Türkiyenin Tesisatçısı
0545 641 1018

Adalar Tesisatçı & Su Tesisatçısı 25 TL %75 İndirim

Son Güncelleme 16 Aralık 2021 by Özyurt Tesisat

Adalar Tesisatçı Su Tesisatçısı

Adalar Tesisatçı Su Tesisatçısı

Adalar Tesisatçı & Su Tesisatçısı – 0545 641 1018

Adalar Tesisatçı , Adalar su tesisatçısı, Adalar Tesisatçı, Adalar petek temizleme, Adalar yakın tesisatçı , Adalar Su Tesisatçısı,Adalar Su Kaçağı Tespiti,Adalar Tıkanıklık Açma

#Adalar Tesisatçı #Adalar Su Tesisatçısı #Adalar Su Kaçağı #Adalar tesisatçı #Adalar Tıkanıklık Açma #Adalar Mahallesi Tesisatçı

Servis Araçlarımız ile 7/24 Su Tesisatçısı – 0545 641 1018 Özyurt Tesisat firması olarak Adalar da hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0545 641 1018

Adalar Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü Adalar ve Çevresinde hizmet vermektedir. 0545 641 1018 telefon numarası ile hizmetlerine devam ediyor.

Tüm hizmetlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir en uygun fiyat bilgisi için hemen arayıp bilgi alınız.

Diğer firmaların aksine Çin malı çakma ürünler kullanılmamaktadır.Çin malı ürünler kullanmayınız !!

Adalar Tesisatçı

Adalar Tesisatçı ve Adalar Su tesisatçısı, profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere Adalar de profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı hizmet sunmaktayız .Makineli cihazlar ile su kaçak tespiti veya tıkalı olan tuvalet ve mutfak giderlerinizi açıyoruz. Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için Adalar de ki mobil tesisat ekibimiz ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 30 – 60 dk içerisinde hizmet vermektedir.

Adalar su kaçağı. Adalar deki eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası tesisat. Adalar Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul Adalar Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat bilgisi alınız.

0545 641 1018  numaradan bizlere yapabilir. Özyurt Tesisat Adalar Tesisatçı Adalar Su Tesisatçısı Esenyurt Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Adalar Su Tesisatçısı

Adalar Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı korniş montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır hemen arayın usta anında kapınıza gelsin acil tesisatçı hizmeti.Adalar Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis.

 Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Adalar Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Adalar su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Adalar su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Anadolu Yakasının en iyi firması olan Özyurt Tesisat ile kesin ve garantili işcilik istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Adalar Tesisatçı Sıhhi Tesisat

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işcilik isteyen profesyonel kişilere uygun hizmet vermektedir. Her zaman kaliteyi vazife bilen firmamız Türkiye’nin en büyük tesisat şirketi ünvanına sahiptir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Adalar Su Kaçağı Tespit Nasıl Yapılır?

Adalar Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Sıcak su tesisatı, Soğuk su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi. Adalar tesisatçınız sizlere 5 yıl garantili olarak tüm su tesisat işlerinizi uzman kadrolu ustalar tarafından yapılmaktadır .

Adalar Tesisatçı Servis Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Adalar Tesisatçı olarak Özyurt Tesisat adıyla 20 yıldan fazla İstanbul da hizmet vermekteyiz. Gerek teknoloji ve ülke genelinde birçok enflasyon oranlarında bizlerde doğal olarak etkilenmekteyiz. Servis ücreti olarak  -25 TL , -55TL , -99 TL her yeni müşterimize yapılan servise göre değişen indirim uygulanmaktadır. İstanbul Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzeme ve servis işçiliği ile işlerimiz güvene almaktayız. Herhangi bir sorunda bizden kaynaklanan tüm sorunlarda ücretsiz değişim iade işlemlerimiz ile sizlere profesyonel kurumsal tesisat firması hizmeti vermekteyiz. İstanbul Adalar Tesisatçı Servis Fiyatları sizlere en uygun ve en kaliteli fiyatla sizleri düşünerek fiyat listesi oluşturulmuştur.

Adalar Tesisatçı

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Adalar Klozet Açma

Adalar Klozet açma hizmetini 10 yıldırım Adalar de sunmaktayız klozetlerinizi tıkandıysa hemen orada gelip sorun çözelim.

Özyurt Tesisat’ın tıkalı klozetinizi açtıktan sonra temiz bir şekilde temizleyin. Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaş açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz sebebi klozetleriniz.

Adalar Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Evinizde / Veya işyeriniz de bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde OLUŞAN problemlerden dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir Ettik Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Özyurt tesisat Ettik tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla ve aparatlarda yaklaşık 30 dk gibi kısa bir yerde kapatılması isteniyorsa kırmadan tıkanıklığın% 99 açılmasını istiyor.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

-Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları

-Suda erimeyen tuvalet kağıdının tuvalete atılması

 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması

-Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi

-Çay posası lavabo giderine atılması

 • Atık yağların lavaboya
Adalar Su Tesisatçısı

Profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde faturalı garanti müşteri arıyorsanız. Özyurt Tesisat tercih ediniz. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren Su Tesisat firmamız sizler içinde garanti ve temiz işçilik hile hizmet vermekten gurur duyar.

Adalar Tesisatçı

Adalar Musluk Tamiri

Adalar Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Özyurt Tesisat ile yenisi isteğinize göre değiştirilir. Tamir yapılabilecek düzeyde ise tamir işlemi uygulanarak sizlere teslim edilir. Adalar musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Evinizde olan lavabo veya mutfağınızdaki musluklarınız su damlatıyor olabilir bunların hızlı ve acil olarak tamir veya değişim işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işi gerçekten bilmiyorsanız kendinize ve musluklara zarar vermeden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Musluk değiştirmek basit bir işlem olarak gözükmektedir ama zor bir iştir pratik ve bilgi gerektirir her musluk aynı özellikte olmadığı için zorluklar meydana gelebilir. Musluk değiştirmek için musluğu olduğu kısımdan çıkarmak için çekerek uğraşırken genelde musluğu kırma ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeplerden dolayı daha fazla maliyet ortaya çıkmış olur.Sizlerde uzman ekiplerimizden destek alarak daha az masraf ile hızlı ve garantili işlem gerçekleştirin 0545 641 1018 7/24 profesyonel usta talebinde bulunun.

Adalar Su Tesisatçısı Garantili Hizmet Veriyor Mu?

Adalar Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz diğer vurguncu firmaların aksine garanti vermektedir. Sizin evinizde veya iş yerlerinizde gerçekleşen tüm işlemler için firmamız işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır. Başka firmaların aksine hiçbir zaman verdiğimiz randevu saatinden geç gelmemek için sizleri aksatmayız(aksi durumlar haricinde). Adalar Su Tesisatçısı hizmetini 7/24 profesyonel ustalarımız ile sizlere tecrübe ve genç ekip ile Adalar klozet tamiri , Adalar iç takım tamiri gibi birçok alanda Adalar da bulunan şubemiz ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

 • Adalar Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • Adalar Tesisatçı
 • Adalar Petek Temizleme
 • Adalar Petek Temizliği
 • Adalar Salon tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Adalar Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • Adalar Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme Hizmetleri
 • Adalar Pimaş açma, temizleme
 • Adalar Kombi Montajı
 • Adalar Kombi
 • Adalar Musluk Batarya klozet tamiri
 • Adalar Klozet musluğu tamir
 • Adalar Duşa kabin Tamiri
 • Adalar Su kaçağı Tespit
 • Adalar Klozet sifonu tamir
 • Adalar Petek Yıkanması
 • Adalar Şofben Montajı Yer değiştirme
 • Adalar Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Adalar Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • Adalar Tadilat
 • Adalar Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • Adalar Gömme Rezervuar Tamir
 • Adalar Tıkanıklık Açma
 • Adalar Tesisatçı
 • Adalar Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • Adalar Klozet Musluğu
 • Adalar Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • Adalar Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Adalar Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
 • Adalar Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • Adalar Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • Adalar Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • Adalar Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
 • Adalar Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • Adalar Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
 • Adalar Mutfak Tamiri Tadilat İşleri ve Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
Puan Verin

× Whatsapp Tıkla Destek Al