkanıklık Açma #Arnavutköy Tıkalı Gider Açma

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018  Özyurt  Tesisat  firması olarak Arnavutköy de hizmetinizdeyiz.

İletişim:   0545 641 1018

7 gün Tıkanıklık Açma Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile birlikte haftanın 7 günü Arnavutköy ve Çevresinde Arnavutköy Tıkanıklık Açma hizmeti bulunmaktadır. 0545 641 1018 telefon numarası ile 17 özel servis aracımız ile hizmetlerine devam ediyor.

Profesyonel Makine ile işlem yapmaktayız hemen arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Sirke ve karbonatla Tıkanıklık Açmak oldukça basit bir yöntemdir. Arnavutköy Tıkanıklık Açma Öncelikle tıkanmış olan giderinize yarım sirke ve yarım bardak karbonat dökün. Ardından 20 dakika bekleyin. Daha önceden hazırlamış olduğunuz kaynar suyu gidere dökün gideriniz yağ yemek atıkları gibi sorunlardan tıkanıklık oluşmuş ise 1 2 günlüğüne açılacaktır ama kesin bir çözüm olmayabilir. Sorununuz tekrarlayabilir bu yüzden makine ile giderinizi temizlemek gerekmektedir. Bu işin sektörde tek güvenilir firma ise Özyurt Tesisat ‘tır. Bizleri arayarak profesyonel uzman kadromuzdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Kırma dökme olmadan özel cihazlar ile robot makine ile tıkalı olan giderlerinizi kırmadan tıkanıklık açma hizmeti yapmaktayız. Acil ekiplerimiz ile sizlere güvenilir güler yüzlü çözüm odaklı doğru hizmet için birçok sorununuzun çözüm merkeziyiz. Hemen arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan ilk nadir firmalardan biridir. En son teknoloji cihaz ve makineler ile sizlerin tüm sorunlarına en kısa sürede acil tesisatçı olarak tüm sorunlarınıza çözüm sunmaya devam etmekteyiz. Arnavutköy Tesisatçı olarak tüm ekipmanlarımız bulunmaktadır. Bizleri her zaman arayarak destek talebinde ve usta talebinde bulunabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile kurumsal ve kaliteli güvenilir tesisat hizmeti suyun kalbi olan firmamızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma, Tıkanıklık Nasıl Açılır?, Tıkanıklık Açma Yöntemleri, Robotla Tıkanıklık Açma, Makineli Tıkanıklık Açma

Hangi Tıkalı Giderleri Açıyoruz?

 • Lavabo
 • Tuvalet
 • Banyo
 • Mutfak
 • Ana Giderler
 • Bina Giderleri
 • Rögar(Logar)

Gibi birçok tıkalı olan giderleri özel makineler yardımı ile kırma dökme olmadan 7/24 güler yüzlü kadromuz ile hızlı hizmet sunmaktayız.

tıkanıklık açıcı, tıkanıklık nasıl açılır, doğal yöntemlerle lavabo tıkanıklık açma

tıkanan lavabo nasıl açılır, tıkalı lavabo açma

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Klozet Tıkanıklık belirtileri nelerdir?

Yazımızın devamında evinde karşılaşılabilecek tıkanıklık problemine erkenden müdahale olabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. bunlar:

 • Klozetinizden su hiçbir şekilde gitmiyorsa 
 • Su giderken baloncuk çıkartıyor ise
 • Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti gerekiyor,
 • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında,

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Nasıl Buluyoruz?

Kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan gidere salarak tıkanıklığa sebep olan etkenleri tespit edip tıkalı olan bölgeyi açarak temizleme işlemi yapıyoruz. Arnavutköy de hızlı ve kaliteli garanti hizmet vermekteyiz. Gider açma lavabo gideri açma Arnavutköy Tuvalet Gideri Açma tuvalet gideri nasıl açılır? gibi birçok sorunların çözüm merkeziyiz.

Kameralı Gider Açma

Kameralı Tıkanıklık Açma kırmadan makineli tıkalı gider açma tıkanıklık nasıl açılır banyo , mutfak, tuvalet

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Profesyonel ekiplerimiz ile kırma dökme olmadan Lavabo Tıkanıklık Açma ve Robotla Tıkanıklık Açma servisi hizmetini vermekteyiz. Sizlerin de lavaboları sıklıkla tıkanıyor ise önemsiz kullanım işlemlerinde bu durum ortaya çıkmaktadır. Lavabo tıkanıklıkları genellikle çok sık rastlanan durumlardan biridir. Tıkanıklık garantileri olmasa da normal ve dikkatli kullanımlarda robotla açılan tıkalı giderler uzun süre tekrardan tıkanma durumları ile karşı karşıya gelmemektedir müşterilerimiz. Profesyonel olarak Su tesisatçısı eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat hizmeti vererek birçok alanda hızlı acil teknik servis hizmetini sunmaktayız. Bahçelievler Tıkanıklık Açma  işlemlerini 7/24 profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

0545 641 1018  numaradan bizleri arayınız ustamız kapınıza gelsin. Arnavutköy Klozet tuvalet servisi Su Tesisatçısı Özyurt Tesisat  Kırmadan hizmet vermekteyiz.

Arnavutköy ‘nın En İyi Tesisat Firması✅Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri
1-5 Yıl Garantili Hizmet✅Acil Su Tesisatçısı Yakın
Makineli Robotlu Tıkalı Pimaş Açma Hizmeti✅Kameralı Tıkalı Gider Açma
Arnavutköy Su Tesisatçısı Onaylı✅Tıkanıklık Açma & Gider Açma (Makineli)
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim✅Türkiye Tesisatçılar Derneği Üyesi

Lavabo Tıkanıklıkları Neden Olur?

 • Lavaboya dökülen çay posaları
 • Kızartılmış yağların lavaboya dökerek zamanla katılaşması
 • Yemek artıkların lavaboya dökülmesi

Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkanıklık Açma hizmeti olarak birçok çeşit makinemiz bulunmaktadır. Başta Rothenberger markalı alman markası olan makinemiz uzun tıkanıklıklarda daha performanslı ve kaliteli bir işlem gerçekleştirmektedir. Kırma dökme olmadan Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açma hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz için 7/24 özel servis araçlarımız ile sunmaktayız. Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açma işlemleri daha güvenilir ve zararsız olarak temiz bir şekilde yapılmaktadır.

Robotla Tıkanıklık Açma, İstanbul Robotla Tıkanıklık Açma, Gider Açma , Makineli Tıkanıklık Açma

Arnavutköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderleriniz fazla yemek atıkları ve yabancı cisimler atılmasından dolayı tıkanıklık meydana getirebilmektedir. Arnavutköy Mutfak Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Robotla gider açma hizmeti sunmaktayız.

lavabo tıkanıklık açma, tıkalı mutfak gideri açma, robotla gider açma, makineli tıkanıklık açma

lavabo tıkanıklık açma, tıkalı mutfak gideri açma, robotla gider açma, makineli tıkanıklık açma

Robotla Nasıl Açarız?

Robot ile Arnavutköy Gider Açma işlemini kırmadan makine ile robot telini tıkalı olan gidere takarak tıkalı olan yeri robot yardımı ile tıkalı olan bölgeyi açmaktayız. Arnavutköy de hizmet veren firmamız lavabo mutfak banyo her türlü gideri açmaktayız. Detaylı bilgiye sahip olmanız için dilerseniz videolarımızı izleyerek yapılacak işlemleri görebilirsiniz. İşlemler ev hattına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma 

Arnavutköy Gider Açma Özyurt Tesisat adıyla Arnavutköy ‘un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz tıkanıklık açma hizmetleriniz profesyonelce yapılıp makineli kontrol ile teslim edilmektedir. Arnavutköy Gider Açma hızlı ve kaliteli olarak Arnavutköy ‘da robotla kırmadan tıkalı olan gideri açıyoruz. Tıkalı olan lavabo veya tuvalet gideri veya yer süzgeci olabilir bizler tüm tıkalı giderlerinizi dakikalar içerisinde 7/24 özel cihazlarımız ile temiz bir şekilde zararsız olarak tıkalı gider açma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde bizleri arayarak , tuvalet, lavabo, mutfak , yer süzgeci gibi tıkalı giderleri açtırma talebinde bulunabilirsiniz.

tıkalı gider açma , lavabo gideri tıkandı

tıkalı gider açma , lavabo gideri tıkandı

 

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Tesisatçılık hizmetlerinde en çok müşterilerimizin isteğinde tıkalı gider açma işlemi gelmektedir. Tıkalı Gider Nasıl Açılır? gibi birçok sorusu ile karşı karşıya gelmekteyiz. Tıkalı gideri açabilmek için yüksek miktarlarda pahalı olan özel robot(makine) cihazlara sahip olmak gerekir. Bu sayede tıkalı olan giderleri açmak daha basit ve kırma dökme etrafı kirletme gibi durumlar söz konusu olmadan işlem gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde tıkalı giderlerinizi profesyonel ve güvenilir firmalara açtırmak istiyorsanız bizleri arayarak acil tesisatçı talebinde bulunarak tıkalı olan giderlerinizi açtırabilirsiniz. Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri. Gibi farklı hizmetlerde sunmaktayız. Sizler için birçok alanda özel ekiplerimiz sayesinde hizmet sunuyoruz. Kırmadan tuvalet bulma, Klozet açma hizmetini 20 yıldır Arnavutköy da sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorunu çözelim.

Arnavutköy Klozet Tıkanıklık Açma Robotla Gider Nasıl Açılır?

Evinizde veya iş yeriniz de bulunan atık su tesislerinde kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan sorunlardan oluşur (çökme, tıkanma ve benzeri) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri kullanılır. Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Özyurt tesisat tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Robot cihazıyla  ve gerekli nedenlerle yaklaşık 30 dk süren çalışma çözümü çözümüne kavuşturmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma, Kırmadan Gider Açma ,Robotla

Klozet Tıkanıklık Açma makineli kırmadan tıkanıklık açma işlemi robotla gider açma klozet tuvalet

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmetlerimiz ile 7/24 profesyonel kadromuz ile robot makineler ile kırmadan tıkalı olan tuvalet giderlerinizi açmaktayız. Sizlerde kaliteli ve garantili yer süzgeci klozet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma gibi tuvalet de bulunan tüm tıkanıklıklar açılmaktadır. Arnavutköy Tuvalet gider Açma tuvalet ve klozetlerimizde oluşan tıkanıklıklar genelde bebek bezleri, tuvalet kağıtları toplu bir şekilde atılması, cebimizden veya tuvalet de bulunan herhangi bir cisimin tuvalet giderine düşürülmesi sonucunda tuvalet tıkanıklıkları oluşmaktadır. Tuvalet giderimize döktüğümüz su ile tıkanıklık giderme işlemleri maalesef ki işe yaramayabilir çünkü içerde kalan parça veya katı cisimler parçalanması zor ve dayanıklıdır. Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Makine yardımı ile içerde kalan parçayı makinenin ucundaki özel kanca aparatı ile çıkartabilir veya katı cisimler veya kağıt peçeteler makine sayesinde parçalanarak tıkalı olan giderler açılır ve tıkalı olan bölgedeki işlem sonlanmış olur. Arnavutköy Tuvalet Gider Açma hizmeti olarak Arnavutköy da bulunan servis ekibimiz ve şubemiz ile teknolojik ve kırmadan makine yardımı ile tıkalı olan giderlerinizi Arnavutköy Gider Açma hizmeti uygulayarak açmaktayız.

İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma Makineli

Arnavutköy Gider Açma

Arnavutköy Gider Açma ile hızlı ve garantili olarak profesyonel ustalarımızdan yardım alabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz yaptığımız tüm işlerde 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kaliteli ve güvenli firmalarla çalışarak kendinizi güvene alın aklınız rahat olsun.

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklık Açma Nasıl Çözülür?

Arnavutköy Gider Tıkanıklık Açma lavabolarımızda oluşan tıkanıklıklar genelde yemek artıkları ve çay posalarından oluşmaktadır. Lavabo giderimize döktüğümüz kızartma yağları da bir zaman sonra soğuduğunda ve donduğunda ise gider borularını tıkayarak lavabo tıkanıklıkları oluşmaktadır. Lavabo gider açma hizmeti olarak Arnavutköy de bulunan servis ekibimiz ve şubemiz ile teknolojik ve kırmadan makine yardımı ile tıkalı olan giderlerinizi Arnavutköy Gider Açma hizmeti uygulayarak açmaktayız. Sizlerde hemen bizleri arayarak Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Lavabo Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklık Açma, Lavabo Gider Açma

Arnavutköy Banyo Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Banyo Tıkanıklığı Açma Borularınızdaki, banyonuzdaki ve mutfak lavabonuzdaki tıkanıklığı açarak duş başlığınızın tıkanıklığını giderin. En uygun fiyatlar karşılığında tıkalı olan giderlerinizi profesyonel ustalarımız ile özel cihazlar ile kırma dökme olmadan tıkalı gider açma işlemi yapmaktayız. Özyurt Tesisat olarak Tıkanıklık Açma hizmetini , su sızıntılarının ve sıhhi tesisat sorunlarının onarımı için profesyonel hizmetler sunan bir şirkettir. Su sızıntısı onarımı, sıhhi tesisat onarımları, banyo tadilatı, mutfak tadilatı vb. için hızlı yanıt hizmetleri sunuyoruz. Bizi bugün 0545 641 1018 numaralı telefondan arayın! Banyo tıkanıklığı nasıl açılır? Banyo gider tıkanıklığını açmakta sorun yaşıyorsanız, yardım etmeye hazırız. Hizmetimizle 10-60 dakikalık bir geri dönüş süresi, 7/24 yanıt garantisi ve bu kötü tıkanıklıktan hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olabilecek profesyonel bir teknisyen bekleyebilirsiniz. Bizi bugün 0545 641 1018 numaralı telefondan arayın. Lavabo, tuvalet, banyo ve mutfak gider boruları tıkandı mı? Gider Açma drenaj temizleme uzmanları her türlü sıhhi tesisat acil durumu için hazırdır. Haftanın 7 günü 7/24 evde hizmet hattı sunuyoruz, böylece beklenmedik bir şekilde bir şey bozulduğunda kimsenin zor durumda kalmaktan endişelenmesine gerek kalmıyor. Evinizi neşeli ve güvenli tutarken su faturalarından tasarruf etmenize yardımcı olmak için kanalizasyonlarınızın yeniden özgürce ve verimli bir şekilde akmasını sağlayacağız. Arnavutköy Tıkanıklık Açma Profesyonel tesisatçılar ve drenaj temizleyicileri olarak Tıkanıklık Açma sıhhi tesisat sistemleri ve su sızıntılarının tüm yönlerinde çok bilgilidir. Arnavutköy Banyo Tıkanıklığı Açma Sorununuzun ciddiyetine bağlı olarak, derhal bir teknisyen göndereceğiz veya Arnavutköy yakınlarındaki üç konumumuzdan birinde bir randevu planlayacağız. Güvenilir servis teknisyenlerimiz, lavabo tıkanıklıkları, sifonu çekmeyen tuvaletler, lavabo ve garajların altındaki su sızıntıları, kırık borular veya düzgün çalışmayan musluklar dahil olmak üzere birçok farklı sıhhi tesisat sorunu konusunda deneyim sahibidir. Evinizin veya iş yerinizin su tesisatı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Arnavutköy sıhhi tesisat hizmetleri için bizi arayın. Arnavutköy konut, ticari ve acil durum sıhhi tesisat için bir numaralı kaynağınızız. Tesisatçılarımız, drenaj temizliği, kanalizasyon onarımı, tuvalet onarımı ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü drenaj onarım hizmetinde uzmanlaşmıştır. 7/24 acil durum hizmetleri sunuyoruz, bu nedenle bizi 0545 641 1018 numaralı acil servis hattımızdan aramaktan çekinmeyin. Özyurt Tesisat sıhhi tesisat ve ısıtma hizmetlerinde uzmanlaşmış yerel genel yüklenicinizdir. İster evinizi onarmak için yardıma ihtiyacınız olsun, ister onarıma ihtiyaç duyan ticari bir binayı tamir edin, biz sizin için buradayız. Her türlü sıhhi tesisat veya ısı acil durumları için 24 saat acil servis hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Fiyatları 2024

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Fiyatları 2024 birçok kişinin merak ettiği konulardan biri haline gelmiştir. Günlük hayatımızda biranda ortaya çıkan tıkanıklık sorunları için profesyonel desteğe ihtiyaç duyarız. Profesyonel kadromuz en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sizlere sunmak için buradayız. Robot ile tıkanıklık açma işlemleri için fiyat bilgisi için bizleri arayarak veya yazımızın devamını okuyarak akılda kalan sorulara cevap bulabilmek için kısaca anlatarak akıldaki soruları ve yapılan işlemleri sizler için anlatmaya çalıştık. 2024 yılında tıkanıklık açma fiyatları, birçok faktöre göre değişebilmektedir. Bu faktörler tıkanıklığın yerine , ciddiyetine ve çözümün karmaşıklığına göre değişen unsurlar bulunabilmektedir.

Tıkanıklık Açma işlemleri için eski ilkel yöntemleri geride bırakarak profesyonel hizmet sunan Özyurt Tesisat robot makineler ve su jetleri ile tıkalı olan lavabo, tuvalet , banyo, mutfak, kanalizasyon , yer süzgeçleri , pimaş boruları , klozet ve daha birçok tıkalı olan giderleri özel cihazlar sayesinde kırma dökme olmadan temizleme işlemleri yapmaktayız. Özel yılan kameralar sayesinde öncelikle tıkalı olan giderleri kamera yardımı ile görüntüleme yapılarak tıkayan cisimleri görüntüleyebilmekteyiz. Ardından robot makineler sayesinde belirli metre aralıklarla demir, çelik halatlar salma işlemleri yaparak tıkanıklık açma işlemlerini temiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tıkanıklık Açma Fiyatları 2024 olarak genellikle 500TL ve 1500TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat aralıkların değişmesinin sebebi tıkanıklığın bulunduğu yer ve kaçıncı katta olduğu faktörleri fiyat aralıkları arasında değişiklik göstermektedir. Lütfen bizleri arayarak tıkanıklığınız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra sizlere uzman ustalarımız konu hakkında fiyat bilgisi verebilmektedir. Tablo üzerindeki Fiyatlar tahmini ortalama fiyatlar olup net fiyatlar değildir lütfen arayarak net fiyat bilgisi almanızı rica ederiz.

İşlem Yapılacak Yerİşlem SüresiFiyat & Ücret
Lavabo Tıkanıklığı Açma15-30 DK500 – 1500 TL
Mutfak Tıkanıklığı Açma15-30 DK500 – 1500 TL
Tuvalet Tıkanıklığı Açma15-30 DK600 – 1500 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma15-30 DK700 – 1500 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma15-30 DK500 – 1500 TL
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma15-30 DK1000 -5000 TL

Unutmayınız ki fiyatlar, tıkanıklıkların büyüklüğüne , işin süresine, ekipman kullanımına ve diğer faktörlere göre değişebilmektedir. Kesin bir fiyat için lütfen bizleri arayarak fiyat bilgisi alınız.

Neden Özyurt Tesisat?

Arnavutköy ‘da evinizde veya iş yerinizde karşılaştığınız tıkanıklık sorunlarına kesin çözüm bulmak için Özyurt Tesisat sizin yanınızda. İşte neden bizi tercih etmelisiniz:

1. Uzman Ekip ve Teknolojik Çözümler
Özyurt Tesisat, olarak deneyimli ve uzman bir ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Güncel teknolojiye hakim ekipmanlarımız sayesinde tıkanıklık problemlerini hızlı ve etkili bir şekilde çözüyoruz.

2. Hızlı Müdahale ve 7/24 Destek
Tıkanıklık sorunu acil bir durumdur. Özyurt Tesisat olarak 7 gün 24 saat boyunca size hizmet sunuyor, sorunlarınıza anında kırmadan temiz bir şekilde müdahale ediyoruz.

3. Ekonomik Çözümler ve Şeffaf Fiyat Politikası
Özyurt Tesisat olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ekonomik çözümlerimizle bütçenizi zorlamadan kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımızda şeffaf bir politika izliyoruz, sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız. Sizlere işlem öncesinde fiyat bilgisi vererek güven ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy ‘da tıkanıklık sorunlarına karşı etkili çözümler sunan Özyurt Tesisat olarak, uzman kadrosu ve güvenilir ustalarımızla öne çıkmaktayız. Tıkanıklık problemlerinizle başa çıkmak için hemen bizimle iletişime geçin. Size kaliteli ve hızlı bir çözüm sunmaktan memnuniyet duyacağız. Unutmayın, tıkanıklık sorunlarına karşı doğru adres Özyurt Tesisat sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz.

Pis Su Borularındaki Tıkanıklık Açma Yolları

 1. Sıcak Su Kullanımı: Tıkalı olan pis su giderini açmak için biraz sıcak suyu tıkanıklık olan bölgeye dökün. Yağ ve diğer maddelerin erimesini sağlayarak pis su hattındaki tıkanıklıkları bir ihtimal açılmasını sağlayabilirsiniz.
 2. Kimyasal Kullanımı: Genellikle kullanılan malzemeye göre değişebilmektedir. Kimyasal kullanımı çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Asit ve eritici özelliği bulunduğu için pimaşlara ve kendinize zarar vermemek için az ve dikkatle kullanılmalıdır.
 3. Profesyonel Destek: Evde uyguladığınız tüm yöntemlere rağmen açamadığınız zaman bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Özel ekibimiz kırma dökme olmadan robot yardımı ile tıkalı olan pis su giderlerinizi açmaktadır. Özel robot tel salınımı sayesinde tıkalı giderleri temizlemektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Özyurt Tesisat olarak , müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en uygun fiyatlara en kaliteli ve en iyi hizmetleri sunmaktayız. Tıkanıklık açma işlemlerimizde şeffaf fiyatlandırma sunarak ustalarımız gelmeden önce sizlere ücretsiz telefonda fiyat bilgisi vermektedir. Fiyat kabul ettikten sonra ustamız gelerek tıkalı olan giderinizi açmaktadır. Gerek ülke durumları ve yakıt , kullandığımız cihazların yurt dışı fiyatları ve her dönem yükselmesinden dolayı genel bir kurumsal firma olarak işimizi kaliteli yaptığımız için fiyatlarımız en uygun fiyatlar olup en iyi kalitede hizmet sunmaktayız.

Acil Durumlarda 7/24 Hizmet

Acil durumlarınız olduğu zaman gece ve gündüz olmak üzere özel ekibimiz sayesinde 7/24 tıkanıklık servisi sunuyoruz. Lavabo, tuvalet, banyo, mutfak, alaturka, klozet tıkanıklarında acil müdahale gerekmektedir. Eğer acil müdahale yapılmadığı durumlarda ise daha fazla tepme yaparak ev ve ya ofisin içine taşma sağlayabilir. Bu gibi durumlar daha fazla maddi zararlara uğratabilmektedir. Bu gibi sorunlar oluşmaması için Arnavutköy Tıkanıklık Açma ekiplerimizden destek alarak hemen sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Evinizde lavabo, tuvalet, banyo, logar, veya pis su borularında ana hatlarında meydana gelen tıkanıklıkları profesyonel bir ekip ile çözmek isterseniz Özyurt Tesisat olarak yanınızdayız. Bizleri 0545 641 1018 telefon numaramızdan arayarak destek alabilirsiniz. Deneyimli ve uzman personellerimiz sizlere fiyat bilgisi ve yapılacak işlemler hakkında bilgi verecektir. En karmaşık zor tıkanıklık sorunlarınızı kırma dökme olmadan cihaz yardımı ile hızlı ve kaliteli olarak tıkanıklık açma hizmeti sunabiliriz.

 • Arnavutköy Tıkanıklık Açma
 • Tıkanıklık Nasıl Açılır
 • Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Arnavutköy Gider Açma
 • Arnavutköy Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Arnavutköy Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Arnavutköy Alaturka Tıkanıklık Açma
 • Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açma
 • Arnavutköy Makineli Tıkanıklık Açma
 • Tıkanıklık Açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklğı Açma
5/5 - (1 Oy)